VLEVolvere plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $62,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £59,15 Mn | £50,90 Mn | £45,41 Mn | £44,12 Mn | £44,44 Mn | £44,87 Mn | £33,67 Mn | £46,42 Mn | £35,84 Mn | £35,37 Mn | £31,68 Mn | £26,04 Mn | £23,28 Mn | £25,47 Mn | £26,43 Mn | £23,94 Mn | £22,69 Mn | £17,35 Mn | £14,18 Mn | £12,53 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £28,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £11,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £47,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £1,28 Mn | £1,15 Mn | £1,70 Mn | £2,90 Mn | £3,47 Mn | £3,97 Mn | £4,11 Mn | £3,09 Mn | £2,64 Mn | £3,66 Mn | £2,88 Mn | £2,98 Mn | £1,94 Mn | £2,09 Mn | £2,30 Mn | £1,36 Mn | £1,10 Mn | £962.000 | £420.000 | £570.000 |
| Net Borç† | -£31,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £52,70 Mn | £49,04 Mn | £42,95 Mn | £38,03 Mn | £30,70 Mn | £30,81 Mn | £23,04 Mn | £18,34 Mn | £16,15 Mn | £32,96 Mn | £27,86 Mn | £12,39 Mn | £16,14 Mn | £6,46 Mn | £12,22 Mn | £8,98 Mn | £10,89 Mn | £7,26 Mn | £3,79 Mn | £13,78 Mn |
| Brüt Kâr | £11,34 Mn | £10,68 Mn | £7,91 Mn | £6,11 Mn | £5,31 Mn | £5,01 Mn | £3,58 Mn | £2,64 Mn | £2,58 Mn | £7,90 Mn | £6,24 Mn | £2,36 Mn | £4,64 Mn | £720.000 | £5,97 Mn | £6,24 Mn | £7,13 Mn | £4,70 Mn | £2,37 Mn | £6,52 Mn |
| FAVÖK | £6,87 Mn | £6,50 Mn | £3,98 Mn | £2,68 Mn | £2,13 Mn | £504.000 | £711.000 | -£2,58 Mn | £457.000 | £2,40 Mn | £1,33 Mn | £579.000 | £404.000 | -£814.000 | -£1,07 Mn | £248.000 | £763.000 | £294.000 | -£358.000 | -£98.000 |
| Net Kâr | £4,16 Mn | £3,97 Mn | £2,12 Mn | -£519.000 | -£299.000 | -£792.000 | -£488.000 | -£135.000 | £2,25 Mn | £1,33 Mn | £1,49 Mn | £1,07 Mn | -£156.000 | -£325.000 | £1,34 Mn | £917.000 | £80.000 | £323.000 | -£369.000 | -£121.000 |
| Hisse Başı Kâr | 1,89 | 1,77 | 0,90 | -0,21 | -0,12 | -0,40 | -0,20 | -0,04 | 0,56 | 0,33 | 0,36 | 0,26 | -0,03 | -0,07 | 0,25 | 0,16 | 0,01 | 0,06 | -0,06 | -0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £4,95 Mn | £5,09 Mn | £3,22 Mn | £1,02 Mn | -£1,16 Mn | -£3,74 Mn | -£1,31 Mn | -£648.000 | £3,17 Mn | £1,50 Mn | -£85.000 | -£25.000 | -£1,39 Mn | -£1,53 Mn | -£1,25 Mn | -£334.000 | £2,35 Mn | £1,30 Mn | £1,00 Mn | -£70.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£619.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,2% | 2,3% | 3,7% | 6,6% | 7,8% | 8,8% | 12,2% | 6,7% | 7,4% | 10,4% | 9,1% | 11,4% | 8,3% | 8,2% | 8,7% | 5,7% | 4,9% | 5,5% | 3,0% | 4,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,89 | 0,96 | 0,95 | 0,86 | 0,69 | 0,69 | 0,68 | 0,40 | 0,45 | 0,93 | 0,88 | 0,48 | 0,69 | 0,25 | 0,46 | 0,38 | 0,48 | 0,42 | 0,27 | 1,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,12 | 1,04 | 0,91 | 0,81 | 0,65 | 0,65 | 0,49 | 0,39 | 0,34 | 0,70 | 0,59 | 0,26 | 0,34 | 0,14 | 0,26 | 0,19 | 0,23 | 0,15 | 0,08 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,5% | 21,8% | 18,4% | 16,1% | 17,3% | 16,2% | 15,5% | 14,4% | 16,0% | 24,0% | 22,4% | 19,0% | 28,8% | 11,1% | 48,9% | 69,5% | 65,5% | 64,8% | 62,6% | 47,3% |
| FAVÖK Marjı | 13,0% | 13,3% | 9,3% | 7,1% | 6,9% | 1,6% | 3,1% | -14,0% | 2,8% | 7,3% | 4,8% | 4,7% | 2,5% | -12,6% | -8,8% | 2,8% | 7,0% | 4,1% | -9,4% | -0,7% |
| Net Kâr Marjı | 7,9% | 8,1% | 4,9% | -1,4% | -1,0% | -2,6% | -2,1% | -0,7% | 13,9% | 4,0% | 5,3% | 8,6% | -1,0% | -5,0% | 11,0% | 10,2% | 0,7% | 4,5% | -9,7% | -0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,4% | 10,4% | 7,5% | 2,7% | -3,8% | -12,1% | -5,7% | -3,5% | 19,7% | 4,6% | -0,3% | -0,2% | -8,6% | -23,7% | -10,2% | -3,7% | 21,6% | 17,9% | 26,5% | -0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.