THATThalia Therapeutics PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,00 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £1,17 Mn | £775.769 | £1,28 Mn | £2,17 Mn | £2,34 Mn | £3,83 Mn | £1,07 Mn | £1,07 Mn | £1,46 Mn | £42.938 | £658.000 | £1,85 Mn | £4,35 Mn | £4,85 Mn | £4,96 Mn | £3,99 Mn | £3,79 Mn | £1,98 Mn | £1,70 Mn | £1,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £1,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £97.961 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £1,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £204.922 | £0,00 | £294.000 | £182.000 | £140.000 | £405.000 | £116.000 | £155.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | -£1,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £7.264 | £7.282 | £1.953 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £2,26 Mn | £2,68 Mn | £2,97 Mn | £1,92 Mn | £1,87 Mn | £1,98 Mn | £1,56 Mn | £1,40 Mn |
| Brüt Kâr | — | — | — | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £1,07 Mn | £1,02 Mn | £1,30 Mn | £1,16 Mn | £1,15 Mn | £1,33 Mn | £1,11 Mn | £1,03 Mn |
| FAVÖK | -£1,10 Mn | -£1,16 Mn | -£1,42 Mn | -£1,19 Mn | -£1,84 Mn | -£1,56 Mn | -£947.340 | -£1,49 Mn | -£726.440 | -£185.080 | £70.000 | £1,74 Mn | £117.000 | -£13.000 | £281.000 | £398.000 | £265.000 | £263.000 | £246.000 | £140.000 |
| Net Kâr | -£1,21 Mn | -£1,06 Mn | -£1,27 Mn | -£1,03 Mn | -£1,54 Mn | -£1,30 Mn | -£876.373 | -£1,18 Mn | -£1,84 Mn | -£176.578 | -£1,02 Mn | -£1,64 Mn | -£156.000 | £136.000 | £517.000 | £364.000 | £214.000 | £260.000 | £265.000 | £515.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,03 | -0,00 | -0,09 | -0,24 | -0,02 | 0,02 | 0,08 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£91.870 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£1,16 Mn | -£971.500 | -£1,21 Mn | -£828.260 | -£1,77 Mn | -£1,38 Mn | -£806.000 | -£1,35 Mn | -£956.100 | -£150.340 | -£866.000 | -£345.000 | -£93.000 | -£334.000 | £37.000 | £189.000 | £230.000 | -£659.000 | £198.000 | -£73.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | £0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 477,3% | 0,0% | 15,9% | 4,2% | 2,9% | 8,2% | 2,9% | 4,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,52 | 0,55 | 0,60 | 0,48 | 0,49 | 1,00 | 0,92 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2,11 | 2,50 | 2,77 | 1,79 | 1,74 | 1,85 | 1,46 | 1,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 47,1% | 38,1% | 43,9% | 60,3% | 61,8% | 67,2% | 71,1% | 73,4% |
| FAVÖK Marjı | -15.199,6% | -15.928,2% | -72.943,7% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5,2% | -0,5% | 9,5% | 20,7% | 14,2% | 13,3% | 15,7% | 10,0% |
| Net Kâr Marjı | -16.588,8% | -14.537,5% | -64.993,9% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -6,9% | 5,1% | 17,4% | 19,0% | 11,5% | 13,2% | 16,9% | 36,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -15.985,1% | -13.341,1% | -61.909,9% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -4,1% | -12,5% | 1,2% | 9,8% | 12,3% | -33,3% | 12,7% | -5,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.