SYSSysGroup plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,64 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £36,84 Mn | £37,95 Mn | £30,45 Mn | £38,93 Mn | £27,56 Mn | £27,33 Mn | £29,33 Mn | £29,33 Mn | £16,57 Mn | £14,69 Mn | £7,34 Mn | £7,66 Mn | £5,87 Mn | £1,14 Mn | £739.000 | £621.000 | £831.000 | £1,69 Mn | £1,02 Mn | £424.916 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £7,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £14,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £22,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £5,04 Mn | £5,14 Mn | £5,34 Mn | £5,51 Mn | £1,77 Mn | £1,59 Mn | £2,11 Mn | £1,91 Mn | £2,23 Mn | £407.000 | £307.000 | £512.000 | £511.000 | £868.000 | £730.000 | £562.000 | £291.000 | £283.000 | £298.000 | £60.453 |
| Net Borç† | -£2,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £22,07 Mn | £20,50 Mn | £22,71 Mn | £21,65 Mn | £14,75 Mn | £18,13 Mn | £19,49 Mn | £12,77 Mn | £10,45 Mn | £7,17 Mn | £4,76 Mn | £3,89 Mn | £2,33 Mn | £1,56 Mn | £1,45 Mn | £1,27 Mn | £1,01 Mn | £801.000 | £524.000 | £1.536 |
| Brüt Kâr | £8,23 Mn | £7,91 Mn | £8,13 Mn | £8,54 Mn | £7,02 Mn | £8,48 Mn | £9,03 Mn | £6,55 Mn | £5,12 Mn | £3,73 Mn | £2,40 Mn | £1,88 Mn | £1,04 Mn | £688.000 | £688.000 | £416.000 | £189.000 | £205.000 | £14.000 | -£195.403 |
| FAVÖK | £746.000 | £574.000 | £1,81 Mn | £2,96 Mn | £2,62 Mn | £2,41 Mn | £2,62 Mn | £1,29 Mn | £990.000 | £615.000 | £674.000 | £529.000 | -£78.000 | -£427.000 | -£88.000 | -£212.000 | -£393.000 | -£619.000 | -£1,40 Mn | -£249.430 |
| Net Kâr | -£1,89 Mn | -£1,83 Mn | -£5,90 Mn | -£201.000 | £451.000 | £240.000 | -£122.000 | -£722.000 | £238.000 | -£1,16 Mn | £302.000 | -£84.000 | -£676.000 | -£900.000 | -£270.000 | -£495.000 | -£747.000 | -£854.000 | -£1,63 Mn | -£283.360 |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | -0,02 | -0,12 | -0,00 | 0,01 | 0,00 | -0,00 | -0,03 | 0,01 | -0,06 | 0,02 | -0,01 | -0,12 | -0,44 | -0,16 | -0,40 | -0,40 | -0,80 | -2,80 | -0,40 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £205.000 | -£866.000 | -£260.000 | £2,15 Mn | £1,62 Mn | £2,52 Mn | £1,58 Mn | £305.000 | £587.000 | £395.000 | £529.000 | £139.000 | -£31.000 | -£973.000 | -£196.000 | -£253.000 | -£512.000 | -£417.000 | -£1,23 Mn | -£341.620 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£217.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,7% | 13,5% | 17,5% | 14,1% | 6,4% | 5,8% | 7,2% | 6,5% | 13,5% | 2,8% | 4,2% | 6,7% | 8,7% | 75,9% | 98,8% | 90,5% | 35,0% | 16,7% | 29,3% | 14,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,60 | 0,54 | 0,75 | 0,56 | 0,54 | 0,66 | 0,66 | 0,44 | 0,63 | 0,49 | 0,65 | 0,51 | 0,40 | 1,36 | 1,96 | 2,04 | 1,21 | 0,47 | 0,51 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,99 | 0,92 | 1,02 | 0,97 | 0,66 | 0,81 | 0,87 | 0,57 | 0,47 | 0,32 | 0,21 | 0,17 | 0,10 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,3% | 38,6% | 35,8% | 39,4% | 47,6% | 46,8% | 46,3% | 51,3% | 49,0% | 52,1% | 50,3% | 48,4% | 44,5% | 44,2% | 47,4% | 32,8% | 18,8% | 25,6% | 2,7% | -12.721,5% |
| FAVÖK Marjı | 3,4% | 2,8% | 8,0% | 13,7% | 17,8% | 13,3% | 13,4% | 10,1% | 9,5% | 8,6% | 14,1% | 13,6% | -3,3% | -27,4% | -6,1% | -16,7% | -39,1% | -77,3% | -267,7% | -16.238,9% |
| Net Kâr Marjı | -8,5% | -8,9% | -26,0% | -0,9% | 3,1% | 1,3% | -0,6% | -5,7% | 2,3% | -16,2% | 6,3% | -2,2% | -29,0% | -57,8% | -18,6% | -39,0% | -74,3% | -106,6% | -311,5% | -18.447,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,9% | -4,2% | -1,1% | 9,9% | 11,0% | 13,9% | 8,1% | 2,4% | 5,6% | 5,5% | 11,1% | 3,6% | -1,3% | -62,5% | -13,5% | -20,0% | -50,9% | -52,1% | -234,2% | -22.240,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.