SDGSanderson Design Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $73,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £96,79 Mn | £97,20 Mn | £110,64 Mn | £107,33 Mn | £105,73 Mn | £99,68 Mn | £104,36 Mn | £95,33 Mn | £99,86 Mn | £99,73 Mn | £59,19 Mn | £58,57 Mn | £56,44 Mn | £51,12 Mn | £50,57 Mn | £50,73 Mn | £45,71 Mn | £47,27 Mn | £49,17 Mn | £42,19 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £9,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £26,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £69,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £11,33 Mn | £11,23 Mn | £5,15 Mn | £5,12 Mn | £3,90 Mn | £6,29 Mn | £10,13 Mn | £1,98 Mn | £6,56 Mn | £6,83 Mn | £596.000 | £969.000 | £1,34 Mn | £1,76 Mn | £2,86 Mn | £3,74 Mn | £5,45 Mn | £7,27 Mn | £9,31 Mn | £10,67 Mn |
| Net Borç† | £1,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £99,48 Mn | £100,39 Mn | £108,64 Mn | £111,98 Mn | £112,20 Mn | £93,76 Mn | £111,45 Mn | £113,29 Mn | £112,19 Mn | £92,37 Mn | £87,84 Mn | £83,37 Mn | £78,43 Mn | £75,72 Mn | £74,01 Mn | £68,78 Mn | £60,38 Mn | £63,70 Mn | £62,45 Mn | £54,37 Mn |
| Brüt Kâr | £65,53 Mn | £65,30 Mn | £70,65 Mn | £70,30 Mn | £69,56 Mn | £49,47 Mn | £63,62 Mn | £63,63 Mn | £64,06 Mn | £52,98 Mn | £49,33 Mn | £48,35 Mn | £45,87 Mn | £43,48 Mn | £42,13 Mn | £39,66 Mn | £34,23 Mn | £36,28 Mn | £35,77 Mn | £29,98 Mn |
| FAVÖK | £5,55 Mn | £4,54 Mn | £10,14 Mn | £12,68 Mn | £13,24 Mn | £8,65 Mn | £7,94 Mn | £6,82 Mn | £8,20 Mn | £9,77 Mn | £9,61 Mn | £9,66 Mn | £8,88 Mn | £7,88 Mn | £7,41 Mn | £6,97 Mn | £5,85 Mn | £5,68 Mn | £6,18 Mn | £4,38 Mn |
| Net Kâr | £2,15 Mn | -£15,24 Mn | £8,20 Mn | £8,82 Mn | £7,76 Mn | £3,83 Mn | £3,72 Mn | £4,36 Mn | £11,93 Mn | £5,37 Mn | £5,87 Mn | £5,11 Mn | £5,04 Mn | £3,96 Mn | £3,83 Mn | £3,03 Mn | £1,17 Mn | £1,62 Mn | £8,17 Mn | £2,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | -0,21 | 0,11 | 0,12 | 0,11 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,17 | 0,08 | 0,10 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,05 | 0,02 | 0,03 | 0,14 | 0,05 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £8,16 Mn | -£4,78 Mn | £7,10 Mn | £1,54 Mn | £7,16 Mn | £17,09 Mn | £6,49 Mn | £9,28 Mn | £1,87 Mn | £3,95 Mn | £4,36 Mn | £425.000 | £2,24 Mn | £3,56 Mn | £2,19 Mn | £2,31 Mn | £3,54 Mn | £1,56 Mn | £2,23 Mn | £1,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£660.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,7% | 11,6% | 4,7% | 4,8% | 3,7% | 6,3% | 9,7% | 2,1% | 6,6% | 6,8% | 1,0% | 1,7% | 2,4% | 3,5% | 5,7% | 7,4% | 11,9% | 15,4% | 18,9% | 25,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,03 | 1,03 | 0,98 | 1,04 | 1,06 | 0,94 | 1,07 | 1,19 | 1,12 | 0,93 | 1,48 | 1,42 | 1,39 | 1,48 | 1,46 | 1,36 | 1,32 | 1,35 | 1,27 | 1,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,42 | 1,44 | 1,55 | 1,60 | 1,60 | 1,34 | 1,59 | 1,62 | 1,60 | 1,32 | 1,26 | 1,19 | 1,12 | 1,08 | 1,06 | 0,98 | 0,86 | 0,91 | 0,89 | 0,78 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 65,9% | 65,0% | 65,0% | 62,8% | 62,0% | 52,8% | 57,1% | 56,2% | 57,1% | 57,4% | 56,2% | 58,0% | 58,5% | 57,4% | 56,9% | 57,7% | 56,7% | 57,0% | 57,3% | 55,1% |
| FAVÖK Marjı | 5,6% | 4,5% | 9,3% | 11,3% | 11,8% | 9,2% | 7,1% | 6,0% | 7,3% | 10,6% | 10,9% | 11,6% | 11,3% | 10,4% | 10,0% | 10,1% | 9,7% | 8,9% | 9,9% | 8,1% |
| Net Kâr Marjı | 2,2% | -15,2% | 7,5% | 7,9% | 6,9% | 4,1% | 3,3% | 3,9% | 10,6% | 5,8% | 6,7% | 6,1% | 6,4% | 5,2% | 5,2% | 4,4% | 1,9% | 2,5% | 13,1% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,2% | -4,8% | 6,5% | 1,4% | 6,4% | 18,2% | 5,8% | 8,2% | 1,7% | 4,3% | 5,0% | 0,5% | 2,9% | 4,7% | 3,0% | 3,4% | 5,9% | 2,5% | 3,6% | 2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.