ZVZignago Vetro SpA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $680,67 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €734,85 Mn | €755,49 Mn | €809,20 Mn | €801,48 Mn | €689,45 Mn | €572,14 Mn | €568,08 Mn | €509,69 Mn | €453,03 Mn | €421,29 Mn | €434,45 Mn | €389,18 Mn | €304,00 Mn | €344,73 Mn | €327,05 Mn | €307,16 Mn | €274,63 Mn | €249,85 Mn | €220,07 Mn | €203,11 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €80,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €371,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €359,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €246,75 Mn | €254,41 Mn | €268,81 Mn | €336,79 Mn | €310,46 Mn | €250,06 Mn | €251,63 Mn | €199,72 Mn | €184,85 Mn | €183,85 Mn | €210,81 Mn | €172,01 Mn | €112,33 Mn | €136,09 Mn | €121,91 Mn | €121,56 Mn | €112,08 Mn | €82,38 Mn | €68,64 Mn | €67,80 Mn |
| Net Borç† | €163,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €444,84 Mn | €454,52 Mn | €519,97 Mn | €468,85 Mn | €362,44 Mn | €306,71 Mn | €323,73 Mn | €289,84 Mn | €261,19 Mn | €252,09 Mn | €246,37 Mn | €231,54 Mn | €228,22 Mn | €298,75 Mn | €291,23 Mn | €264,86 Mn | €230,43 Mn | €256,74 Mn | €240,65 Mn | €209,43 Mn |
| Brüt Kâr | €186,85 Mn | €195,39 Mn | €277,24 Mn | €216,13 Mn | €159,65 Mn | €127,93 Mn | €141,57 Mn | €118,92 Mn | €99,04 Mn | €93,30 Mn | €97,40 Mn | €21,77 Mn | €26,74 Mn | €47,20 Mn | €54,01 Mn | €49,63 Mn | €41,13 Mn | €49,22 Mn | €42,15 Mn | €30,63 Mn |
| FAVÖK | €74,84 Mn | €87,48 Mn | €153,34 Mn | €97,88 Mn | €92,60 Mn | €68,80 Mn | €83,83 Mn | €67,51 Mn | €60,96 Mn | €56,18 Mn | €51,71 Mn | €42,97 Mn | €45,52 Mn | €69,26 Mn | €74,72 Mn | €70,41 Mn | €60,39 Mn | €67,36 Mn | €61,36 Mn | €51,98 Mn |
| Net Kâr | €27,32 Mn | €51,87 Mn | €122,39 Mn | €86,60 Mn | €60,02 Mn | €45,63 Mn | €53,05 Mn | €45,02 Mn | €39,81 Mn | €31,19 Mn | €29,05 Mn | €23,84 Mn | €26,13 Mn | €30,53 Mn | €34,88 Mn | €33,78 Mn | €27,77 Mn | €33,67 Mn | €24,92 Mn | €15,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,59 | 1,38 | 0,97 | 0,68 | 0,52 | 0,61 | 0,51 | 0,46 | 0,36 | 0,34 | 0,28 | 0,30 | 0,36 | 0,40 | 0,39 | 0,32 | 0,39 | 0,28 | 0,18 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €85,72 Mn | €54,72 Mn | €102,63 Mn | -€3,87 Mn | €28,56 Mn | €42,67 Mn | €17,86 Mn | -€10,77 Mn | -€2,94 Mn | -€3,54 Mn | -€2,13 Mn | -€8,78 Mn | €3,65 Mn | €5,94 Mn | €29,58 Mn | €21,33 Mn | €8,91 Mn | -€24.000 | €17,30 Mn | €21,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€33,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,6% | 33,7% | 33,2% | 42,0% | 45,0% | 43,7% | 44,3% | 39,2% | 40,8% | 43,6% | 48,5% | 44,2% | 36,9% | 39,5% | 37,3% | 39,6% | 40,8% | 33,0% | 31,2% | 33,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,61 | 0,60 | 0,64 | 0,58 | 0,53 | 0,54 | 0,57 | 0,57 | 0,58 | 0,60 | 0,57 | 0,59 | 0,75 | 0,87 | 0,89 | 0,86 | 0,84 | 1,03 | 1,09 | 1,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,24 | 1,26 | 1,45 | 1,30 | 1,01 | 0,85 | 0,90 | 0,81 | 0,73 | 0,70 | 0,69 | 0,64 | 0,63 | 0,83 | 0,81 | 0,74 | 0,64 | 0,71 | 0,67 | 0,58 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,0% | 43,0% | 53,3% | 46,1% | 44,0% | 41,7% | 43,7% | 41,0% | 37,9% | 37,0% | 39,5% | 9,4% | 11,7% | 15,8% | 18,5% | 18,7% | 17,9% | 19,2% | 17,5% | 14,6% |
| FAVÖK Marjı | 16,8% | 19,2% | 29,5% | 20,9% | 25,6% | 22,4% | 25,9% | 23,3% | 23,3% | 22,3% | 21,0% | 18,6% | 19,9% | 23,2% | 25,7% | 26,6% | 26,2% | 26,2% | 25,5% | 24,8% |
| Net Kâr Marjı | 6,1% | 11,4% | 23,5% | 18,5% | 16,6% | 14,9% | 16,4% | 15,5% | 15,2% | 12,4% | 11,8% | 10,3% | 11,5% | 10,2% | 12,0% | 12,8% | 12,1% | 13,1% | 10,4% | 7,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,3% | 12,0% | 19,7% | -0,8% | 7,9% | 13,9% | 5,5% | -3,7% | -1,1% | -1,4% | -0,9% | -3,8% | 1,6% | 2,0% | 10,2% | 8,1% | 3,9% | -0,0% | 7,2% | 10,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.