CAICairo Communication S.p.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $308,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,76 Mr | €1,81 Mr | €1,77 Mr | €1,82 Mr | €1,82 Mr | €1,76 Mr | €1,82 Mr | €1,65 Mr | €1,78 Mr | €1,86 Mr | €285,85 Mn | €312,38 Mn | €302,02 Mn | €184,80 Mn | €193,52 Mn | €189,09 Mn | €177,05 Mn | €179,03 Mn | €202,84 Mn | €219,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €73,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €827,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €934,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €197,60 Mn | €212,10 Mn | €209,20 Mn | €232,90 Mn | €260,80 Mn | €337,20 Mn | €402,00 Mn | €245,40 Mn | €392,10 Mn | €478,60 Mn | €20,00 Mn | €25,00 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €126.000 | €6,65 Mn | €6,42 Mn | €12,83 Mn |
| Net Borç† | €124,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €999,50 Mn | €1,04 Mr | €1,05 Mr | €1,06 Mr | €1,07 Mr | €969,60 Mn | €1,16 Mr | €1,22 Mr | €1,11 Mr | €566,10 Mn | €226,58 Mn | €240,27 Mn | €249,51 Mn | €275,94 Mn | €281,55 Mn | €243,56 Mn | €226,66 Mn | €229,37 Mn | €259,73 Mn | €218,03 Mn |
| Brüt Kâr | €261,10 Mn | €289,40 Mn | €278,30 Mn | €276,50 Mn | €323,60 Mn | €261,30 Mn | €396,20 Mn | €468,90 Mn | €453,30 Mn | €213,60 Mn | €68,43 Mn | €90,84 Mn | €81,64 Mn | €63,40 Mn | €75,97 Mn | €64,82 Mn | €57,66 Mn | €62,44 Mn | €55,56 Mn | €46,52 Mn |
| FAVÖK | €111,80 Mn | €125,70 Mn | €116,10 Mn | €102,70 Mn | €135,80 Mn | €97,00 Mn | €150,50 Mn | €156,70 Mn | €140,30 Mn | €62,90 Mn | €7,69 Mn | €16,54 Mn | €15,42 Mn | €25,17 Mn | €34,20 Mn | €24,40 Mn | €18,36 Mn | €18,51 Mn | €26,09 Mn | €11,81 Mn |
| Net Kâr | €39,70 Mn | €45,20 Mn | €38,40 Mn | €32,10 Mn | €51,00 Mn | €16,50 Mn | €42,10 Mn | €60,30 Mn | €52,00 Mn | €21,50 Mn | €11,05 Mn | €23,79 Mn | €74,19 Mn | €18,66 Mn | €23,45 Mn | €20,73 Mn | €12,03 Mn | €13,12 Mn | €14,42 Mn | €71.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,32 | 0,34 | 0,29 | 0,24 | 0,38 | 0,12 | 0,31 | 0,45 | 0,39 | 0,16 | 0,14 | 0,30 | 0,95 | 0,24 | 0,30 | 0,27 | 0,16 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €70,30 Mn | €83,90 Mn | €68,10 Mn | €11,20 Mn | €129,40 Mn | €78,90 Mn | €117,30 Mn | €87,90 Mn | €70,50 Mn | €40,70 Mn | €14,17 Mn | -€26,09 Mn | €16,09 Mn | €27,31 Mn | €24,87 Mn | €22,47 Mn | €4,08 Mn | €10,93 Mn | -€4,42 Mn | €2,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€45,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,2% | 11,7% | 11,8% | 12,8% | 14,3% | 19,1% | 22,1% | 14,9% | 22,0% | 25,7% | 7,0% | 8,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 3,7% | 3,2% | 5,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,57 | 0,57 | 0,59 | 0,59 | 0,59 | 0,55 | 0,64 | 0,74 | 0,62 | 0,30 | 0,79 | 0,77 | 0,83 | 1,49 | 1,45 | 1,29 | 1,28 | 1,28 | 1,28 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,07 | 1,11 | 1,12 | 1,14 | 1,15 | 1,04 | 1,24 | 1,31 | 1,19 | 0,61 | 0,24 | 0,26 | 0,27 | 0,30 | 0,30 | 0,26 | 0,24 | 0,25 | 0,28 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,1% | 27,9% | 26,5% | 26,0% | 30,2% | 26,9% | 34,2% | 38,3% | 40,9% | 37,7% | 30,2% | 37,8% | 32,7% | 23,0% | 27,0% | 26,6% | 25,4% | 27,2% | 21,4% | 21,3% |
| FAVÖK Marjı | 11,2% | 12,1% | 11,0% | 9,7% | 12,7% | 10,0% | 13,0% | 12,8% | 12,6% | 11,1% | 3,4% | 6,9% | 6,2% | 9,1% | 12,1% | 10,0% | 8,1% | 8,1% | 10,0% | 5,4% |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | 4,4% | 3,7% | 3,0% | 4,8% | 1,7% | 3,6% | 4,9% | 4,7% | 3,8% | 4,9% | 9,9% | 29,7% | 6,8% | 8,3% | 8,5% | 5,3% | 5,7% | 5,6% | 0,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,0% | 8,1% | 6,5% | 1,1% | 12,1% | 8,1% | 10,1% | 7,2% | 6,4% | 7,2% | 6,3% | -10,9% | 6,4% | 9,9% | 8,8% | 9,2% | 1,8% | 4,8% | -1,7% | 1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.