SLPSylvania Platinum Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $329,91 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £282,90 Mn | £204,48 Mn | £203,76 Mn | £212,18 Mn | £230,09 Mn | £198,04 Mn | £131,69 Mn | £119,90 Mn | £103,00 Mn | £103,21 Mn | £88,82 Mn | £82,67 Mn | £85,75 Mn | £98,83 Mn | £112,99 Mn | £124,04 Mn | £107,83 Mn | £59,83 Mn | £47,11 Mn | £34,22 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £35,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £50,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £232,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £514.565 | £343.918 | £734.311 | £559.690 | £69.157 | £205.297 | £365.405 | £292.583 | £232.225 | £361.952 | £286.661 | £306.472 | £213.380 | £223.800 | £274.613 | £289.438 | £424.891 | £188.616 | £158.823 | £47.801 |
| Net Borç† | -£50,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £168,62 Mn | £80,57 Mn | £64,91 Mn | £108,24 Mn | £114,30 Mn | £153,26 Mn | £91,41 Mn | £54,50 Mn | £46,66 Mn | £39,82 Mn | £26,67 Mn | £30,36 Mn | £29,07 Mn | £25,51 Mn | £25,31 Mn | £29,49 Mn | £16,62 Mn | £8,91 Mn | £14,64 Mn | £158.254 |
| Brüt Kâr | £77,80 Mn | £18,81 Mn | £8,54 Mn | £52,68 Mn | £62,23 Mn | £106,07 Mn | £52,99 Mn | £19,63 Mn | £13,11 Mn | £10,99 Mn | £5,08 Mn | £3,97 Mn | £2,58 Mn | £624.862 | £4,06 Mn | £8,98 Mn | £4,84 Mn | £3,05 Mn | £10,56 Mn | -£254.006 |
| FAVÖK | £83,78 Mn | £22,37 Mn | £9,59 Mn | £54,31 Mn | £62,80 Mn | £106,85 Mn | £56,04 Mn | £23,32 Mn | £16,79 Mn | £14,23 Mn | £7,29 Mn | £6,29 Mn | £4,69 Mn | £2,18 Mn | £3,18 Mn | £8,86 Mn | -£512.210 | £23.860 | £8,23 Mn | -£2,71 Mn |
| Net Kâr | £49,48 Mn | £15,59 Mn | £5,55 Mn | £37,70 Mn | £42,24 Mn | £74,21 Mn | £32,56 Mn | £14,06 Mn | £8,17 Mn | £7,00 Mn | £2,52 Mn | £1,08 Mn | -£3,15 Mn | £2,79 Mn | -£2,51 Mn | £688.507 | -£4,42 Mn | -£1,62 Mn | £4,40 Mn | -£4,52 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,19 | 0,06 | 0,02 | 0,14 | 0,15 | 0,27 | 0,11 | 0,05 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | -0,01 | 0,01 | -0,01 | 0,00 | -0,02 | -0,01 | 0,02 | -0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £28,57 Mn | -£8,10 Mn | -£210.330 | £41,67 Mn | £41,46 Mn | £46,20 Mn | £41,95 Mn | £7,20 Mn | £5,57 Mn | £6,74 Mn | £505.370 | £4,08 Mn | £2,35 Mn | -£3,99 Mn | -£513.860 | £671.340 | -£17,76 Mn | -£4,98 Mn | -£693.130 | -£8,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£26,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,2% | 0,2% | 0,4% | 0,3% | 0,0% | 0,1% | 0,3% | 0,2% | 0,2% | 0,4% | 0,3% | 0,4% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,4% | 0,3% | 0,3% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,60 | 0,39 | 0,32 | 0,51 | 0,50 | 0,77 | 0,69 | 0,45 | 0,45 | 0,39 | 0,30 | 0,37 | 0,34 | 0,26 | 0,22 | 0,24 | 0,15 | 0,15 | 0,31 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,73 | 0,35 | 0,28 | 0,47 | 0,49 | 0,66 | 0,39 | 0,23 | 0,20 | 0,17 | 0,11 | 0,13 | 0,13 | 0,11 | 0,11 | 0,13 | 0,07 | 0,04 | 0,06 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 46,1% | 23,3% | 13,2% | 48,7% | 54,4% | 69,2% | 58,0% | 36,0% | 28,1% | 27,6% | 19,1% | 13,1% | 8,9% | 2,4% | 16,0% | 30,5% | 29,1% | 34,2% | 72,1% | -160,5% |
| FAVÖK Marjı | 49,7% | 27,8% | 14,8% | 50,2% | 54,9% | 69,7% | 61,3% | 42,8% | 36,0% | 35,7% | 27,3% | 20,7% | 16,1% | 8,5% | 12,6% | 30,1% | -3,1% | 0,3% | 56,2% | -1.710,1% |
| Net Kâr Marjı | 29,3% | 19,3% | 8,5% | 34,8% | 37,0% | 48,4% | 35,6% | 25,8% | 17,5% | 17,6% | 9,4% | 3,6% | -10,8% | 10,9% | -9,9% | 2,3% | -26,6% | -18,2% | 30,1% | -2.854,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,9% | -10,0% | -0,3% | 38,5% | 36,3% | 30,1% | 45,9% | 13,2% | 11,9% | 16,9% | 1,9% | 13,4% | 8,1% | -15,7% | -2,0% | 2,3% | -106,9% | -55,9% | -4,7% | -5.078,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.