SUNSurgical Innovations Group plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,31 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £11,64 Mn | £12,24 Mn | £14,32 Mn | £15,60 Mn | £15,72 Mn | £16,34 Mn | £16,31 Mn | £18,83 Mn | £18,47 Mn | £6,83 Mn | £7,77 Mn | £11,27 Mn | £19,20 Mn | £18,26 Mn | £18,95 Mn | £13,54 Mn | £11,54 Mn | £11,11 Mn | £9,37 Mn | £3,92 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £813.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £4,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £7,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £665.000 | £1,24 Mn | £1,66 Mn | £2,16 Mn | £2,79 Mn | £3,27 Mn | £2,09 Mn | £2,11 Mn | £2,44 Mn | £53.000 | £3,24 Mn | £4,01 Mn | £3,49 Mn | £2,63 Mn | £4,29 Mn | £1,53 Mn | £1,89 Mn | £1,94 Mn | £844.000 | £345.000 |
| Net Borç† | -£148.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £11,60 Mn | £11,95 Mn | £12,01 Mn | £11,34 Mn | £9,13 Mn | £6,33 Mn | £10,73 Mn | £10,97 Mn | £8,75 Mn | £6,09 Mn | £5,47 Mn | £4,03 Mn | £8,55 Mn | £7,64 Mn | £7,60 Mn | £7,04 Mn | £4,54 Mn | £4,31 Mn | £4,77 Mn | £4,46 Mn |
| Brüt Kâr | £3,05 Mn | £3,22 Mn | £3,17 Mn | £3,69 Mn | £2,87 Mn | £860.000 | £3,69 Mn | £3,53 Mn | £2,70 Mn | £1,63 Mn | £338.000 | £398.000 | £3,13 Mn | £3,86 Mn | £3,60 Mn | £3,68 Mn | £1,82 Mn | £2,28 Mn | £2,39 Mn | £1,87 Mn |
| FAVÖK | -£73.000 | £36.000 | £142.000 | £742.000 | £456.000 | -£735.000 | £1,31 Mn | £1,93 Mn | £2,20 Mn | £2,25 Mn | £1,19 Mn | £1,09 Mn | £2,55 Mn | £2,89 Mn | £2,83 Mn | £2,54 Mn | £737.000 | £1,03 Mn | £899.000 | £960.000 |
| Net Kâr | -£895.000 | -£1,94 Mn | -£509.000 | £264.000 | -£456.000 | -£3,28 Mn | -£2,62 Mn | £725.000 | £488.000 | £716.000 | -£2,03 Mn | -£9,46 Mn | £128.000 | £686.000 | £1,74 Mn | £1,79 Mn | £525.000 | £630.000 | £765.000 | £696.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£1,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £508.000 | -£141.000 | £116.000 | -£173.000 | -£645.000 | £1,00 Mn | £395.000 | £1,56 Mn | £1,36 Mn | £2,68 Mn | £1,33 Mn | -£828.000 | £1,08 Mn | £483.000 | £1,44 Mn | £167.000 | -£65.000 | -£836.000 | -£858.000 | £244.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£227.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,7% | 10,1% | 11,6% | 13,9% | 17,7% | 20,0% | 12,8% | 11,2% | 13,2% | 0,8% | 41,7% | 35,6% | 18,2% | 14,4% | 22,7% | 11,3% | 16,3% | 17,4% | 9,0% | 8,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,00 | 0,98 | 0,84 | 0,73 | 0,58 | 0,39 | 0,66 | 0,58 | 0,47 | 0,89 | 0,70 | 0,36 | 0,45 | 0,42 | 0,40 | 0,52 | 0,39 | 0,39 | 0,51 | 1,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,52 | 1,56 | 1,57 | 1,48 | 1,19 | 0,83 | 1,40 | 1,43 | 1,14 | 0,80 | 0,72 | 0,53 | 1,12 | 1,00 | 0,99 | 0,92 | 0,59 | 0,56 | 0,62 | 0,58 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,3% | 27,0% | 26,4% | 32,5% | 31,5% | 13,6% | 34,4% | 32,2% | 30,8% | 26,8% | 6,2% | 9,9% | 36,5% | 50,5% | 47,3% | 52,2% | 40,1% | 52,9% | 50,2% | 41,9% |
| FAVÖK Marjı | -0,6% | 0,3% | 1,2% | 6,5% | 5,0% | -11,6% | 12,2% | 17,6% | 25,2% | 37,0% | 21,8% | 27,1% | 29,8% | 37,8% | 37,2% | 36,1% | 16,2% | 23,8% | 18,8% | 21,5% |
| Net Kâr Marjı | -7,7% | -16,3% | -4,2% | 2,3% | -5,0% | -51,8% | -24,4% | 6,6% | 5,6% | 11,8% | -37,2% | -234,7% | 1,5% | 9,0% | 22,9% | 25,4% | 11,6% | 14,6% | 16,0% | 15,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,4% | -1,2% | 1,0% | -1,5% | -7,1% | 15,8% | 3,7% | 14,2% | 15,5% | 44,1% | 24,4% | -20,6% | 12,6% | 6,3% | 18,9% | 2,4% | -1,4% | -19,4% | -18,0% | 5,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.