TONTiton Holdings Plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,92 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £14,18 Mn | £14,28 Mn | £19,36 Mn | £21,61 Mn | £21,97 Mn | £21,92 Mn | £22,61 Mn | £24,22 Mn | £20,93 Mn | £19,49 Mn | £16,37 Mn | £14,59 Mn | £12,63 Mn | £11,93 Mn | £13,17 Mn | £13,10 Mn | £12,46 Mn | £13,05 Mn | £13,20 Mn | £13,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £3,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £3,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £11,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £425.000 | £479.000 | £632.000 | £610.000 | £595.000 | £808.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £35.000 | £27.000 | £17.000 | £0,00 | £23.000 | £18.000 | £13.000 | £9.000 |
| Net Borç† | -£3,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £15,81 Mn | £15,48 Mn | £19,85 Mn | £22,09 Mn | £23,41 Mn | £20,65 Mn | £27,16 Mn | £29,77 Mn | £28,01 Mn | £23,72 Mn | £22,26 Mn | £19,26 Mn | £15,74 Mn | £14,55 Mn | £15,99 Mn | £15,61 Mn | £14,05 Mn | £16,38 Mn | £17,29 Mn | £16,60 Mn |
| Brüt Kâr | £4,96 Mn | £4,09 Mn | £5,63 Mn | £5,52 Mn | £7,10 Mn | £5,22 Mn | £7,97 Mn | £8,39 Mn | £7,09 Mn | £6,89 Mn | £6,35 Mn | £5,18 Mn | £3,68 Mn | £2,88 Mn | £3,62 Mn | £4,17 Mn | £3,06 Mn | £3,57 Mn | £3,80 Mn | £4,16 Mn |
| FAVÖK | £994.000 | -£66.000 | £732.000 | £129.000 | £2,04 Mn | £487.000 | £2,52 Mn | £2,67 Mn | £2,59 Mn | £2,12 Mn | £2,08 Mn | £1,68 Mn | £588.000 | £33.000 | £603.000 | £1,27 Mn | £392.000 | £519.000 | £1,04 Mn | £1,47 Mn |
| Net Kâr | £280.000 | -£3,70 Mn | -£686.000 | -£436.000 | £1,03 Mn | £58.000 | £1,42 Mn | £2,01 Mn | £1,80 Mn | £1,64 Mn | £1,33 Mn | £899.000 | £303.000 | -£721.000 | £171.000 | £407.000 | -£202.000 | -£264.000 | £444.000 | £675.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | -0,33 | -0,06 | -0,04 | 0,09 | 0,01 | 0,13 | 0,18 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,08 | 0,03 | -0,07 | 0,02 | 0,04 | -0,02 | -0,03 | 0,04 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£390.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £899.000 | £491.000 | £987.000 | -£2,19 Mn | £627.000 | £2,45 Mn | £2,39 Mn | £1,24 Mn | £1,34 Mn | -£82.000 | £1,05 Mn | £352.000 | £566.000 | -£558.000 | £206.000 | £400.000 | £808.000 | £1,49 Mn | £305.000 | -£540.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£402.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,0% | 3,4% | 3,3% | 2,8% | 2,7% | 3,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 0,2% | 0,1% | 0,0% | 0,2% | 0,1% | 0,1% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,11 | 1,08 | 1,02 | 1,02 | 1,07 | 0,94 | 1,20 | 1,23 | 1,34 | 1,22 | 1,36 | 1,32 | 1,25 | 1,22 | 1,21 | 1,19 | 1,13 | 1,26 | 1,31 | 1,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,42 | 1,39 | 1,79 | 1,99 | 2,11 | 1,86 | 2,45 | 2,68 | 2,52 | 2,14 | 2,01 | 1,74 | 1,42 | 1,31 | 1,44 | 1,41 | 1,27 | 1,48 | 1,56 | 1,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,4% | 26,4% | 28,4% | 25,0% | 30,3% | 25,3% | 29,3% | 28,2% | 25,3% | 29,1% | 28,5% | 26,9% | 23,4% | 19,8% | 22,6% | 26,7% | 21,8% | 21,8% | 22,0% | 25,1% |
| FAVÖK Marjı | 6,3% | -0,4% | 3,7% | 0,6% | 8,7% | 2,4% | 9,3% | 9,0% | 9,2% | 8,9% | 9,4% | 8,7% | 3,7% | 0,2% | 3,8% | 8,1% | 2,8% | 3,2% | 6,0% | 8,8% |
| Net Kâr Marjı | 1,8% | -23,9% | -3,5% | -2,0% | 4,4% | 0,3% | 5,2% | 6,7% | 6,4% | 6,9% | 6,0% | 4,7% | 1,9% | -5,0% | 1,1% | 2,6% | -1,4% | -1,6% | 2,6% | 4,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,7% | 3,2% | 5,0% | -9,9% | 2,7% | 11,8% | 8,8% | 4,2% | 4,8% | -0,3% | 4,7% | 1,8% | 3,6% | -3,8% | 1,3% | 2,6% | 5,7% | 9,1% | 1,8% | -3,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.