SYS1System1 Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $56,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £22,32 Mn | £22,14 Mn | £19,13 Mn | £14,98 Mn | £18,59 Mn | £17,41 Mn | £17,30 Mn | £15,84 Mn | £12,76 Mn | £16,43 Mn | £14,54 Mn | £14,08 Mn | £15,58 Mn | £11,45 Mn | £11,98 Mn | £9,65 Mn | £7,58 Mn | £5,82 Mn | £5,19 Mn | £3,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £12,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £7,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £14,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £994.000 | £526.000 | £346.000 | £1,46 Mn | £5,01 Mn | £5,08 Mn | £6,77 Mn | £2,88 Mn | £116.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | -£11,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £36,95 Mn | £37,43 Mn | £30,02 Mn | £23,41 Mn | £24,10 Mn | £22,84 Mn | £25,48 Mn | £26,90 Mn | £26,94 Mn | £31,20 Mn | £25,18 Mn | £24,64 Mn | £24,46 Mn | £20,82 Mn | £20,71 Mn | £16,36 Mn | £11,81 Mn | £9,32 Mn | £6,57 Mn | £4,61 Mn |
| Brüt Kâr | £30,78 Mn | £31,48 Mn | £24,86 Mn | £18,53 Mn | £19,25 Mn | £19,11 Mn | £21,26 Mn | £21,91 Mn | £22,03 Mn | £25,38 Mn | £19,94 Mn | £19,09 Mn | £18,76 Mn | £15,76 Mn | £15,80 Mn | £12,62 Mn | £8,94 Mn | £6,86 Mn | £4,81 Mn | £3,42 Mn |
| FAVÖK | £3,89 Mn | £6,82 Mn | £4,23 Mn | £1,55 Mn | £1,72 Mn | £4,30 Mn | £2,60 Mn | £3,42 Mn | £3,07 Mn | £6,25 Mn | £5,00 Mn | £4,73 Mn | £4,01 Mn | £2,04 Mn | £3,22 Mn | £2,37 Mn | £1,88 Mn | £1,43 Mn | £863.000 | £507.000 |
| Net Kâr | £1,31 Mn | £4,47 Mn | £2,03 Mn | £404.000 | £955.000 | £1,69 Mn | -£231.000 | £1,27 Mn | £1,21 Mn | £3,75 Mn | £3,03 Mn | £2,90 Mn | £2,44 Mn | £1,04 Mn | £1,85 Mn | £1,48 Mn | £1,19 Mn | £964.000 | £660.000 | -£32.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,35 | 0,16 | 0,03 | 0,07 | 0,13 | -0,02 | 0,10 | 0,10 | 0,29 | 0,23 | 0,21 | 0,19 | 0,08 | 0,14 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | -0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£3,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £1,90 Mn | £5,42 Mn | £5,83 Mn | -£794.000 | £3,79 Mn | £3,81 Mn | £2,49 Mn | £1,34 Mn | £1,86 Mn | £6,75 Mn | £2,68 Mn | £3,26 Mn | £4,43 Mn | £991.000 | £1,56 Mn | £2,59 Mn | £1,22 Mn | £551.000 | £1,06 Mn | -£257.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£640.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,5% | 2,4% | 1,8% | 9,7% | 26,9% | 29,2% | 39,2% | 18,2% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,66 | 1,69 | 1,57 | 1,56 | 1,30 | 1,31 | 1,47 | 1,70 | 2,11 | 1,90 | 1,73 | 1,75 | 1,57 | 1,82 | 1,73 | 1,70 | 1,56 | 1,60 | 1,27 | 1,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,57 | 2,60 | 2,08 | 1,63 | 1,67 | 1,59 | 1,77 | 1,87 | 1,87 | 2,17 | 1,75 | 1,71 | 1,70 | 1,45 | 1,44 | 1,14 | 0,82 | 0,65 | 0,46 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 83,3% | 84,1% | 82,8% | 79,2% | 79,9% | 83,7% | 83,5% | 81,5% | 81,8% | 81,3% | 79,2% | 77,5% | 76,7% | 75,7% | 76,3% | 77,2% | 75,6% | 73,6% | 73,3% | 74,2% |
| FAVÖK Marjı | 10,5% | 18,2% | 14,1% | 6,6% | 7,1% | 18,8% | 10,2% | 12,7% | 11,4% | 20,0% | 19,9% | 19,2% | 16,4% | 9,8% | 15,6% | 14,5% | 15,9% | 15,3% | 13,1% | 11,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,6% | 12,0% | 6,8% | 1,7% | 4,0% | 7,4% | -0,9% | 4,7% | 4,5% | 12,0% | 12,0% | 11,8% | 10,0% | 5,0% | 8,9% | 9,0% | 10,0% | 10,3% | 10,1% | -0,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,1% | 14,5% | 19,4% | -3,4% | 15,7% | 16,7% | 9,8% | 5,0% | 6,9% | 21,6% | 10,6% | 13,2% | 18,1% | 4,8% | 7,6% | 15,8% | 10,4% | 5,9% | 16,2% | -5,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.