SNTSabien Technology Group plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £615.000 | £903.000 | £1,21 Mn | £1,35 Mn | £1,67 Mn | £1,02 Mn | £1,08 Mn | £433.000 | £714.000 | £1,25 Mn | £2,24 Mn | £3,04 Mn | £3,51 Mn | £2,90 Mn | £2,38 Mn | £2,15 Mn | £1,72 Mn | £2,83 Mn | £4,93 Mn | £2,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £67.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £727.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -£112.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £239.000 | £175.000 | £111.000 | £247.000 | £181.000 | £181.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £483.000 | £451.000 | £422.000 | £336.000 |
| Net Borç† | £172.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £847.000 | £711.000 | £1,10 Mn | £679.000 | £971.000 | £454.000 | £1,38 Mn | £588.000 | £509.000 | £879.000 | £1,74 Mn | £2,14 Mn | £2,47 Mn | £2,47 Mn | £2,09 Mn | £973.000 | £675.000 | £681.000 | £632.000 | £3.000 |
| Brüt Kâr | £525.000 | £554.000 | £641.000 | £386.000 | £818.000 | £365.000 | £1,13 Mn | £486.000 | £336.000 | £562.000 | £1,23 Mn | £1,51 Mn | £1,77 Mn | £1,72 Mn | £1,54 Mn | £813.000 | £573.000 | £517.000 | £337.000 | -£6.000 |
| FAVÖK | -£418.000 | -£494.000 | -£563.000 | -£816.000 | -£313.000 | -£832.000 | £251.000 | -£586.000 | -£1,55 Mn | -£1,51 Mn | -£489.000 | -£222.000 | £453.000 | £321.000 | £245.000 | -£445.000 | -£766.000 | -£779.000 | -£501.000 | -£65.000 |
| Net Kâr | -£647.000 | -£524.000 | -£702.000 | -£743.000 | -£509.000 | -£1,41 Mn | £182.000 | -£845.000 | -£1,62 Mn | -£1,62 Mn | -£783.000 | -£272.000 | £312.000 | £521.000 | £234.000 | -£344.000 | -£825.000 | -£612.000 | -£745.000 | -£63.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | -0,02 | -0,03 | -0,05 | -0,06 | -0,33 | 0,11 | -1,95 | -6,90 | -11,40 | -7,20 | -2,70 | 2,70 | 4,50 | 2,10 | -3,60 | -9,30 | -6,90 | -8,40 | -0,90 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£113.000 | -£434.000 | -£558.000 | -£674.000 | -£899.000 | -£818.000 | £110.000 | -£447.000 | -£1,36 Mn | -£1,63 Mn | -£261.000 | £147.000 | -£45.000 | £369.000 | £129.000 | -£518.000 | -£235.000 | -£844.000 | -£674.000 | £268.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£8.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,9% | 19,4% | 9,2% | 18,2% | 10,9% | 17,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 28,0% | 16,0% | 8,6% | 11,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,38 | 0,79 | 0,91 | 0,50 | 0,58 | 0,44 | 1,28 | 1,36 | 0,71 | 0,70 | 0,78 | 0,70 | 0,70 | 0,85 | 0,88 | 0,45 | 0,39 | 0,24 | 0,13 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -7,56 | -6,35 | -9,80 | -6,06 | -8,67 | -4,05 | -12,31 | -5,25 | -4,54 | -7,85 | -15,57 | -19,10 | -22,06 | -22,05 | -18,63 | -8,69 | -6,03 | -6,08 | -5,64 | -0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 62,0% | 77,9% | 58,4% | 56,8% | 84,2% | 80,4% | 82,1% | 82,7% | 66,0% | 63,9% | 70,6% | 70,4% | 71,7% | 69,5% | 73,7% | 83,6% | 84,9% | 75,9% | 53,3% | -200,0% |
| FAVÖK Marjı | -49,4% | -69,5% | -51,3% | -120,2% | -32,2% | -183,3% | 18,2% | -99,7% | -304,5% | -171,9% | -28,0% | -10,4% | 18,3% | 13,0% | 11,7% | -45,7% | -113,5% | -114,4% | -79,3% | -2.166,7% |
| Net Kâr Marjı | -76,4% | -73,7% | -63,9% | -109,4% | -52,4% | -310,4% | 13,2% | -143,7% | -318,5% | -184,3% | -44,9% | -12,7% | 12,6% | 21,1% | 11,2% | -35,4% | -122,2% | -89,9% | -117,9% | -2.100,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -13,3% | -61,0% | -50,8% | -99,3% | -92,6% | -180,2% | 8,0% | -76,0% | -267,6% | -185,3% | -15,0% | 6,9% | -1,8% | 14,9% | 6,2% | -53,2% | -34,8% | -123,9% | -106,6% | 8.933,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.