SRBSerabi Gold PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $275,97 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £148,22 Mn | £99,73 Mn | £90,40 Mn | £83,33 Mn | £66,95 Mn | £55,77 Mn | £70,51 Mn | £75,71 Mn | £68,63 Mn | £61,38 Mn | £45,11 Mn | £59,68 Mn | £42,08 Mn | £29,65 Mn | £31,03 Mn | £35,08 Mn | £30,49 Mn | £30,32 Mn | £33,57 Mn | £20,11 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £36,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £22,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £126,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £5,31 Mn | £4,75 Mn | £5,14 Mn | £5,78 Mn | £542.663 | £6,64 Mn | £5,25 Mn | £5,32 Mn | £4,14 Mn | £2,46 Mn | £7,81 Mn | £10,64 Mn | £2,95 Mn | £3,04 Mn | £190.542 | £159.152 | £184.164 | £855.000 | £610.930 | £486.048 |
| Net Borç† | -£31,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £118,26 Mn | £73,98 Mn | £51,25 Mn | £47,66 Mn | £45,91 Mn | £43,54 Mn | £46,99 Mn | £32,44 Mn | £37,62 Mn | £38,98 Mn | £22,97 Mn | £7,67 Mn | £0,00 | £0,00 | £2.375 | £796.381 | £3,53 Mn | £9,01 Mn | £12,54 Mn | £3,94 Mn |
| Brüt Kâr | £60,13 Mn | £30,70 Mn | £11,69 Mn | £6,33 Mn | £14,36 Mn | £12,78 Mn | £10,53 Mn | £2,56 Mn | £3,64 Mn | £8,38 Mn | £3,70 Mn | £180.098 | -£341.944 | -£863.986 | -£1,76 Mn | -£2,14 Mn | -£1,54 Mn | £7,31 Mn | £11,38 Mn | £3,04 Mn |
| FAVÖK | £58,87 Mn | £28,30 Mn | £11,22 Mn | £7,01 Mn | £14,38 Mn | £11,91 Mn | £13,50 Mn | £4,72 Mn | £7,46 Mn | £10,65 Mn | £4,40 Mn | -£782.190 | -£2,50 Mn | -£1,97 Mn | -£2,40 Mn | -£2,30 Mn | -£1,66 Mn | -£2,35 Mn | £882.530 | -£424.740 |
| Net Kâr | £40,90 Mn | £21,77 Mn | £5,29 Mn | -£798.070 | £7,23 Mn | £5,48 Mn | £3,00 Mn | -£4,32 Mn | -£1,86 Mn | £3,28 Mn | -£31.901 | -£105.919 | -£4,01 Mn | -£2,99 Mn | -£3,70 Mn | -£3,87 Mn | -£6,40 Mn | -£5,99 Mn | -£61.402 | -£1,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,54 | 0,29 | 0,07 | -0,01 | 0,09 | 0,09 | 0,05 | -0,08 | -0,05 | 0,09 | -0,00 | -0,00 | -0,20 | -0,67 | -1,25 | -1,97 | -7,89 | -8,40 | -0,10 | -2,18 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £26,32 Mn | £11,85 Mn | £4,51 Mn | -£6,76 Mn | £585.540 | £5,53 Mn | £6,10 Mn | -£6,60 Mn | £1,35 Mn | £7,96 Mn | £1,37 Mn | -£11,08 Mn | -£12,41 Mn | -£3,28 Mn | -£2,04 Mn | -£2,54 Mn | -£1,02 Mn | -£4,88 Mn | -£1,27 Mn | -£1,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£23,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,6% | 4,8% | 5,7% | 6,9% | 0,8% | 11,9% | 7,4% | 7,0% | 6,0% | 4,0% | 17,3% | 17,8% | 7,0% | 10,3% | 0,6% | 0,5% | 0,6% | 2,8% | 1,8% | 2,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,80 | 0,74 | 0,57 | 0,57 | 0,69 | 0,78 | 0,67 | 0,43 | 0,55 | 0,64 | 0,51 | 0,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,12 | 0,30 | 0,37 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,94 | 0,59 | 0,41 | 0,38 | 0,36 | 0,35 | 0,37 | 0,26 | 0,30 | 0,31 | 0,18 | 0,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,03 | 0,07 | 0,10 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 50,8% | 41,5% | 22,8% | 13,3% | 31,3% | 29,4% | 22,4% | 7,9% | 9,7% | 21,5% | 16,1% | 2,3% | — | — | -74.062,4% | -268,4% | -43,5% | 81,1% | 90,7% | 77,1% |
| FAVÖK Marjı | 49,8% | 38,3% | 21,9% | 14,7% | 31,3% | 27,4% | 28,7% | 14,5% | 19,8% | 27,3% | 19,1% | -10,2% | — | — | -101.065,1% | -289,4% | -46,9% | -26,0% | 7,0% | -10,8% |
| Net Kâr Marjı | 34,6% | 29,4% | 10,3% | -1,7% | 15,8% | 12,6% | 6,4% | -13,3% | -4,9% | 8,4% | -0,1% | -1,4% | — | — | -155.918,6% | -486,4% | -181,2% | -66,4% | -0,5% | -30,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 22,3% | 16,0% | 8,8% | -14,2% | 1,3% | 12,7% | 13,0% | -20,3% | 3,6% | 20,4% | 6,0% | -144,4% | — | — | -85.990,6% | -318,4% | -28,9% | -54,1% | -10,2% | -34,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.