CEDCaltagirone Editore S.p.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $320,03 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €784,33 Mn | €618,58 Mn | €535,38 Mn | €485,80 Mn | €508,82 Mn | €450,15 Mn | €538,17 Mn | €543,99 Mn | €581,25 Mn | €628,24 Mn | €740,16 Mn | €774,25 Mn | €841,11 Mn | €892,12 Mn | €949,17 Mn | €978,02 Mn | €1,06 Mr | €1,09 Mr | €1,20 Mr | €1,21 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €2,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €99,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €684,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €26,46 Mn | €26,52 Mn | €20,97 Mn | €23,27 Mn | €21,36 Mn | €14,48 Mn | €18,59 Mn | €10,56 Mn | €8,01 Mn | €16,60 Mn | €34,82 Mn | €29,30 Mn | €49,20 Mn | €36,08 Mn | €50,90 Mn | €52,30 Mn | €63,65 Mn | €75,51 Mn | €135,55 Mn | €135,01 Mn |
| Net Borç† | €24,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €98,47 Mn | €102,22 Mn | €108,65 Mn | €109,87 Mn | €115,51 Mn | €116,36 Mn | €132,11 Mn | €140,20 Mn | €150,41 Mn | €147,02 Mn | €156,88 Mn | €162,99 Mn | €174,70 Mn | €187,70 Mn | €218,32 Mn | €238,10 Mn | €247,23 Mn | €286,90 Mn | €317,40 Mn | €298,79 Mn |
| Brüt Kâr | €17,35 Mn | €19,40 Mn | €25,85 Mn | €24,79 Mn | €35,75 Mn | €34,50 Mn | €38,73 Mn | €45,94 Mn | €45,00 Mn | -€5,43 Mn | -€6,46 Mn | -€11,72 Mn | -€11,78 Mn | -€13,30 Mn | -€6,48 Mn | €9,30 Mn | -€11,20 Mn | €17,92 Mn | €37,91 Mn | €39,64 Mn |
| FAVÖK | -€10,70 Mn | -€8,57 Mn | -€2,37 Mn | -€2,58 Mn | €8,33 Mn | €5,17 Mn | -€45.000 | -€3,80 Mn | -€457.000 | -€5,20 Mn | -€3,87 Mn | -€8,56 Mn | -€8,27 Mn | -€19,62 Mn | -€2,23 Mn | €13,14 Mn | -€8,37 Mn | €17,59 Mn | €41,86 Mn | €41,92 Mn |
| Net Kâr | €626.000 | €8,19 Mn | €16,23 Mn | €7,00 Mn | €28,73 Mn | -€44,28 Mn | -€30,65 Mn | -€8,30 Mn | -€29,63 Mn | -€62,44 Mn | -€20,13 Mn | -€37,19 Mn | -€75,43 Mn | -€60,98 Mn | -€30,74 Mn | €6,00 Mn | -€39,21 Mn | -€10,98 Mn | €61,24 Mn | €32,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,08 | 0,15 | 0,07 | 0,27 | -0,41 | -0,29 | -0,07 | -0,24 | -0,51 | -0,16 | -0,30 | -0,60 | -0,49 | -0,25 | 0,05 | -0,31 | -0,09 | 0,49 | 0,26 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €20,73 Mn | €18,01 Mn | €17,99 Mn | €18,67 Mn | €22,80 Mn | €6,58 Mn | €8,25 Mn | €4,44 Mn | -€5,80 Mn | -€4,57 Mn | -€2,71 Mn | -€11,72 Mn | -€14,62 Mn | -€15,19 Mn | €237.000 | €8,95 Mn | -€278.000 | €40,08 Mn | €39,14 Mn | €41,49 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€2,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,4% | 4,3% | 3,9% | 4,8% | 4,2% | 3,2% | 3,5% | 1,9% | 1,4% | 2,6% | 4,7% | 3,8% | 5,8% | 4,0% | 5,4% | 5,3% | 6,0% | 6,9% | 11,3% | 11,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,17 | 0,20 | 0,23 | 0,23 | 0,26 | 0,25 | 0,26 | 0,26 | 0,23 | 0,21 | 0,21 | 0,21 | 0,21 | 0,23 | 0,24 | 0,23 | 0,26 | 0,26 | 0,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,14 | 0,15 | 0,16 | 0,16 | 0,17 | 0,17 | 0,19 | 0,20 | 0,22 | 0,21 | 0,23 | 0,24 | 0,26 | 0,27 | 0,32 | 0,35 | 0,36 | 0,42 | 0,46 | 0,44 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,6% | 19,0% | 23,8% | 22,6% | 31,0% | 29,7% | 29,3% | 32,8% | 29,9% | -3,7% | -4,1% | -7,2% | -6,7% | -7,1% | -3,0% | 3,9% | -4,5% | 6,2% | 11,9% | 13,3% |
| FAVÖK Marjı | -10,9% | -8,4% | -2,2% | -2,4% | 7,2% | 4,4% | -0,0% | -2,7% | -0,3% | -3,5% | -2,5% | -5,3% | -4,7% | -10,5% | -1,0% | 5,5% | -3,4% | 6,1% | 13,2% | 14,0% |
| Net Kâr Marjı | 0,6% | 8,0% | 14,9% | 6,4% | 24,9% | -38,1% | -23,2% | -5,9% | -19,7% | -42,5% | -12,8% | -22,8% | -43,2% | -32,5% | -14,1% | 2,5% | -15,9% | -3,8% | 19,3% | 10,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 21,1% | 17,6% | 16,6% | 17,0% | 19,7% | 5,7% | 6,2% | 3,2% | -3,9% | -3,1% | -1,7% | -7,2% | -8,4% | -8,1% | 0,1% | 3,8% | -0,1% | 14,0% | 12,3% | 13,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.