SPDISECURE PROPERTY Development & Investment plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $865.227 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £12,77 Mn | £23,25 Mn | £24,44 Mn | £26,74 Mn | £44,63 Mn | £49,76 Mn | £54,67 Mn | £76,79 Mn | £85,49 Mn | £98,92 Mn | £91,87 Mn | £51,84 Mn | £43,49 Mn | £35,92 Mn | £35,27 Mn | £36,21 Mn | £48,04 Mn | £62,12 Mn | £54,64 Mn | £13,26 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £7.283 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £12,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £739.125 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £545.544 | £1,16 Mn | £853.675 | £1,26 Mn | £2,54 Mn | £3,05 Mn | £1,37 Mn | £1,37 Mn | £37,61 Mn | £50,99 Mn | £52,75 Mn | £23,72 Mn | £9,41 Mn | £11,12 Mn | £10,61 Mn | £10,35 Mn | £10,34 Mn | £59.804 | £59.354 | £29.555 |
| Net Borç† | £538.261 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £773.867 | £1,08 Mn | £1,25 Mn | £991.937 | £915.874 | £707.353 | £501.498 | £680.794 | £1,91 Mn | £6,60 Mn | £5,21 Mn | £3,02 Mn | £2,52 Mn | £0,00 | £333.537 | £71.238 | £9.966 | £985.452 | £54.618 | £24.206 |
| Brüt Kâr | — | — | — | — | — | — | — | £571.242 | £1,77 Mn | £4,49 Mn | £2,88 Mn | £2,40 Mn | £2,05 Mn | -£357.109 | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | -£388.470 | £44.320 | -£20.480 | -£257.240 | -£638.570 | -£849.200 | -£2,12 Mn | -£840.760 | -£53.350 | £1,52 Mn | -£570.410 | £111.360 | -£75.540 | -£2,45 Mn | -£2,43 Mn | -£4,57 Mn | -£4,58 Mn | -£2,74 Mn | -£2,30 Mn | -£1,07 Mn |
| Net Kâr | -£3,80 Mn | -£709.440 | £5,63 Mn | -£8,24 Mn | -£408.067 | -£3,86 Mn | -£6,32 Mn | -£2,69 Mn | -£34,55 Mn | -£1,94 Mn | -£8,00 Mn | £747.051 | -£118.450 | £83.135 | -£676.216 | -£16,15 Mn | -£24,93 Mn | -£8,45 Mn | £1,28 Mn | £1,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | -0,01 | 0,04 | -0,06 | -0,00 | -0,03 | -0,05 | -0,02 | -0,36 | -0,02 | -0,12 | 0,02 | -0,01 | 0,01 | -0,14 | -3,51 | -11,70 | -4,24 | 0,96 | 11,46 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£1,18 Mn | -£190.580 | £52.520 | -£2,25 Mn | -£1,39 Mn | -£1,59 Mn | -£1,22 Mn | — | -£1,34 Mn | -£2,92 Mn | -£399.090 | -£2,89 Mn | -£1,52 Mn | -£2,74 Mn | -£3,37 Mn | -£3,96 Mn | -£2,81 Mn | -£22,33 Mn | -£10,28 Mn | -£604.660 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | £0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,3% | 5,0% | 3,5% | 4,7% | 5,7% | 6,1% | 2,5% | 1,8% | 44,0% | 51,5% | 57,4% | 45,7% | 21,6% | 31,0% | 30,1% | 28,6% | 21,5% | 0,1% | 0,1% | 0,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,05 | 1,47 | 1,70 | 1,34 | 1,24 | 0,96 | 0,68 | 0,92 | 2,58 | 8,93 | 7,05 | 4,09 | 3,42 | 0,00 | 0,45 | 0,10 | 0,01 | 1,33 | 0,07 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | 83,9% | 92,7% | 68,0% | 55,3% | 79,4% | 81,3% | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -50,2% | 4,1% | -1,6% | -25,9% | -69,7% | -120,1% | -423,7% | -123,5% | -2,8% | 23,1% | -11,0% | 3,7% | -3,0% | — | -728,2% | -6.409,6% | -45.938,6% | -278,0% | -4.218,7% | -4.407,0% |
| Net Kâr Marjı | -491,6% | -65,5% | 449,4% | -830,6% | -44,6% | -545,4% | -1.259,9% | -395,8% | -1.809,0% | -29,4% | -153,5% | 24,7% | -4,7% | — | -202,7% | -22.671,0% | -250.119,9% | -857,0% | 2.337,9% | 7.298,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -152,5% | -17,6% | 4,2% | -226,9% | -151,8% | -224,6% | -244,2% | — | -70,4% | -44,3% | -7,7% | -95,5% | -60,3% | — | -1.010,2% | -5.562,9% | -28.185,5% | -2.265,9% | -18.814,4% | -2.497,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.