SYMSymphony Environmental Technologies plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $23,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £4,30 Mn | £4,80 Mn | £4,83 Mn | £5,86 Mn | £6,45 Mn | £6,91 Mn | £5,28 Mn | £3,51 Mn | £2,53 Mn | £2,79 Mn | £1,92 Mn | £5,62 Mn | £4,50 Mn | £4,83 Mn | £7,35 Mn | £5,74 Mn | £3,55 Mn | £2,77 Mn | £1,79 Mn | £2,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £915.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £5,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -£806.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £3,57 Mn | £3,46 Mn | £3,50 Mn | £2,34 Mn | £1,17 Mn | £1,43 Mn | £914.000 | £454.000 | £2.000 | £810.000 | £176.000 | £1,15 Mn | £1,34 Mn | £529.000 | £549.000 | £1,32 Mn | £1,00 Mn | £1,34 Mn | £812.000 | £667.000 |
| Net Borç† | £2,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £5,73 Mn | £6,59 Mn | £6,35 Mn | £6,15 Mn | £9,16 Mn | £9,77 Mn | £8,22 Mn | £8,80 Mn | £8,27 Mn | £6,80 Mn | £6,37 Mn | £6,35 Mn | £7,19 Mn | £4,94 Mn | £8,54 Mn | £8,48 Mn | £7,04 Mn | £5,36 Mn | £3,78 Mn | £4,20 Mn |
| Brüt Kâr | £2,88 Mn | £2,99 Mn | £2,32 Mn | £2,27 Mn | £3,58 Mn | £4,09 Mn | £3,76 Mn | £4,11 Mn | £3,99 Mn | £3,39 Mn | £2,90 Mn | £3,14 Mn | £3,52 Mn | £2,12 Mn | £4,59 Mn | £4,83 Mn | £3,88 Mn | £2,37 Mn | £3,73 Mn | £838.000 |
| FAVÖK | -£1,30 Mn | -£781.000 | -£1,52 Mn | -£2,72 Mn | -£1,20 Mn | -£330.000 | -£353.000 | £192.000 | £597.000 | £271.000 | -£859.000 | -£147.000 | -£15.000 | -£1,95 Mn | £644.000 | £1,37 Mn | £916.000 | -£80.000 | £1,58 Mn | -£1,46 Mn |
| Net Kâr | -£2,50 Mn | -£1,34 Mn | -£2,18 Mn | -£2,89 Mn | -£1,41 Mn | -£328.000 | -£660.000 | £48.000 | £430.000 | £168.000 | -£3,33 Mn | -£305.000 | -£707.000 | -£2,22 Mn | £520.000 | £1,19 Mn | £923.000 | £368.000 | -£1,91 Mn | -£2,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,02 | -0,01 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,02 | -0,00 | -0,01 | -0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | -0,02 | -0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£396.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£1,38 Mn | -£1,50 Mn | -£778.000 | -£1,56 Mn | -£562.000 | -£1,39 Mn | -£781.000 | -£1,07 Mn | £901.000 | -£328.000 | -£126.000 | -£298.000 | -£885.000 | £369.000 | -£557.000 | £15.000 | £339.000 | -£880.000 | -£1,34 Mn | -£367.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£31.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 82,9% | 72,0% | 72,6% | 39,9% | 18,2% | 20,7% | 17,3% | 12,9% | 0,1% | 29,0% | 9,2% | 20,5% | 29,8% | 11,0% | 7,5% | 23,0% | 28,3% | 48,5% | 45,3% | 26,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,33 | 1,37 | 1,32 | 1,05 | 1,42 | 1,41 | 1,56 | 2,51 | 3,27 | 2,44 | 3,31 | 1,13 | 1,60 | 1,02 | 1,16 | 1,48 | 1,98 | 1,93 | 2,11 | 1,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -7,11 | -8,18 | -7,88 | -7,64 | -11,37 | -12,12 | -10,20 | -10,92 | -10,26 | -8,44 | -7,90 | -7,88 | -8,92 | -6,13 | -10,60 | -10,52 | -8,73 | -6,64 | -4,69 | -5,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 50,2% | 45,3% | 36,5% | 36,8% | 39,1% | 41,9% | 45,7% | 46,7% | 48,3% | 49,9% | 45,6% | 49,4% | 49,0% | 43,0% | 53,7% | 57,0% | 55,1% | 44,3% | 98,8% | 20,0% |
| FAVÖK Marjı | -22,7% | -11,8% | -23,9% | -44,1% | -13,1% | -3,4% | -4,3% | 2,2% | 7,2% | 4,0% | -13,5% | -2,3% | -0,2% | -39,5% | 7,5% | 16,2% | 13,0% | -1,5% | 41,9% | -34,6% |
| Net Kâr Marjı | -43,5% | -20,4% | -34,3% | -46,9% | -15,3% | -3,4% | -8,0% | 0,5% | 5,2% | 2,5% | -52,3% | -4,8% | -9,8% | -45,0% | 6,1% | 14,1% | 13,1% | 6,9% | -50,6% | -55,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -24,0% | -22,8% | -12,3% | -25,4% | -6,1% | -14,2% | -9,5% | -12,1% | 10,9% | -4,8% | -2,0% | -4,7% | -12,3% | 7,5% | -6,5% | 0,2% | 4,8% | -16,4% | -35,5% | -8,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.