ZESTZest S.p.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $29,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €59,53 Mn | €65,57 Mn | €42,78 Mn | €34,01 Mn | €34,59 Mn | €29,82 Mn | €25,89 Mn | €20,59 Mn | €15,29 Mn | €13,00 Mn | €8,57 Mn | €8,42 Mn | €4,20 Mn | €46.295 | €1,62 Mn | €9,55 Mn | €7,48 Mn | €11,50 Mn | €15,57 Mn | €16,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €2,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €13,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €46,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €8,46 Mn | €8,58 Mn | €5,05 Mn | €5,72 Mn | €5,77 Mn | €4,78 Mn | €2,53 Mn | €2,83 Mn | €1,45 Mn | €656.000 | €446.000 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €5,59 Mn | €1,33 Mn | €3,14 Mn | €3,54 Mn | €3,87 Mn |
| Net Borç† | €6,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €11,23 Mn | €8,34 Mn | €7,04 Mn | €6,23 Mn | €5,20 Mn | €3,88 Mn | €4,15 Mn | €3,39 Mn | €2,36 Mn | €1,60 Mn | €858.000 | €624.000 | €174.000 | €0,00 | €0,00 | €53.269 | €9,84 Mn | €13,72 Mn | €15,44 Mn | €19,65 Mn |
| Brüt Kâr | €2,81 Mn | -€1,49 Mn | -€1,77 Mn | €3,12 Mn | €2,35 Mn | €1,60 Mn | €1,35 Mn | €1,37 Mn | €768.000 | €517.000 | -€729.000 | -€771.000 | -€994.000 | -€294.527 | -€421.682 | -€246.760 | -€2,62 Mn | -€1,08 Mn | -€903.639 | -€4.681 |
| FAVÖK | -€1,01 Mn | -€4,35 Mn | -€661.210 | -€1,15 Mn | -€944.680 | -€1,48 Mn | -€1,02 Mn | -€878.000 | -€1,04 Mn | -€989.000 | -€990.000 | -€892.000 | -€1,15 Mn | — | — | -€571.590 | -€1,56 Mn | -€906.980 | -€458.940 | -€62.480 |
| Net Kâr | -€1,16 Mn | €7,61 Mn | -€2,17 Mn | -€2,66 Mn | €1,73 Mn | -€724.000 | €505.000 | €401.000 | -€671.000 | -€1,90 Mn | -€1,23 Mn | -€1,16 Mn | -€1,12 Mn | -€1,53 Mn | -€247.610 | -€460.131 | -€1,96 Mn | -€1,68 Mn | -€1,07 Mn | -€1,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | 0,06 | -0,19 | -0,05 | 0,04 | -0,02 | 0,01 | 0,01 | -0,02 | -0,07 | -0,06 | -0,06 | -0,08 | -0,30 | -0,05 | -0,09 | -0,38 | -0,33 | -0,21 | -0,20 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€1,68 Mn | -€4,62 Mn | €491.540 | -€1,11 Mn | -€2,00 Mn | -€1,20 Mn | -€2,07 Mn | -€528.000 | -€1,43 Mn | -€1,45 Mn | -€1,22 Mn | -€875.000 | -€1,52 Mn | -€590 | -€1,62 Mn | -€5,39 Mn | €1,47 Mn | -€517.000 | €877.000 | €269.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€108.735 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,2% | 13,1% | 11,8% | 16,8% | 16,7% | 16,0% | 9,8% | 13,8% | 9,5% | 5,0% | 5,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 58,5% | 17,8% | 27,3% | 22,8% | 23,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,13 | 0,16 | 0,18 | 0,15 | 0,13 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,10 | 0,07 | 0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 1,32 | 1,19 | 0,99 | 1,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,24 | 0,18 | 0,15 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,21 | 0,30 | 0,33 | 0,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,0% | -17,9% | -25,2% | 50,1% | 45,1% | 41,4% | 32,4% | 40,3% | 32,5% | 32,4% | -85,0% | -123,6% | -571,3% | — | — | -463,2% | -26,6% | -7,9% | -5,9% | -0,0% |
| FAVÖK Marjı | -9,0% | -52,1% | -9,4% | -18,5% | -18,2% | -38,2% | -24,6% | -25,9% | -44,0% | -61,9% | -115,4% | -142,9% | -663,2% | — | — | -1.073,0% | -15,8% | -6,6% | -3,0% | -0,3% |
| Net Kâr Marjı | -10,3% | 91,2% | -30,8% | -42,7% | 33,2% | -18,7% | 12,2% | 11,8% | -28,4% | -118,8% | -143,8% | -186,2% | -645,4% | — | — | -863,8% | -19,9% | -12,3% | -6,9% | -5,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,9% | -55,4% | 7,0% | -17,8% | -38,5% | -30,9% | -49,9% | -15,6% | -60,4% | -90,5% | -141,8% | -140,2% | -872,4% | — | — | -10.120,4% | 14,9% | -3,8% | 5,7% | 1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.