ITWItway S.p.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,71 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €47,46 Mn | €46,59 Mn | €39,11 Mn | €39,71 Mn | €37,01 Mn | €35,99 Mn | €37,87 Mn | €38,52 Mn | €37,70 Mn | €74,35 Mn | €86,52 Mn | €77,40 Mn | €74,60 Mn | €88,37 Mn | €80,17 Mn | €70,31 Mn | €65,36 Mn | €59,89 Mn | €58,92 Mn | €65,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €477.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €34,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €13,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €5,73 Mn | €6,34 Mn | €3,99 Mn | €4,29 Mn | €5,61 Mn | €7,81 Mn | €9,77 Mn | €11,11 Mn | €11,57 Mn | €25,81 Mn | €25,36 Mn | €21,98 Mn | €22,86 Mn | €29,04 Mn | €23,38 Mn | €26,86 Mn | €22,22 Mn | €13,60 Mn | €14,42 Mn | €17,90 Mn |
| Net Borç† | €5,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €68,61 Mn | €56,70 Mn | €47,39 Mn | €43,73 Mn | €42,05 Mn | €35,79 Mn | €31,22 Mn | €28,94 Mn | €40,95 Mn | €84,05 Mn | €98,22 Mn | €86,19 Mn | €99,92 Mn | €104,02 Mn | €105,17 Mn | €108,46 Mn | €102,49 Mn | €109,79 Mn | €108,98 Mn | €111,34 Mn |
| Brüt Kâr | €4,22 Mn | €3,25 Mn | €2,19 Mn | €2,77 Mn | €2,99 Mn | €1,66 Mn | €1,16 Mn | €940.000 | €939.000 | €4,07 Mn | €765.000 | -€310.000 | €506.000 | €1,79 Mn | -€67.000 | -€1,05 Mn | €6,27 Mn | €5,34 Mn | €2,44 Mn | €1,54 Mn |
| FAVÖK | €585.000 | €328.000 | -€1,47 Mn | -€916.000 | €1,08 Mn | -€678.000 | -€462.000 | -€1,78 Mn | -€4,22 Mn | -€2,68 Mn | €1,21 Mn | -€290.000 | €762.000 | €489.000 | -€25,25 Mn | -€165.000 | €1,06 Mn | €2,27 Mn | €3,00 Mn | €1,65 Mn |
| Net Kâr | -€584.000 | €641.000 | -€275.000 | -€403.000 | €1,30 Mn | €1,22 Mn | €2,04 Mn | €520.000 | -€1,63 Mn | -€27.000 | €7.000 | -€510.000 | -€535.000 | -€2,90 Mn | €1,79 Mn | -€2,44 Mn | -€1,25 Mn | €654.000 | €604.000 | €468.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | 0,06 | -0,03 | -0,04 | 0,15 | 0,17 | 0,29 | 0,07 | -0,23 | -0,00 | 0,00 | -0,07 | -0,07 | -0,38 | 0,23 | -0,52 | -0,27 | 0,14 | 0,13 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€1,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€970.000 | -€1,51 Mn | €728.000 | -€1,25 Mn | €2,44 Mn | €1,77 Mn | -€1,92 Mn | €3,28 Mn | — | -€451.000 | -€1,95 Mn | €2,93 Mn | €5,20 Mn | -€1,79 Mn | €1,25 Mn | -€1,99 Mn | -€8,35 Mn | €2,42 Mn | €1,62 Mn | -€2,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,1% | 13,6% | 10,2% | 10,8% | 15,2% | 21,7% | 25,8% | 28,8% | 30,7% | 34,7% | 29,3% | 28,4% | 30,6% | 32,9% | 29,2% | 38,2% | 34,0% | 22,7% | 24,5% | 27,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,45 | 1,22 | 1,21 | 1,10 | 1,14 | 0,99 | 0,82 | 0,75 | 1,09 | 1,13 | 1,14 | 1,11 | 1,34 | 1,18 | 1,31 | 1,54 | 1,57 | 1,83 | 1,85 | 1,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,19 | 4,29 | 3,58 | 3,31 | 3,18 | 2,71 | 2,36 | 2,19 | 3,10 | 6,35 | 7,43 | 6,52 | 7,55 | 7,86 | 7,95 | 8,20 | 7,75 | 8,30 | 8,24 | 8,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,2% | 5,7% | 4,6% | 6,3% | 7,1% | 4,6% | 3,7% | 3,2% | 2,3% | 4,8% | 0,8% | -0,4% | 0,5% | 1,7% | -0,1% | -1,0% | 6,1% | 4,9% | 2,2% | 1,4% |
| FAVÖK Marjı | 0,9% | 0,6% | -3,1% | -2,1% | 2,6% | -1,9% | -1,5% | -6,1% | -10,3% | -3,2% | 1,2% | -0,3% | 0,8% | 0,5% | -24,0% | -0,2% | 1,0% | 2,1% | 2,8% | 1,5% |
| Net Kâr Marjı | -0,9% | 1,1% | -0,6% | -0,9% | 3,1% | 3,4% | 6,5% | 1,8% | -4,0% | -0,0% | 0,0% | -0,6% | -0,5% | -2,8% | 1,7% | -2,3% | -1,2% | 0,6% | 0,6% | 0,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,4% | -2,7% | 1,5% | -2,8% | 5,8% | 4,9% | -6,2% | 11,3% | — | -0,5% | -2,0% | 3,4% | 5,2% | -1,7% | 1,2% | -1,8% | -8,1% | 2,2% | 1,5% | -2,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.