LNDRLandi Renzo S.p.a.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €260,44 Mn | €374,42 Mn | €408,23 Mn | €346,15 Mn | €221,59 Mn | €217,93 Mn | €198,10 Mn | €194,14 Mn | €212,24 Mn | €259,83 Mn | €273,42 Mn | €280,09 Mn | €326,23 Mn | €336,86 Mn | €347,46 Mn | €330,91 Mn | €258,50 Mn | €165,13 Mn | €102,33 Mn | €78,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €21,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €239,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €21,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €107,74 Mn | €158,62 Mn | €154,72 Mn | €136,00 Mn | €97,17 Mn | €87,19 Mn | €67,95 Mn | €66,75 Mn | €92,20 Mn | €97,72 Mn | €79,07 Mn | €86,88 Mn | €100,53 Mn | €110,17 Mn | €95,78 Mn | €74,75 Mn | €36,78 Mn | €7,45 Mn | €17,18 Mn | €11,66 Mn |
| Net Borç† | €85,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €251,32 Mn | €303,34 Mn | €306,30 Mn | €241,99 Mn | €142,46 Mn | €191,85 Mn | €188,08 Mn | €206,29 Mn | €184,24 Mn | €205,52 Mn | €233,21 Mn | €222,81 Mn | €275,20 Mn | €253,53 Mn | €302,38 Mn | €270,77 Mn | €216,20 Mn | €163,89 Mn | €138,69 Mn | €92,29 Mn |
| Brüt Kâr | -€1,28 Mn | €15,96 Mn | €19,74 Mn | €13,40 Mn | €6,04 Mn | €28,27 Mn | €31,62 Mn | €17,63 Mn | -€5,87 Mn | -€2,48 Mn | €9,41 Mn | €12,08 Mn | €28,06 Mn | €19,18 Mn | €50,32 Mn | €47,96 Mn | €51,87 Mn | €36,80 Mn | €32,71 Mn | €20,30 Mn |
| FAVÖK | €3,63 Mn | €6,55 Mn | €12,80 Mn | €12,32 Mn | €7,63 Mn | €25,89 Mn | €23,25 Mn | €7,01 Mn | €1,77 Mn | €5,12 Mn | €16,82 Mn | €9,13 Mn | €26,90 Mn | €18,06 Mn | €44,61 Mn | €40,34 Mn | €46,11 Mn | €34,03 Mn | €30,34 Mn | €18,77 Mn |
| Net Kâr | -€21,84 Mn | -€35,17 Mn | -€14,28 Mn | -€1,02 Mn | -€7,66 Mn | €6,05 Mn | €4,67 Mn | €4,14 Mn | -€25,25 Mn | -€35,29 Mn | -€1,78 Mn | -€25,56 Mn | €2,95 Mn | -€9,14 Mn | €18,64 Mn | €22,24 Mn | €26,71 Mn | €19,66 Mn | €16,68 Mn | €11,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,51 | -1,56 | -0,63 | -0,08 | -0,63 | 0,50 | 0,38 | 0,34 | -2,08 | -2,91 | -0,15 | -2,10 | 0,24 | -0,75 | 1,53 | 1,83 | 2,20 | 1,62 | 1,39 | 0,92 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €4,78 Mn | -€11,01 Mn | €2,90 Mn | €3,78 Mn | €96.000 | €4,75 Mn | €2,44 Mn | €6,47 Mn | -€10,52 Mn | -€4,87 Mn | €11,48 Mn | €18,48 Mn | €29,73 Mn | -€10,22 Mn | €15,31 Mn | -€23,70 Mn | €11,47 Mn | €7,95 Mn | €1,18 Mn | €13,33 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€5,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,4% | 42,4% | 37,9% | 39,3% | 43,9% | 40,0% | 34,3% | 34,4% | 43,4% | 37,6% | 28,9% | 31,0% | 30,8% | 32,7% | 27,6% | 22,6% | 14,2% | 4,5% | 16,8% | 14,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,97 | 0,81 | 0,75 | 0,70 | 0,64 | 0,88 | 0,95 | 1,06 | 0,87 | 0,79 | 0,85 | 0,80 | 0,84 | 0,75 | 0,87 | 0,82 | 0,84 | 0,99 | 1,36 | 1,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 11,72 | 14,15 | 14,29 | 11,29 | 6,64 | 8,95 | 8,77 | 9,62 | 8,59 | 9,59 | 10,88 | 10,39 | 12,84 | 11,83 | 14,10 | 12,63 | 10,08 | 7,64 | 6,47 | 4,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -0,5% | 5,3% | 6,4% | 5,5% | 4,2% | 14,7% | 16,8% | 8,5% | -3,2% | -1,2% | 4,0% | 5,4% | 10,2% | 7,6% | 16,6% | 17,7% | 24,0% | 22,5% | 23,6% | 22,0% |
| FAVÖK Marjı | 1,4% | 2,2% | 4,2% | 5,1% | 5,4% | 13,5% | 12,4% | 3,4% | 1,0% | 2,5% | 7,2% | 4,1% | 9,8% | 7,1% | 14,8% | 14,9% | 21,3% | 20,8% | 21,9% | 20,3% |
| Net Kâr Marjı | -8,7% | -11,6% | -4,7% | -0,4% | -5,4% | 3,2% | 2,5% | 2,0% | -13,7% | -17,2% | -0,8% | -11,5% | 1,1% | -3,6% | 6,2% | 8,2% | 12,4% | 12,0% | 12,0% | 12,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,9% | -3,6% | 0,9% | 1,6% | 0,1% | 2,5% | 1,3% | 3,1% | -5,7% | -2,4% | 4,9% | 8,3% | 10,8% | -4,0% | 5,1% | -8,8% | 5,3% | 4,9% | 0,9% | 14,4% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.