YNGAYoung & Co.'s Brewery, P.L.C. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $632,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £1,32 Mr | £1,32 Mr | £1,36 Mr | £1,06 Mr | £1,06 Mr | £997,50 Mn | £989,60 Mn | £882,00 Mn | £800,60 Mn | £742,50 Mn | £707,50 Mn | £654,30 Mn | £595,32 Mn | £561,02 Mn | £548,41 Mn | £365,87 Mn | £287,68 Mn | £294,23 Mn | £294,72 Mn | £327,34 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £8,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £525,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £793,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £315,10 Mn | £343,80 Mn | £376,50 Mn | £175,90 Mn | £207,80 Mn | £253,40 Mn | £281,50 Mn | £172,10 Mn | £147,70 Mn | £133,20 Mn | £143,40 Mn | £129,20 Mn | £114,43 Mn | £118,69 Mn | £121,98 Mn | £124,95 Mn | £64,21 Mn | £66,82 Mn | £50,32 Mn | £102,48 Mn |
| Net Borç† | £307,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £508,20 Mn | £485,80 Mn | £388,80 Mn | £368,90 Mn | £309,00 Mn | £88,00 Mn | £311,60 Mn | £303,70 Mn | £279,30 Mn | £268,90 Mn | £245,90 Mn | £227,00 Mn | £210,77 Mn | £193,68 Mn | £178,96 Mn | £142,60 Mn | £127,54 Mn | £126,09 Mn | £122,12 Mn | £114,60 Mn |
| Brüt Kâr | £177,40 Mn | £171,70 Mn | £134,00 Mn | £127,80 Mn | £99,70 Mn | -£55,80 Mn | £104,80 Mn | £113,40 Mn | £105,00 Mn | £100,50 Mn | £90,70 Mn | £82,30 Mn | £77,02 Mn | £69,18 Mn | £63,20 Mn | £46,05 Mn | £43,07 Mn | £42,55 Mn | £42,01 Mn | £45,22 Mn |
| FAVÖK | £115,20 Mn | £113,60 Mn | £92,20 Mn | £85,50 Mn | £75,20 Mn | -£49,40 Mn | £79,60 Mn | £72,80 Mn | £69,20 Mn | £66,50 Mn | £58,40 Mn | £52,20 Mn | £45,77 Mn | £40,62 Mn | £38,00 Mn | £31,78 Mn | £29,01 Mn | £28,65 Mn | £27,98 Mn | £21,92 Mn |
| Net Kâr | £28,00 Mn | £9,80 Mn | £11,10 Mn | £29,70 Mn | £25,40 Mn | -£38,30 Mn | £19,30 Mn | £31,50 Mn | £30,10 Mn | £30,00 Mn | £26,60 Mn | £26,70 Mn | £22,05 Mn | £16,29 Mn | -£4,75 Mn | £17,83 Mn | £12,52 Mn | £2,07 Mn | £10,70 Mn | £39,52 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,45 | 0,16 | 0,19 | 0,51 | 0,43 | -0,68 | 0,39 | 0,64 | 0,62 | 0,61 | 0,55 | 0,55 | 0,46 | 0,34 | -0,10 | 0,37 | 0,26 | 0,04 | 0,23 | 0,83 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £53,20 Mn | £32,20 Mn | £17,40 Mn | £35,80 Mn | £55,30 Mn | -£51,90 Mn | £17,50 Mn | £21,00 Mn | £16,60 Mn | £15,70 Mn | £6,60 Mn | £6,20 Mn | £12,86 Mn | £7,13 Mn | -£1,04 Mn | £3,03 Mn | £8,26 Mn | -£11,29 Mn | -£5,79 Mn | -£26,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£34,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,9% | 26,1% | 27,7% | 16,6% | 19,6% | 25,4% | 28,4% | 19,5% | 18,4% | 17,9% | 20,3% | 19,7% | 19,2% | 21,2% | 22,2% | 34,2% | 22,3% | 22,7% | 17,1% | 31,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,37 | 0,29 | 0,35 | 0,29 | 0,09 | 0,31 | 0,34 | 0,35 | 0,36 | 0,35 | 0,35 | 0,35 | 0,35 | 0,33 | 0,39 | 0,44 | 0,43 | 0,41 | 0,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,64 | 0,61 | 0,49 | 0,46 | 0,39 | 0,11 | 0,39 | 0,38 | 0,35 | 0,34 | 0,31 | 0,29 | 0,27 | 0,24 | 0,23 | 0,18 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,9% | 35,3% | 34,5% | 34,6% | 32,3% | -63,4% | 33,6% | 37,3% | 37,6% | 37,4% | 36,9% | 36,3% | 36,5% | 35,7% | 35,3% | 32,3% | 33,8% | 33,7% | 34,4% | 39,5% |
| FAVÖK Marjı | 22,7% | 23,4% | 23,7% | 23,2% | 24,3% | -56,1% | 25,5% | 24,0% | 24,8% | 24,7% | 23,7% | 23,0% | 21,7% | 21,0% | 21,2% | 22,3% | 22,7% | 22,7% | 22,9% | 19,1% |
| Net Kâr Marjı | 5,5% | 2,0% | 2,9% | 8,1% | 8,2% | -43,5% | 6,2% | 10,4% | 10,8% | 11,2% | 10,8% | 11,8% | 10,5% | 8,4% | -2,7% | 12,5% | 9,8% | 1,6% | 8,8% | 34,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,5% | 6,6% | 4,5% | 9,7% | 17,9% | -59,0% | 5,6% | 6,9% | 5,9% | 5,8% | 2,7% | 2,7% | 6,1% | 3,7% | -0,6% | 2,1% | 6,5% | -9,0% | -4,7% | -23,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.