OLIOlidata S.p.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,04 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €114,54 Mn | €88,75 Mn | €91,66 Mn | €84,73 Mn | €38,38 Mn | €12,42 Mn | €12,21 Mn | €12,37 Mn | €4,94 Mn | €9,05 Mn | €21,07 Mn | €46,78 Mn | €43,33 Mn | €48,02 Mn | €45,48 Mn | €32,65 Mn | €61,96 Mn | €109,98 Mn | €97,51 Mn | €134,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €9,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €99,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €14,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €9,16 Mn | €11,59 Mn | €13,42 Mn | €7,24 Mn | €7,18 Mn | €1,69 Mn | €1,53 Mn | €1,98 Mn | €296.810 | €19,21 Mn | €20,91 Mn | €22,73 Mn | €23,00 Mn | €28,01 Mn | €29,42 Mn | €26,50 Mn | €41,18 Mn | €69,71 Mn | €54,72 Mn | €57,00 Mn |
| Net Borç† | -€195.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €93,41 Mn | €96,00 Mn | €103,82 Mn | €50,37 Mn | €44,81 Mn | €1,60 Mn | €2,31 Mn | €1,95 Mn | €267.400 | €1,99 Mn | €33,27 Mn | €39,78 Mn | €30,55 Mn | €49,84 Mn | €35,01 Mn | €19,97 Mn | €68,63 Mn | €119,57 Mn | €120,65 Mn | €139,71 Mn |
| Brüt Kâr | €8,94 Mn | €8,04 Mn | €9,37 Mn | €2,85 Mn | €3,35 Mn | -€1,47 Mn | -€1,83 Mn | -€1,41 Mn | -€2,10 Mn | -€2,83 Mn | -€4,95 Mn | -€862.000 | €672.000 | €1,08 Mn | -€2,33 Mn | -€8,52 Mn | €355.557 | €4,38 Mn | €4,20 Mn | -€6,03 Mn |
| FAVÖK | €3,30 Mn | €3,48 Mn | €6,54 Mn | €1,73 Mn | €1,27 Mn | -€2,80 Mn | -€3,07 Mn | -€3,07 Mn | -€3,18 Mn | -€8,38 Mn | -€9,59 Mn | -€2,79 Mn | -€118.000 | €1,25 Mn | -€3,76 Mn | -€10,20 Mn | -€8,90 Mn | -€5,11 Mn | -€3,97 Mn | -€12,00 Mn |
| Net Kâr | €284.000 | €1,01 Mn | €2,14 Mn | €323.000 | €539.000 | -€1,27 Mn | -€1,94 Mn | €634.855 | €29,95 Mn | -€11,82 Mn | -€14,02 Mn | -€3,84 Mn | €2.000 | €25.000 | -€2,09 Mn | -€419.000 | -€11,21 Mn | -€7,27 Mn | -€6,65 Mn | -€2,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,05 | 0,19 | 0,03 | 0,13 | -0,31 | -0,47 | 0,16 | — | -3,35 | -3,97 | -1,09 | 0,00 | 0,01 | -0,59 | -0,12 | -3,18 | -2,02 | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €4,82 Mn | €8,34 Mn | €2,36 Mn | €4,35 Mn | €3,92 Mn | — | €862.750 | -€2,20 Mn | — | €1,71 Mn | €1,98 Mn | -€24,98 Mn | €4,18 Mn | €3,37 Mn | -€4,55 Mn | €15,84 Mn | €25,05 Mn | -€25,54 Mn | €14,41 Mn | -€22,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€10,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,0% | 13,1% | 14,6% | 8,5% | 18,7% | 13,6% | 12,6% | 16,0% | 6,0% | 212,2% | 99,2% | 48,6% | 53,1% | 58,3% | 64,7% | 81,2% | 66,5% | 63,4% | 56,1% | 42,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,82 | 1,08 | 1,13 | 0,59 | 1,17 | 0,13 | 0,19 | 0,16 | 0,05 | 0,22 | 1,58 | 0,85 | 0,70 | 1,04 | 0,77 | 0,61 | 1,11 | 1,09 | 1,24 | 1,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,31 | 6,48 | 7,01 | 3,40 | 3,03 | 0,11 | 0,16 | 0,13 | 0,02 | 0,13 | 2,25 | 2,69 | 2,06 | 3,37 | 2,36 | 1,35 | 4,64 | 8,08 | 8,15 | 9,44 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,6% | 8,4% | 9,0% | 5,7% | 7,5% | -92,3% | -79,2% | -72,2% | -784,4% | -142,3% | -14,9% | -2,2% | 2,2% | 2,2% | -6,6% | -42,7% | 0,5% | 3,7% | 3,5% | -4,3% |
| FAVÖK Marjı | 3,5% | 3,6% | 6,3% | 3,4% | 2,8% | -175,0% | -132,7% | -157,3% | -1.190,6% | -421,7% | -28,8% | -7,0% | -0,4% | 2,5% | -10,7% | -51,1% | -13,0% | -4,3% | -3,3% | -8,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | 1,1% | 2,1% | 0,6% | 1,2% | -79,4% | -83,7% | 32,5% | 11.200,2% | -594,4% | -42,1% | -9,7% | 0,0% | 0,1% | -6,0% | -2,1% | -16,3% | -6,1% | -5,5% | -1,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,2% | 8,7% | 2,3% | 8,6% | 8,7% | — | 37,3% | -112,5% | — | 86,1% | 5,9% | -62,8% | 13,7% | 6,8% | -13,0% | 79,3% | 36,5% | -21,4% | 11,9% | -16,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.