CPRDavide Campari-Milano N.V.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,12 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €8,11 Mr | €8,48 Mr | €6,68 Mr | €6,02 Mr | €5,09 Mr | €4,56 Mr | €4,84 Mr | €4,58 Mr | €4,42 Mr | €4,53 Mr | €4,22 Mr | €3,51 Mr | €3,30 Mr | €3,41 Mr | €2,90 Mr | €2,65 Mr | €2,36 Mr | €1,81 Mr | €1,71 Mr | €1,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €703,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €4,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €3,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €2,56 Mr | €2,86 Mr | €2,25 Mr | €1,80 Mr | €1,53 Mr | €1,54 Mr | €1,31 Mr | €1,30 Mr | €1,31 Mr | €1,40 Mr | €1,76 Mr | €1,24 Mr | €1,29 Mr | €1,31 Mr | €1,02 Mr | €900,00 Mn | €841,00 Mn | €449,25 Mn | €429,57 Mn | €564,61 Mn |
| Net Borç† | €1,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €3,05 Mr | €3,07 Mr | €2,92 Mr | €2,70 Mr | €2,17 Mr | €1,77 Mr | €1,84 Mr | €1,71 Mr | €1,75 Mr | €1,73 Mr | €1,66 Mr | €1,56 Mr | €1,52 Mr | €1,34 Mr | €1,27 Mr | €1,16 Mr | €1,01 Mr | €942,33 Mn | €957,51 Mn | €932,36 Mn |
| Brüt Kâr | €1,79 Mr | €1,72 Mr | €1,66 Mr | €1,55 Mr | €1,26 Mr | €991,70 Mn | €1,09 Mr | €1,01 Mr | €993,20 Mn | €969,10 Mn | €903,10 Mn | €819,90 Mn | €799,80 Mn | €760,60 Mn | €726,50 Mn | €659,30 Mn | €566,80 Mn | €509,48 Mn | €545,67 Mn | €517,47 Mn |
| FAVÖK | €750,70 Mn | €685,00 Mn | €715,30 Mn | €642,40 Mn | €499,20 Mn | €386,10 Mn | €473,00 Mn | €433,30 Mn | €425,60 Mn | €407,30 Mn | €376,60 Mn | €333,50 Mn | €338,50 Mn | €337,40 Mn | €328,90 Mn | €297,40 Mn | €263,60 Mn | €214,08 Mn | €224,05 Mn | €206,72 Mn |
| Net Kâr | €346,30 Mn | €201,60 Mn | €330,50 Mn | €333,00 Mn | €284,80 Mn | €187,90 Mn | €308,40 Mn | €296,30 Mn | €356,40 Mn | €166,30 Mn | €175,40 Mn | €128,90 Mn | €149,80 Mn | €156,70 Mn | €159,20 Mn | €156,20 Mn | €137,10 Mn | €126,55 Mn | €125,15 Mn | €117,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,29 | 0,17 | 0,29 | 0,29 | 0,25 | 0,16 | 0,26 | 0,25 | 0,30 | 0,14 | 0,15 | 0,11 | 0,13 | 0,13 | 0,13 | 0,13 | 0,06 | 0,11 | 0,11 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€26,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €314,10 Mn | €158,70 Mn | -€196,30 Mn | €16,70 Mn | €325,20 Mn | €172,80 Mn | €266,50 Mn | €240,50 Mn | €197,00 Mn | €245,80 Mn | €202,90 Mn | €170,50 Mn | €89,60 Mn | €116,70 Mn | €120,60 Mn | €112,40 Mn | €174,60 Mn | €105,53 Mn | €120,80 Mn | €80,32 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€299,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,6% | 33,8% | 33,8% | 30,0% | 30,1% | 33,8% | 27,1% | 28,4% | 29,7% | 31,0% | 41,6% | 35,2% | 39,1% | 38,6% | 35,2% | 33,9% | 35,7% | 24,9% | 25,1% | 32,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,36 | 0,44 | 0,45 | 0,43 | 0,39 | 0,38 | 0,37 | 0,40 | 0,38 | 0,39 | 0,44 | 0,46 | 0,39 | 0,44 | 0,44 | 0,43 | 0,52 | 0,56 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,79 | 0,79 | 0,76 | 0,70 | 0,56 | 0,46 | 0,48 | 0,44 | 0,45 | 0,45 | 0,43 | 0,40 | 0,39 | 0,35 | 0,33 | 0,30 | 0,26 | 0,24 | 0,25 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 58,7% | 56,1% | 56,8% | 57,5% | 58,1% | 56,0% | 59,1% | 59,0% | 56,6% | 56,1% | 54,5% | 52,6% | 52,5% | 56,7% | 57,0% | 56,7% | 56,2% | 54,1% | 57,0% | 55,5% |
| FAVÖK Marjı | 24,6% | 22,3% | 24,5% | 23,8% | 23,0% | 21,8% | 25,7% | 25,3% | 24,3% | 23,6% | 22,7% | 21,4% | 22,2% | 25,2% | 25,8% | 25,6% | 26,1% | 22,7% | 23,4% | 22,2% |
| Net Kâr Marjı | 11,3% | 6,6% | 11,3% | 12,3% | 13,1% | 10,6% | 16,7% | 17,3% | 20,3% | 9,6% | 10,6% | 8,3% | 9,8% | 11,7% | 12,5% | 13,4% | 13,6% | 13,4% | 13,1% | 12,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,3% | 5,2% | -6,7% | 0,6% | 15,0% | 9,8% | 14,5% | 14,1% | 11,2% | 14,2% | 12,2% | 10,9% | 5,9% | 8,7% | 9,5% | 9,7% | 17,3% | 11,2% | 12,6% | 8,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.