CETYClean Energy Technologies, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $12,41 Mn | $8,68 Mn | $10,17 Mn | $8,11 Mn | $6,43 Mn | $4,12 Mn | $4,31 Mn | $2,82 Mn | $2,78 Mn | $2,78 Mn | $3,25 Mn | $1,47 Mn | $1,73 Mn | $1,71 Mn | $1,60 Mn | $994.964 | $653.959 | $1,76 Mn | $1,90 Mn | $2,29 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $602.461 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $6,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $6,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $2,51 Mn | $3,85 Mn | $2,50 Mn | $4,46 Mn | $6,99 Mn | $5,75 Mn | $5,17 Mn | $3,93 Mn | $3,71 Mn | $2,19 Mn | $800.000 | $643.414 | $199.665 | $867.207 | $554.243 | $61.834 | $341.635 | $1,11 Mn | $1,25 Mn | $2,13 Mn |
| Net Borç† | $1,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $2,16 Mn | $2,42 Mn | $6,69 Mn | $2,66 Mn | $1,30 Mn | $1,41 Mn | $1,61 Mn | $1,33 Mn | $957.633 | $2,05 Mn | $2,36 Mn | $3,53 Mn | $3,55 Mn | $4,96 Mn | $4,55 Mn | $2,80 Mn | $2,15 Mn | $7,39 Mn | $6,88 Mn | $9,31 Mn |
| Brüt Kâr | -$815.381 | $837.648 | $434.143 | $1,14 Mn | $578.115 | $718.156 | $657.226 | $520.682 | $412.881 | -$282.150 | -$758.703 | $792.356 | $967.104 | $1,38 Mn | $1,40 Mn | $795.657 | $473.454 | $1,58 Mn | $1,45 Mn | $2,29 Mn |
| FAVÖK | -$2,55 Mn | -$3,32 Mn | -$2,90 Mn | -$959.670 | -$1,54 Mn | -$1,20 Mn | -$1,41 Mn | -$1,47 Mn | -$1,16 Mn | -$1,24 Mn | -$3,14 Mn | -$922.120 | -$360.890 | $114.730 | $264.400 | $108.800 | -$404.530 | $86.730 | $114.460 | $649.840 |
| Net Kâr | -$6,81 Mn | -$4,55 Mn | -$5,61 Mn | $147.395 | $297.551 | -$3,44 Mn | -$2,56 Mn | -$2,81 Mn | -$2,21 Mn | -$1,70 Mn | -$2,57 Mn | -$1,24 Mn | -$650.652 | -$116.373 | $90.940 | $243.368 | $27.499 | -$116.596 | $374.896 | $150.894 |
| Hisse Başı Kâr | -1,55 | -1,58 | -2,19 | 0,07 | 0,20 | -2,68 | -2,39 | -3,05 | -6,00 | -6,00 | -24,00 | -30,00 | -18,00 | -6,00 | 3,00 | 6,00 | 0,06 | -18,00 | 50,00 | 32,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -$7,94 Mn | -$3,56 Mn | -$4,79 Mn | -$2,24 Mn | -$2,55 Mn | -$1,43 Mn | -$2,23 Mn | -$1,44 Mn | -$1,50 Mn | -$588.620 | -$703.000 | -$710.680 | -$314.490 | -$362.050 | -$403.430 | $18.840 | $74.050 | $93.970 | $536.500 | $394.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$12.679 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,2% | 44,3% | 24,6% | 54,9% | 108,7% | 139,4% | 120,1% | 139,3% | 133,6% | 78,7% | 24,6% | 43,8% | 11,5% | 50,7% | 34,7% | 6,2% | 52,2% | 63,0% | 66,1% | 93,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,17 | 0,28 | 0,66 | 0,33 | 0,20 | 0,34 | 0,37 | 0,47 | 0,35 | 0,74 | 0,72 | 2,40 | 2,05 | 2,90 | 2,85 | 2,81 | 3,29 | 4,20 | 3,63 | 4,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,35 | 0,39 | 1,07 | 0,43 | 0,21 | 0,23 | 0,26 | 0,21 | 0,15 | 0,33 | 0,38 | 0,57 | 0,57 | 0,79 | 0,73 | 0,45 | 0,34 | 1,18 | 1,10 | 1,49 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -37,7% | 34,5% | 6,5% | 43,0% | 44,5% | 51,1% | 40,8% | 39,1% | 43,1% | -13,8% | -32,2% | 22,4% | 27,3% | 27,8% | 30,8% | 28,4% | 22,0% | 21,3% | 21,1% | 24,6% |
| FAVÖK Marjı | -117,8% | -136,9% | -43,3% | -36,0% | -118,5% | -85,5% | -87,8% | -110,5% | -121,2% | -60,3% | -133,3% | -26,1% | -10,2% | 2,3% | 5,8% | 3,9% | -18,8% | 1,2% | 1,7% | 7,0% |
| Net Kâr Marjı | -315,0% | -187,7% | -83,8% | 5,5% | 22,9% | -244,4% | -158,8% | -211,1% | -231,3% | -83,0% | -109,1% | -35,0% | -18,3% | -2,3% | 2,0% | 8,7% | 1,3% | -1,6% | 5,4% | 1,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -367,1% | -146,9% | -71,5% | -84,3% | -196,3% | -101,7% | -138,6% | -108,4% | -156,2% | -28,8% | -29,9% | -20,1% | -8,9% | -7,3% | -8,9% | 0,7% | 3,4% | 1,3% | 7,8% | 4,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.