SRTSRT Marine Systems plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $290,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £87,41 Mn | £30,27 Mn | £26,41 Mn | £24,71 Mn | £22,01 Mn | £29,04 Mn | £31,22 Mn | £15,91 Mn | £18,96 Mn | £17,06 Mn | £14,88 Mn | £13,95 Mn | £12,92 Mn | £9,40 Mn | £8,73 Mn | £3,86 Mn | £3,08 Mn | £17,35 Mn | £8,92 Mn | £6,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £9,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £60,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £26,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £17,20 Mn | £14,40 Mn | £8,89 Mn | £8,46 Mn | £9,64 Mn | £6,26 Mn | £5,04 Mn | £3,65 Mn | £1,00 Mn | £1,00 Mn | £1,00 Mn | £1,00 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | £7,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £78,02 Mn | £11,85 Mn | £30,51 Mn | £8,17 Mn | £8,28 Mn | £18,91 Mn | £20,56 Mn | £5,33 Mn | £11,03 Mn | £10,68 Mn | £8,52 Mn | £6,11 Mn | £10,01 Mn | £6,17 Mn | £9,15 Mn | £3,56 Mn | £2,52 Mn | £2,18 Mn | £1,82 Mn | £3,13 Mn |
| Brüt Kâr | £23,90 Mn | £3,36 Mn | £11,04 Mn | £2,67 Mn | £3,18 Mn | £4,37 Mn | £9,33 Mn | £2,31 Mn | £7,24 Mn | £5,17 Mn | £4,35 Mn | £2,63 Mn | £3,69 Mn | £2,71 Mn | £3,85 Mn | £1,36 Mn | £908.710 | £458.968 | £44.003 | £1,56 Mn |
| FAVÖK | £9,56 Mn | -£7,31 Mn | £3,20 Mn | -£3,27 Mn | -£2,10 Mn | -£5,06 Mn | £4,58 Mn | -£3,61 Mn | £2,67 Mn | £1,71 Mn | £1,20 Mn | £36.950 | £2,14 Mn | £674.580 | £2,58 Mn | -£69.760 | -£1,02 Mn | -£709.430 | -£2,61 Mn | -£552.450 |
| Net Kâr | £2,03 Mn | -£10,92 Mn | £69.520 | -£5,84 Mn | -£5,13 Mn | -£6,08 Mn | £3,41 Mn | -£5,23 Mn | £1,45 Mn | £433.674 | £46.355 | -£1,51 Mn | £1,50 Mn | £174.643 | £2,17 Mn | -£220.524 | -£3,13 Mn | -£199.343 | -£2,91 Mn | -£1,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | -0,05 | 0,00 | -0,04 | -0,03 | -0,04 | 0,02 | -0,04 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | -0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,02 | -0,00 | -0,03 | -0,00 | -0,04 | -0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£360.549 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£1,05 Mn | -£14,02 Mn | £762.640 | £1,44 Mn | £1,98 Mn | £136.990 | -£3,70 Mn | -£1,20 Mn | £1,27 Mn | £1,15 Mn | £1,39 Mn | £350.090 | £97.340 | -£328.440 | £540.470 | £1,46 Mn | -£1,11 Mn | -£1,72 Mn | -£2,83 Mn | -£1,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£4,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,7% | 47,6% | 33,7% | 34,2% | 43,8% | 21,6% | 16,1% | 22,9% | 5,3% | 5,9% | 6,7% | 7,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,89 | 0,39 | 1,16 | 0,33 | 0,38 | 0,65 | 0,66 | 0,34 | 0,58 | 0,63 | 0,57 | 0,44 | 0,78 | 0,66 | 1,05 | 0,92 | 0,82 | 0,13 | 0,20 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,91 | 0,44 | 1,14 | 0,30 | 0,31 | 0,70 | 0,77 | 0,20 | 0,41 | 0,40 | 0,32 | 0,23 | 0,37 | 0,23 | 0,34 | 0,13 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,6% | 28,4% | 36,2% | 32,7% | 38,4% | 23,1% | 45,4% | 43,2% | 65,7% | 48,4% | 51,1% | 43,1% | 36,8% | 43,9% | 42,1% | 38,1% | 36,1% | 21,0% | 2,4% | 49,8% |
| FAVÖK Marjı | 12,3% | -61,7% | 10,5% | -40,0% | -25,4% | -26,8% | 22,3% | -67,8% | 24,2% | 16,0% | 14,1% | 0,6% | 21,4% | 10,9% | 28,2% | -2,0% | -40,7% | -32,5% | -143,8% | -17,7% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | -92,2% | 0,2% | -71,4% | -62,0% | -32,2% | 16,6% | -98,0% | 13,2% | 4,1% | 0,5% | -24,7% | 15,0% | 2,8% | 23,7% | -6,2% | -124,5% | -9,1% | -160,2% | -35,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,3% | -118,3% | 2,5% | 17,7% | 24,0% | 0,7% | -18,0% | -22,6% | 11,5% | 10,8% | 16,4% | 5,7% | 1,0% | -5,3% | 5,9% | 41,0% | -44,2% | -78,8% | -155,6% | -62,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.