IBIniziative Bresciane S.p.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $52,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €205,54 Mn | €204,39 Mn | €214,52 Mn | €212,76 Mn | €202,46 Mn | €158,03 Mn | €122,04 Mn | €127,49 Mn | €132,64 Mn | €106,17 Mn | €103,27 Mn | €96,78 Mn | €73,67 Mn | €67,94 Mn | €64,66 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €1.705 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €131,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €74,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €100,46 Mn | €105,46 Mn | €114,01 Mn | €122,20 Mn | €111,10 Mn | €69,80 Mn | €66,39 Mn | €74,02 Mn | €74,14 Mn | €55,22 Mn | €48,39 Mn | €43,20 Mn | €38,64 Mn | €37,53 Mn | €33,15 Mn |
| Net Borç† | €92,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | €20,51 Mn | €25,09 Mn | €23,59 Mn | €15,97 Mn | €18,46 Mn | €16,09 Mn | €16,16 Mn | €14,46 Mn | €10,81 Mn | €10,25 Mn | €8,50 Mn | €13,10 Mn | €6,62 Mn | €8,62 Mn | €9,63 Mn |
| Brüt Kâr | €5,14 Mn | €10,75 Mn | €6,01 Mn | €3,11 Mn | €6,07 Mn | €5,29 Mn | €5,81 Mn | €3,39 Mn | €1,29 Mn | €1,90 Mn | €595.739 | €5,13 Mn | €3,62 Mn | €4,08 Mn | €5,33 Mn |
| FAVÖK | €11,60 Mn | €17,32 Mn | €12,17 Mn | €8,45 Mn | €11,19 Mn | €10,10 Mn | €10,62 Mn | €12,55 Mn | €6,20 Mn | €10,60 Mn | €8,92 Mn | €14,99 Mn | €5,28 Mn | €4,96 Mn | €6,04 Mn |
| Net Kâr | €979.915 | €4,20 Mn | €3,75 Mn | -€526.670 | €3,64 Mn | €4,84 Mn | €3,69 Mn | €1,46 Mn | €836.233 | €2,21 Mn | €1,46 Mn | €5,13 Mn | €3,62 Mn | €1,16 Mn | €2,84 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | 0,81 | 0,72 | -0,10 | 0,70 | 0,93 | 0,95 | 0,38 | 0,21 | 0,57 | 0,37 | 1,32 | 0,93 | 48,25 | 117,97 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €9,05 Mn | €10,11 Mn | -€1,15 Mn | -€14,20 Mn | -€17,05 Mn | -€7,76 Mn | €11,30 Mn | €2,73 Mn | €2,75 Mn | -€3,35 Mn | -€2,77 Mn | €5,32 Mn | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€6,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 48,9% | 51,6% | 53,1% | 57,4% | 54,9% | 44,2% | 54,4% | 58,1% | 55,9% | 52,0% | 46,9% | 44,6% | 52,4% | 55,2% | 51,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,12 | 0,11 | 0,08 | 0,09 | 0,10 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,10 | 0,08 | 0,14 | 0,09 | 0,13 | 0,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,34 | 0,32 | 0,21 | 0,25 | 0,22 | 0,22 | 0,19 | 0,15 | 0,14 | 0,11 | 0,18 | 0,09 | 0,12 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,1% | 42,8% | 25,5% | 19,5% | 32,9% | 32,9% | 35,9% | 23,4% | 12,0% | 18,5% | 7,0% | 39,2% | 54,7% | 47,4% | 55,3% |
| FAVÖK Marjı | 56,6% | 69,0% | 51,6% | 52,9% | 60,6% | 62,8% | 65,7% | 86,8% | 57,3% | 103,4% | 104,9% | 114,4% | 79,8% | 57,5% | 62,7% |
| Net Kâr Marjı | 4,8% | 16,8% | 15,9% | -3,3% | 19,7% | 30,1% | 22,8% | 10,1% | 7,7% | 21,6% | 17,1% | 39,2% | 54,7% | 13,5% | 29,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 44,1% | 40,3% | -4,9% | -88,9% | -92,3% | -48,3% | 69,9% | 18,9% | 25,4% | -32,7% | -32,6% | 40,6% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.