SFTSoftware Circle PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $99,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £42,76 Mn | £38,10 Mn | £34,39 Mn | £23,62 Mn | £11,76 Mn | £13,58 Mn | £13,39 Mn | £13,81 Mn | £10,91 Mn | £7,11 Mn | £8,27 Mn | £9,28 Mn | £9,77 Mn | £10,80 Mn | £11,71 Mn | £13,27 Mn | £10,91 Mn | £12,68 Mn | £13,67 Mn | £13,67 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £3,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £21,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £20,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £10,46 Mn | £6,97 Mn | £7,46 Mn | £17,54 Mn | £4,15 Mn | £7,08 Mn | £4,24 Mn | £3,88 Mn | £3,06 Mn | £299.000 | £330.000 | £0,00 | £0,00 | £23.000 | £103.000 | £785.000 | £853.000 | £1,58 Mn | £2,42 Mn | £3,09 Mn |
| Net Borç† | £6,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £22,26 Mn | £18,27 Mn | £16,16 Mn | £11,68 Mn | £8,92 Mn | £9,75 Mn | £15,60 Mn | £15,96 Mn | £14,63 Mn | £10,45 Mn | £10,77 Mn | £11,02 Mn | £19,44 Mn | £20,66 Mn | £21,77 Mn | £17,02 Mn | £14,46 Mn | £14,47 Mn | £13,48 Mn | £12,14 Mn |
| Brüt Kâr | £2,98 Mn | £1,21 Mn | £1,31 Mn | £723.000 | £576.000 | -£559.000 | £239.000 | £546.000 | £1,89 Mn | £1,12 Mn | £1,90 Mn | £2,50 Mn | £4,26 Mn | £4,69 Mn | £5,03 Mn | £4,43 Mn | £4,55 Mn | £4,81 Mn | £4,42 Mn | £4,09 Mn |
| FAVÖK | £6,72 Mn | £3,41 Mn | £25.000 | £405.000 | £166.000 | -£783.000 | -£1,80 Mn | -£1,36 Mn | £689.000 | £806.000 | £1,48 Mn | £2,08 Mn | £2,59 Mn | £2,81 Mn | £3,43 Mn | £3,02 Mn | £3,10 Mn | £3,27 Mn | £3,67 Mn | £3,20 Mn |
| Net Kâr | -£809.000 | -£329.000 | -£2,37 Mn | -£1,61 Mn | -£1,15 Mn | -£2,08 Mn | -£3,37 Mn | -£2,82 Mn | -£946.000 | -£625.000 | -£215.000 | £848.000 | £863.000 | £805.000 | £1,10 Mn | £926.000 | £1,27 Mn | £1,46 Mn | £1,63 Mn | £1,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,02 | -0,03 | -0,04 | -0,02 | -0,01 | -0,00 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £5,06 Mn | £2,30 Mn | £2,56 Mn | £248.000 | £107.000 | £121.000 | -£1,48 Mn | -£1,52 Mn | -£43.000 | £728.000 | -£502.000 | £1,65 Mn | £1,80 Mn | £2,10 Mn | £3,01 Mn | £3,78 Mn | £2,51 Mn | £2,80 Mn | £3,54 Mn | £949.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£1,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,4% | 18,3% | 21,7% | 74,2% | 35,3% | 52,1% | 31,6% | 28,1% | 28,1% | 4,2% | 4,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,9% | 5,9% | 7,8% | 12,4% | 17,7% | 22,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 0,48 | 0,47 | 0,49 | 0,76 | 0,72 | 1,17 | 1,16 | 1,34 | 1,47 | 1,30 | 1,19 | 1,99 | 1,91 | 1,86 | 1,28 | 1,33 | 1,14 | 0,99 | 0,89 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,07 | 0,88 | 0,78 | 0,56 | 0,43 | 0,47 | 0,75 | 0,77 | 0,70 | 0,50 | 0,52 | 0,53 | 0,93 | 0,99 | 1,04 | 0,82 | 0,69 | 0,69 | 0,65 | 0,58 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,4% | 6,6% | 8,1% | 6,2% | 6,5% | -5,7% | 1,5% | 3,4% | 12,9% | 10,8% | 17,6% | 22,7% | 21,9% | 22,7% | 23,1% | 26,0% | 31,5% | 33,2% | 32,8% | 33,7% |
| FAVÖK Marjı | 30,2% | 18,7% | 0,2% | 3,5% | 1,9% | -8,0% | -11,6% | -8,5% | 4,7% | 7,7% | 13,8% | 18,9% | 13,3% | 13,6% | 15,8% | 17,8% | 21,5% | 22,6% | 27,2% | 26,4% |
| Net Kâr Marjı | -3,6% | -1,8% | -14,7% | -13,8% | -12,9% | -21,4% | -21,6% | -17,7% | -6,5% | -6,0% | -2,0% | 7,7% | 4,4% | 3,9% | 5,1% | 5,4% | 8,8% | 10,1% | 12,1% | 13,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 22,7% | 12,6% | 15,8% | 2,1% | 1,2% | 1,2% | -9,5% | -9,5% | -0,3% | 7,0% | -4,7% | 14,9% | 9,2% | 10,2% | 13,8% | 22,2% | 17,4% | 19,4% | 26,2% | 7,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.