TNDTandem Group plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,30 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £35,00 Mn | £34,93 Mn | £32,56 Mn | £36,04 Mn | £39,45 Mn | £32,42 Mn | £26,25 Mn | £24,38 Mn | £23,34 Mn | £23,44 Mn | £23,52 Mn | £22,95 Mn | £19,44 Mn | £15,44 Mn | £16,94 Mn | £15,96 Mn | £19,22 Mn | £17,93 Mn | £16,10 Mn | £16,86 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £1,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £8,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £26,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £3,44 Mn | £5,71 Mn | £4,01 Mn | £4,84 Mn | £4,04 Mn | £2,30 Mn | £3,19 Mn | £4,74 Mn | £4,87 Mn | £5,30 Mn | £6,53 Mn | £6,37 Mn | £6,04 Mn | £2,99 Mn | £3,51 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £1.000 |
| Net Borç† | £1,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £26,15 Mn | £24,62 Mn | £22,24 Mn | £26,68 Mn | £40,92 Mn | £37,06 Mn | £38,84 Mn | £32,51 Mn | £36,84 Mn | £38,41 Mn | £34,38 Mn | £31,32 Mn | £28,35 Mn | £28,95 Mn | £31,68 Mn | £35,68 Mn | £35,16 Mn | £34,88 Mn | £33,78 Mn | £42,76 Mn |
| Brüt Kâr | £7,79 Mn | £7,05 Mn | £5,69 Mn | £7,63 Mn | £11,79 Mn | £11,88 Mn | £11,54 Mn | £10,07 Mn | £10,70 Mn | £9,76 Mn | £9,91 Mn | £9,37 Mn | £8,17 Mn | £8,50 Mn | £8,93 Mn | £9,68 Mn | £10,97 Mn | £11,13 Mn | £10,62 Mn | £11,73 Mn |
| FAVÖK | £1,30 Mn | £1,40 Mn | -£466.000 | £1,46 Mn | £5,20 Mn | £4,40 Mn | £3,28 Mn | £2,42 Mn | £2,58 Mn | £1,46 Mn | £1,63 Mn | £1,66 Mn | £1,09 Mn | £1,06 Mn | £1,03 Mn | £1,35 Mn | £1,24 Mn | £1,52 Mn | £1,09 Mn | £625.000 |
| Net Kâr | £850.000 | -£60.000 | -£1,24 Mn | £674.000 | £3,83 Mn | £3,46 Mn | £2,03 Mn | £1,62 Mn | £1,74 Mn | £777.000 | £1,00 Mn | £1,63 Mn | £354.000 | £611.000 | £699.273 | £1,00 Mn | £315.000 | £1,10 Mn | £946.000 | -£2,31 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,15 | -0,01 | -0,23 | 0,12 | 0,70 | 0,65 | 0,40 | 0,32 | 0,35 | 0,16 | 0,20 | 0,34 | 0,08 | 0,13 | 0,14 | 0,18 | 0,05 | 0,18 | 0,16 | -0,38 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £2,41 Mn | -£765.000 | -£1,60 Mn | -£3,65 Mn | -£1,20 Mn | £2,40 Mn | £1,99 Mn | £1,25 Mn | £3,56 Mn | £1,25 Mn | £1,35 Mn | £964.000 | -£1,48 Mn | -£111.000 | £161.000 | £2,08 Mn | -£939.000 | £1,95 Mn | -£1,11 Mn | £523.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£7.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,8% | 16,3% | 12,3% | 13,4% | 10,2% | 7,1% | 12,2% | 19,4% | 20,9% | 22,6% | 27,8% | 27,7% | 31,1% | 19,4% | 20,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 0,70 | 0,68 | 0,74 | 1,04 | 1,14 | 1,48 | 1,33 | 1,58 | 1,64 | 1,46 | 1,36 | 1,46 | 1,87 | 1,87 | 2,24 | 1,83 | 1,95 | 2,10 | 2,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,00 | 0,94 | 0,85 | 1,02 | 1,57 | 1,42 | 1,49 | 1,25 | 1,41 | 1,47 | 1,32 | 1,20 | 1,09 | 1,11 | 1,21 | 1,37 | 1,35 | 1,34 | 1,29 | 1,64 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,8% | 28,6% | 25,6% | 28,6% | 28,8% | 32,1% | 29,7% | 31,0% | 29,0% | 25,4% | 28,8% | 29,9% | 28,8% | 29,4% | 28,2% | 27,1% | 31,2% | 31,9% | 31,4% | 27,4% |
| FAVÖK Marjı | 5,0% | 5,7% | -2,1% | 5,5% | 12,7% | 11,9% | 8,4% | 7,4% | 7,0% | 3,8% | 4,7% | 5,3% | 3,8% | 3,6% | 3,2% | 3,8% | 3,5% | 4,4% | 3,2% | 1,5% |
| Net Kâr Marjı | 3,3% | -0,2% | -5,6% | 2,5% | 9,4% | 9,3% | 5,2% | 5,0% | 4,7% | 2,0% | 2,9% | 5,2% | 1,2% | 2,1% | 2,2% | 2,8% | 0,9% | 3,2% | 2,8% | -5,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,2% | -3,1% | -7,2% | -13,7% | -2,9% | 6,5% | 5,1% | 3,8% | 9,7% | 3,2% | 3,9% | 3,1% | -5,2% | -0,4% | 0,5% | 5,8% | -2,7% | 5,6% | -3,3% | 1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.