SFTSoftlab S.p.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €30,14 Mn | €25,57 Mn | €24,21 Mn | €26,33 Mn | €24,75 Mn | €22,74 Mn | €3,95 Mn | €11,50 Mn | €13,46 Mn | €28,59 Mn | €36,85 Mn | €67,26 Mn | €88,27 Mn | €96,75 Mn | €100,90 Mn | €102,46 Mn | €101,31 Mn | €84,10 Mn | €63,54 Mn | €63,15 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €3,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €20,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €9,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €1,21 Mn | €2,03 Mn | €2,91 Mn | €3,37 Mn | €3,71 Mn | €260.000 | €406.000 | €294.000 | €381.000 | €0,00 | €0,00 | €5,55 Mn | €5,41 Mn | €659.000 | €35.000 | €3,84 Mn | €3,59 Mn | €3,74 Mn | €428.000 | €223.000 |
| Net Borç† | -€1,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €29,07 Mn | €26,99 Mn | €24,00 Mn | €23,64 Mn | €18,85 Mn | €14,25 Mn | €13,63 Mn | €1,82 Mn | €11,05 Mn | €22,20 Mn | €35,76 Mn | €43,74 Mn | €103,67 Mn | €99,39 Mn | €109,20 Mn | €154,09 Mn | €139,42 Mn | €88,70 Mn | €70,30 Mn | €63,22 Mn |
| Brüt Kâr | €10,40 Mn | €7,92 Mn | €7,12 Mn | €7,06 Mn | — | €5,60 Mn | €5,21 Mn | -€1,71 Mn | -€1,93 Mn | €1,00 Mn | €5,31 Mn | €4,27 Mn | €18,43 Mn | -€1,35 Mn | €30,38 Mn | €5,34 Mn | €6,93 Mn | €7,75 Mn | €7,73 Mn | €9,61 Mn |
| FAVÖK | -€4,23 Mn | €712.000 | €2,50 Mn | €3,69 Mn | €3,09 Mn | €3,36 Mn | €3,84 Mn | -€4,90 Mn | -€6,95 Mn | -€5,79 Mn | -€6,88 Mn | -€6,89 Mn | -€4,62 Mn | -€884.000 | €4,21 Mn | €4,72 Mn | €4,45 Mn | €2,13 Mn | €3,13 Mn | €4,68 Mn |
| Net Kâr | €382.000 | -€122.000 | -€372.000 | €3,17 Mn | €1,75 Mn | €476.000 | €2,57 Mn | -€5,84 Mn | -€6,01 Mn | -€9,37 Mn | -€7,56 Mn | -€15,73 Mn | -€10,66 Mn | -€6,05 Mn | €1,86 Mn | -€2,24 Mn | €1,31 Mn | €6,56 Mn | -€1,28 Mn | €1,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | -0,01 | -0,03 | 0,24 | 0,21 | 0,06 | 0,52 | -1,18 | -1,46 | -2,28 | -1,84 | -3,82 | -2,59 | -1,47 | 0,45 | -0,54 | 0,32 | 1,62 | -0,33 | 0,31 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €7,85 Mn | €870.000 | €1,90 Mn | €4,08 Mn | — | €3,52 Mn | €2,31 Mn | -€4,50 Mn | -€1,29 Mn | — | -€10,11 Mn | -€5,42 Mn | -€8,87 Mn | -€6,21 Mn | €5,47 Mn | -€9,18 Mn | €4,52 Mn | -€3,98 Mn | -€489.000 | -€3,82 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€5,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,0% | 7,9% | 12,0% | 12,8% | 15,0% | 1,1% | 10,3% | 2,6% | 2,8% | 0,0% | 0,0% | 8,2% | 6,1% | 0,7% | 0,0% | 3,7% | 3,5% | 4,4% | 0,7% | 0,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,96 | 1,06 | 0,99 | 0,90 | 0,76 | 0,63 | 3,45 | 0,16 | 0,82 | 0,78 | 0,97 | 0,65 | 1,17 | 1,03 | 1,08 | 1,50 | 1,38 | 1,05 | 1,11 | 1,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,08 | 2,86 | 2,55 | 2,51 | 2,00 | 1,51 | 1,45 | 0,19 | 1,17 | 2,36 | 3,79 | 4,64 | 11,00 | 10,55 | 11,59 | 16,35 | 14,80 | 9,41 | 7,46 | 6,71 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,8% | 29,4% | 29,6% | 29,9% | — | 39,3% | 38,2% | -93,6% | -17,4% | 4,5% | 14,8% | 9,8% | 17,8% | -1,4% | 27,8% | 3,5% | 5,0% | 8,7% | 11,0% | 15,2% |
| FAVÖK Marjı | -14,5% | 2,6% | 10,4% | 15,6% | 16,4% | 23,6% | 28,2% | -268,6% | -62,9% | -26,1% | -19,2% | -15,8% | -4,5% | -0,9% | 3,9% | 3,1% | 3,2% | 2,4% | 4,5% | 7,4% |
| Net Kâr Marjı | 1,3% | -0,5% | -1,5% | 13,4% | 9,3% | 3,3% | 18,9% | -320,2% | -54,3% | -42,2% | -21,1% | -36,0% | -10,3% | -6,1% | 1,7% | -1,5% | 0,9% | 7,4% | -1,8% | 1,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 27,0% | 3,2% | 7,9% | 17,3% | — | 24,7% | 16,9% | -246,8% | -11,7% | — | -28,3% | -12,4% | -8,6% | -6,2% | 5,0% | -6,0% | 3,2% | -4,5% | -0,7% | -6,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.