IGViGrandiViaggi S.p.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $98,15 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €105,89 Mn | €104,71 Mn | €96,76 Mn | €99,67 Mn | €99,74 Mn | €101,93 Mn | €110,21 Mn | €116,70 Mn | €117,99 Mn | €122,32 Mn | €126,83 Mn | €116,68 Mn | €127,05 Mn | €136,68 Mn | €150,05 Mn | €160,00 Mn | €166,12 Mn | €172,25 Mn | €180,79 Mn | €182,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €11,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €31,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €74,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €3,26 Mn | €4,50 Mn | €3,51 Mn | €5,77 Mn | €7,72 Mn | €10,12 Mn | €6,90 Mn | €9,81 Mn | €12,43 Mn | €16,69 Mn | €20,61 Mn | €24,96 Mn | €29,01 Mn | €32,32 Mn | €36,75 Mn | €41,44 Mn | €45,57 Mn | €50,09 Mn | €55,10 Mn | €60,06 Mn |
| Net Borç† | -€7,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €66,99 Mn | €62,59 Mn | €57,00 Mn | €49,01 Mn | €28,88 Mn | €29,00 Mn | €61,96 Mn | €61,31 Mn | €56,16 Mn | €58,41 Mn | €60,48 Mn | €69,24 Mn | €61,32 Mn | €67,48 Mn | €72,58 Mn | €83,04 Mn | €85,28 Mn | €100,27 Mn | €102,72 Mn | €110,30 Mn |
| Brüt Kâr | €27,76 Mn | €26,69 Mn | €25,19 Mn | €15,18 Mn | €7,57 Mn | €4,74 Mn | €16,89 Mn | €18,88 Mn | €16,83 Mn | €18,82 Mn | -€413.000 | €2,07 Mn | €228.000 | -€5,93 Mn | -€1,10 Mn | €1,57 Mn | €3,88 Mn | €4,22 Mn | €9,42 Mn | €10,24 Mn |
| FAVÖK | €4,84 Mn | €4,93 Mn | €3,96 Mn | -€767.000 | -€1,64 Mn | -€2,95 Mn | €2,27 Mn | €4,83 Mn | €3,82 Mn | €5,33 Mn | €737.000 | €379.000 | -€2,17 Mn | -€3,16 Mn | -€3,53 Mn | -€1,92 Mn | -€118.000 | -€221.000 | €6,20 Mn | €14,05 Mn |
| Net Kâr | €3,36 Mn | €3,08 Mn | €2,72 Mn | -€177.000 | -€1,47 Mn | -€5,78 Mn | -€864.000 | €1,32 Mn | €672.000 | €1,04 Mn | -€2,56 Mn | -€5,00 Mn | -€5,36 Mn | -€5,57 Mn | -€1,93 Mn | €49.000 | €1,30 Mn | €477.000 | €7,35 Mn | €6,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,06 | 0,06 | -0,00 | -0,03 | -0,12 | -0,02 | 0,03 | 0,01 | 0,02 | -0,06 | -0,24 | -0,26 | -0,26 | -0,09 | 0,00 | 0,06 | 0,02 | 0,34 | 0,31 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €3,92 Mn | €9,95 Mn | €930.000 | €1,47 Mn | €2,52 Mn | -€4,45 Mn | €1.000 | €5,84 Mn | €6,12 Mn | €4,60 Mn | — | -€2,56 Mn | -€3,25 Mn | -€5,26 Mn | €13,63 Mn | -€2,72 Mn | €179.000 | €2,58 Mn | €5,46 Mn | €1,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,1% | 4,3% | 3,6% | 5,8% | 7,7% | 9,9% | 6,3% | 8,4% | 10,5% | 13,6% | 16,2% | 21,4% | 22,8% | 23,6% | 24,5% | 25,9% | 27,4% | 29,1% | 30,5% | 32,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,63 | 0,60 | 0,59 | 0,49 | 0,29 | 0,28 | 0,56 | 0,53 | 0,48 | 0,48 | 0,48 | 0,59 | 0,48 | 0,49 | 0,48 | 0,52 | 0,51 | 0,58 | 0,57 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,90 | 0,84 | 0,76 | 0,66 | 0,39 | 0,39 | 0,83 | 0,82 | 0,75 | 0,78 | 0,81 | 0,93 | 0,82 | 0,90 | 0,97 | 1,11 | 1,14 | 1,34 | 1,38 | 1,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 41,4% | 42,6% | 44,2% | 31,0% | 26,2% | 16,4% | 27,3% | 30,8% | 30,0% | 32,2% | -0,7% | 3,0% | 0,4% | -8,8% | -1,5% | 1,9% | 4,6% | 4,2% | 9,2% | 9,3% |
| FAVÖK Marjı | 7,2% | 7,9% | 6,9% | -1,6% | -5,7% | -10,2% | 3,7% | 7,9% | 6,8% | 9,1% | 1,2% | 0,5% | -3,5% | -4,7% | -4,9% | -2,3% | -0,1% | -0,2% | 6,0% | 12,7% |
| Net Kâr Marjı | 5,0% | 4,9% | 4,8% | -0,4% | -5,1% | -19,9% | -1,4% | 2,1% | 1,2% | 1,8% | -4,2% | -7,2% | -8,7% | -8,3% | -2,7% | 0,1% | 1,5% | 0,5% | 7,2% | 6,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,9% | 15,9% | 1,6% | 3,0% | 8,7% | -15,3% | 0,0% | 9,5% | 10,9% | 7,9% | — | -3,7% | -5,3% | -7,8% | 18,8% | -3,3% | 0,2% | 2,6% | 5,3% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.