SYNSynergia Energy Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £11,43 Mn | £10,50 Mn | £9,94 Mn | £14,60 Mn | £8,23 Mn | £6,59 Mn | £7,02 Mn | £5,27 Mn | £7,64 Mn | £8,98 Mn | £16,75 Mn | £21,85 Mn | £18,19 Mn | £21,96 Mn | £31,04 Mn | £24,99 Mn | £22,63 Mn | £40,19 Mn | £37,93 Mn | £10,72 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £581.031 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £2,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £9,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £0,00 | £919.269 | £405.598 | £255.568 | £0,00 | £428.811 | £310.957 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £4,23 Mn | £2,01 Mn |
| Net Borç† | -£581.031 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £146.266 | £332.373 | £724.895 | £77.169 | £0,00 | £0,00 | £104.016 | £94.212 | £54.555 | £219.154 | £153.690 | £141.632 | £128.221 | £206.137 | £656.153 | £562.225 | £910.663 | £255.552 | £132.183 | £119.074 |
| Brüt Kâr | -£389.682 | -£740.934 | -£1,22 Mn | -£593.902 | -£13.800 | -£13.501 | -£464.843 | -£420.884 | -£905.282 | -£2,30 Mn | -£837.802 | -£1,11 Mn | -£2,08 Mn | -£1,41 Mn | -£2,89 Mn | -£2,17 Mn | -£7,80 Mn | -£4,98 Mn | -£2,87 Mn | -£136.179 |
| FAVÖK | -£1,75 Mn | -£1,90 Mn | -£2,56 Mn | -£550.340 | -£979.430 | -£2,13 Mn | -£1,63 Mn | -£2,39 Mn | -£2,30 Mn | -£7,02 Mn | -£3,12 Mn | -£2,92 Mn | -£2,99 Mn | -£2,40 Mn | -£6,45 Mn | -£2,25 Mn | -£8,98 Mn | -£6,13 Mn | -£6,64 Mn | -£93.760 |
| Net Kâr | £2,50 Mn | -£1,46 Mn | -£3,01 Mn | -£1,13 Mn | -£340.645 | -£3,11 Mn | -£1,72 Mn | -£2,44 Mn | -£2,18 Mn | -£17,76 Mn | -£9,21 Mn | -£2,12 Mn | -£5,96 Mn | -£8,47 Mn | -£6,67 Mn | -£5,96 Mn | -£22,96 Mn | -£3,56 Mn | -£7,13 Mn | -£4,49 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,02 | -0,01 | -0,00 | -0,02 | -0,03 | -0,03 | -0,03 | -0,14 | -0,03 | -0,08 | -0,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£1,96 Mn | -£1,66 Mn | -£3,01 Mn | -£2,64 Mn | -£849.340 | -£1,58 Mn | -£1,64 Mn | -£2,28 Mn | -£2,03 Mn | -£5,86 Mn | -£2,96 Mn | -£3,34 Mn | -£3,12 Mn | -£3,68 Mn | -£655.500 | -£504.700 | -£14,36 Mn | -£10,11 Mn | -£7,59 Mn | -£3,56 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£1,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 8,8% | 4,1% | 1,8% | 0,0% | 6,5% | 4,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 11,1% | 18,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,03 | 0,07 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,01 | 0,00 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,04 | 0,08 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,07 | 0,06 | 0,10 | 0,03 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -266,4% | -222,9% | -167,7% | -769,6% | — | — | -446,9% | -446,7% | -1.659,4% | -1.047,9% | -545,1% | -785,4% | -1.619,6% | -686,0% | -440,0% | -386,8% | -856,8% | -1.950,2% | -2.172,3% | -114,4% |
| FAVÖK Marjı | -1.196,0% | -572,2% | -353,3% | -713,2% | — | — | -1.568,1% | -2.539,3% | -4.223,1% | -3.205,4% | -2.027,5% | -2.059,9% | -2.328,8% | -1.162,6% | -983,6% | -399,5% | -986,6% | -2.397,5% | -5.021,2% | -78,7% |
| Net Kâr Marjı | 1.708,1% | -438,3% | -415,3% | -1.457,9% | — | — | -1.656,6% | -2.586,8% | -3.995,0% | -8.103,9% | -5.990,0% | -1.497,3% | -4.650,0% | -4.109,1% | -1.016,4% | -1.060,5% | -2.521,5% | -1.393,8% | -5.392,9% | -3.770,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1.338,3% | -498,5% | -414,9% | -3.418,6% | — | — | -1.575,1% | -2.417,3% | -3.720,3% | -2.672,3% | -1.925,7% | -2.358,3% | -2.434,3% | -1.785,5% | -99,9% | -89,8% | -1.576,3% | -3.957,6% | -5.743,3% | -2.986,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.