CSBRChampions Oncology, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $73,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $26,99 Mn | $32,34 Mn | $26,13 Mn | $34,31 Mn | $35,38 Mn | $27,59 Mn | $20,75 Mn | $11,27 Mn | $8,08 Mn | $8,01 Mn | $5,78 Mn | $12,05 Mn | $8,87 Mn | $11,65 Mn | $6,92 Mn | $12,65 Mn | $3,93 Mn | $4,62 Mn | $4,65 Mn | $183.758 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $4,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $22,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $4,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $4,60 Mn | $6,33 Mn | $7,43 Mn | $8,60 Mn | $9,47 Mn | $9,60 Mn | $3,80 Mn | $16.000 | $42.000 | $63.000 | $83.000 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $43.693 |
| Net Borç† | -$274.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $59,42 Mn | $56,94 Mn | $50,16 Mn | $53,87 Mn | $49,11 Mn | $41,04 Mn | $32,12 Mn | $27,07 Mn | $20,24 Mn | $15,41 Mn | $11,18 Mn | $8,86 Mn | $11,55 Mn | $8,32 Mn | $7,15 Mn | $6,88 Mn | $4,89 Mn | $3,71 Mn | $1,40 Mn | $0,00 |
| Brüt Kâr | $27,15 Mn | $26,91 Mn | $20,75 Mn | $24,34 Mn | $25,48 Mn | $19,59 Mn | $15,12 Mn | $12,80 Mn | $9,69 Mn | $5,71 Mn | $2,50 Mn | $1,23 Mn | $5,29 Mn | $3,00 Mn | $2,25 Mn | $3,74 Mn | $2,91 Mn | $1,73 Mn | $909.505 | $0,00 |
| FAVÖK | $348.000 | $6,49 Mn | -$5,05 Mn | -$1,25 Mn | $3,02 Mn | $1,95 Mn | -$358.000 | $876.000 | -$994.000 | -$6,64 Mn | -$10,16 Mn | -$13,02 Mn | -$6,05 Mn | -$6,02 Mn | -$8,96 Mn | -$5,19 Mn | -$2,90 Mn | -$2,04 Mn | -$439.940 | -$170.060 |
| Net Kâr | -$1,18 Mn | $4,70 Mn | -$7,28 Mn | -$5,33 Mn | $548.000 | $362.000 | -$2,09 Mn | $128.000 | -$1,48 Mn | -$6,88 Mn | -$10,45 Mn | -$13,14 Mn | -$7,41 Mn | -$6,33 Mn | -$8,66 Mn | -$3,80 Mn | -$2,92 Mn | -$2,24 Mn | -$410.831 | -$170.058 |
| Hisse Başı Kâr | -0,09 | 0,33 | -0,54 | -0,39 | 0,04 | 0,02 | -0,18 | 0,01 | -0,13 | -0,64 | -1,20 | -2,16 | -1,32 | -1,44 | -2,28 | -1,20 | -1,04 | -0,84 | -0,12 | -0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -$9,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -$5,04 Mn | $7,00 Mn | -$6,97 Mn | $1,10 Mn | $4,11 Mn | -$4,96 Mn | $685.000 | $1,03 Mn | -$2,46 Mn | -$3,61 Mn | -$6,79 Mn | -$9,75 Mn | -$3,69 Mn | -$4,35 Mn | -$5,75 Mn | -$139.000 | -$2,18 Mn | -$957.000 | $792.400 | -$78.470 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$564.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,0% | 19,6% | 28,4% | 25,1% | 26,8% | 34,8% | 18,3% | 0,1% | 0,5% | 0,8% | 1,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 23,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,20 | 1,76 | 1,92 | 1,57 | 1,39 | 1,49 | 1,55 | 2,40 | 2,51 | 1,92 | 1,94 | 0,74 | 1,30 | 0,71 | 1,03 | 0,54 | 1,24 | 0,80 | 0,30 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 14,61 | 14,00 | 12,33 | 13,24 | 12,07 | 10,09 | 7,90 | 6,65 | 4,98 | 3,79 | 2,75 | 2,18 | 2,84 | 2,05 | 1,76 | 1,69 | 1,20 | 0,91 | 0,34 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,7% | 47,3% | 41,4% | 45,2% | 51,9% | 47,7% | 47,1% | 47,3% | 47,9% | 37,0% | 22,3% | 13,9% | 45,8% | 36,0% | 31,5% | 54,3% | 59,6% | 46,6% | 65,0% | — |
| FAVÖK Marjı | 0,6% | 11,4% | -10,1% | -2,3% | 6,1% | 4,7% | -1,1% | 3,2% | -4,9% | -43,1% | -90,9% | -146,9% | -52,4% | -72,3% | -125,3% | -75,5% | -59,2% | -54,9% | -31,4% | — |
| Net Kâr Marjı | -2,0% | 8,3% | -14,5% | -9,9% | 1,1% | 0,9% | -6,5% | 0,5% | -7,3% | -44,7% | -93,4% | -148,3% | -64,1% | -76,1% | -121,1% | -55,2% | -59,7% | -60,4% | -29,3% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,5% | 12,3% | -13,9% | 2,0% | 8,4% | -12,1% | 2,1% | 3,8% | -12,1% | -23,4% | -60,7% | -110,0% | -32,0% | -52,3% | -80,4% | -2,0% | -44,6% | -25,8% | 56,6% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.