WPHOWindar Photonics Plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $14,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £9,32 Mn | £11,48 Mn | £3,12 Mn | £3,81 Mn | £2,86 Mn | £3,08 Mn | £2,98 Mn | £4,59 Mn | £3,36 Mn | £3,47 Mn | £2,94 Mn | £6,09 Mn | £1,60 Mn | £1,91 Mn | £1,15 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £3,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £2,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £6,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £1,40 Mn | £1,18 Mn | £1,63 Mn | £1,64 Mn | £1,46 Mn | £1,56 Mn | £1,08 Mn | £1,03 Mn | £1,02 Mn | £995.182 | £612.473 | £556.475 | £1,19 Mn | £462.637 | £0,00 |
| Net Borç† | -£2,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | £4,86 Mn | £2,85 Mn | £4,15 Mn | £1,58 Mn | £474.007 | £1,19 Mn | £1,03 Mn | £3,10 Mn | £1,94 Mn | £980.548 | £686.563 | £836.741 | £62.943 | £0,00 | £0,00 |
| Brüt Kâr | £2,32 Mn | £825.989 | £1,94 Mn | £658.528 | £164.903 | £368.449 | £246.548 | £1,39 Mn | £366.023 | £165.604 | -£48.074 | £290.433 | -£1,15 Mn | -£347.175 | -£32.526 |
| FAVÖK | -£845.870 | -£1,57 Mn | £82.430 | -£707.490 | -£993.870 | -£1,03 Mn | -£2,47 Mn | -£373.410 | -£1,22 Mn | -£2,30 Mn | -£2,31 Mn | -£1,22 Mn | -£886.980 | -£342.490 | — |
| Net Kâr | -£1,62 Mn | -£1,89 Mn | -£158.743 | -£917.779 | -£970.451 | -£1,19 Mn | -£2,70 Mn | -£701.594 | -£1,95 Mn | -£2,58 Mn | -£2,75 Mn | -£2,11 Mn | -£1,13 Mn | -£302.611 | -£32.526 |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | -0,02 | -0,00 | -0,02 | -0,02 | -0,02 | -0,06 | -0,02 | -0,05 | -0,07 | -0,07 | -0,06 | -0,03 | -0,01 | -0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£1,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£1,44 Mn | -£3,03 Mn | -£733.820 | -£508.190 | -£294.870 | -£990.830 | -£1,60 Mn | -£881.120 | -£308.060 | -£1,33 Mn | -£3,65 Mn | -£1,79 Mn | -£857.660 | -£353.620 | -£245.770 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£878.420 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,0% | 10,3% | 52,1% | 43,1% | 51,2% | 50,7% | 36,2% | 22,5% | 30,4% | 28,7% | 20,8% | 9,1% | 74,6% | 24,2% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 0,25 | 1,33 | 0,42 | 0,17 | 0,39 | 0,35 | 0,67 | 0,58 | 0,28 | 0,23 | 0,14 | 0,04 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,76 | 0,45 | 0,65 | 0,25 | 0,07 | 0,19 | 0,16 | 0,49 | 0,30 | 0,15 | 0,11 | 0,13 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 47,7% | 29,0% | 46,7% | 41,6% | 34,8% | 31,1% | 23,9% | 44,7% | 18,9% | 16,9% | -7,0% | 34,7% | -1.831,8% | — | — |
| FAVÖK Marjı | -17,4% | -54,9% | 2,0% | -44,7% | -209,7% | -86,7% | -238,8% | -12,1% | -62,8% | -234,8% | -336,9% | -145,7% | -1.409,2% | — | — |
| Net Kâr Marjı | -33,4% | -66,2% | -3,8% | -58,0% | -204,7% | -100,5% | -261,4% | -22,7% | -100,6% | -263,0% | -400,2% | -251,7% | -1.798,6% | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -29,6% | -106,2% | -17,7% | -32,1% | -62,2% | -83,6% | -155,2% | -28,5% | -15,9% | -135,2% | -531,9% | -213,8% | -1.362,6% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.