IARTIntegra LifeSciences Holdings Corporation
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,18 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $3,60 Mr | $4,04 Mr | $3,78 Mr | $3,89 Mr | $3,78 Mr | $3,62 Mr | $3,30 Mr | $3,11 Mr | $3,21 Mr | $1,81 Mr | $1,77 Mr | $1,58 Mr | $1,20 Mr | $1,16 Mr | $1,14 Mr | $1,02 Mr | $940,10 Mn | $1,03 Mr | $818,01 Mn | $613,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $235,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $2,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $1,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $2,03 Mr | $1,98 Mr | $1,68 Mr | $1,62 Mr | $1,65 Mr | $1,66 Mr | $1,46 Mr | $1,35 Mr | $1,84 Mr | $665,00 Mn | $714,49 Mn | $630,00 Mn | $392,06 Mn | $519,55 Mn | $532,26 Mn | $403,28 Mn | $385,51 Mn | $590,00 Mn | $449,96 Mn | $220,05 Mn |
| Net Borç† | $1,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $1,64 Mr | $1,61 Mr | $1,54 Mr | $1,56 Mr | $1,54 Mr | $1,37 Mr | $1,52 Mr | $1,47 Mr | $1,19 Mr | $992,08 Mn | $882,73 Mn | $928,30 Mn | $836,21 Mn | $830,87 Mn | $780,08 Mn | $732,07 Mn | $682,49 Mn | $654,60 Mn | $550,46 Mn | $419,30 Mn |
| Brüt Kâr | $861,86 Mn | $898,75 Mn | $894,21 Mn | $928,05 Mn | $886,60 Mn | $809,39 Mn | $905,11 Mn | $914,35 Mn | $760,78 Mn | $647,99 Mn | $563,66 Mn | $581,32 Mn | $507,48 Mn | $514,64 Mn | $480,56 Mn | $456,36 Mn | $431,93 Mn | $397,70 Mn | $332,45 Mn | $253,08 Mn |
| FAVÖK | $334,09 Mn | $323,26 Mn | $344,15 Mn | $391,10 Mn | $399,19 Mn | $332,43 Mn | $366,39 Mn | $350,55 Mn | $266,32 Mn | $233,32 Mn | $197,91 Mn | $187,25 Mn | $139,37 Mn | $166,80 Mn | $156,59 Mn | $151,03 Mn | $146,51 Mn | $132,83 Mn | $106,47 Mn | $96,49 Mn |
| Net Kâr | -$516,47 Mn | -$6,94 Mn | $67,74 Mn | $180,55 Mn | $169,07 Mn | $133,89 Mn | $50,20 Mn | $60,80 Mn | $64,74 Mn | $74,56 Mn | -$3,52 Mn | $34,00 Mn | -$16,98 Mn | $41,20 Mn | $27,99 Mn | $65,67 Mn | $50,95 Mn | $34,93 Mn | $33,47 Mn | $29,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -6,74 | -0,09 | 0,84 | 2,16 | 1,98 | 1,57 | 0,58 | 0,72 | 0,82 | 0,94 | -0,05 | 0,52 | -0,30 | 0,72 | 0,48 | 1,09 | 0,87 | 0,61 | 0,57 | 0,49 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -$34,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -$31,05 Mn | $24,96 Mn | $73,09 Mn | $222,13 Mn | $264,40 Mn | $164,94 Mn | $161,90 Mn | $116,91 Mn | $71,04 Mn | $69,08 Mn | $71,44 Mn | $37,54 Mn | $5,42 Mn | -$10,32 Mn | $65,90 Mn | $68,43 Mn | $118,00 Mn | $59,19 Mn | $24,45 Mn | $60,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$95,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 56,4% | 49,2% | 44,5% | 41,5% | 43,7% | 45,8% | 44,1% | 43,6% | 57,3% | 36,8% | 40,3% | 39,9% | 32,8% | 44,7% | 46,5% | 39,6% | 41,0% | 57,0% | 55,0% | 35,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,40 | 0,41 | 0,40 | 0,41 | 0,38 | 0,46 | 0,47 | 0,37 | 0,55 | 0,50 | 0,59 | 0,70 | 0,71 | 0,68 | 0,72 | 0,73 | 0,63 | 0,67 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,57 | 1,54 | 1,48 | 1,49 | 1,48 | 1,31 | 1,45 | 1,41 | 1,14 | 0,95 | 0,85 | 0,89 | 0,80 | 0,80 | 0,75 | 0,70 | 0,65 | 0,63 | 0,53 | 0,40 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 52,7% | 55,8% | 58,0% | 59,6% | 57,5% | 59,0% | 59,6% | 62,1% | 64,0% | 65,3% | 63,9% | 62,6% | 60,7% | 61,9% | 61,6% | 62,3% | 63,3% | 60,8% | 60,4% | 60,4% |
| FAVÖK Marjı | 20,4% | 20,1% | 22,3% | 25,1% | 25,9% | 24,2% | 24,1% | 23,8% | 22,4% | 23,5% | 22,4% | 20,2% | 16,7% | 20,1% | 20,1% | 20,6% | 21,5% | 20,3% | 19,3% | 23,0% |
| Net Kâr Marjı | -31,6% | -0,4% | 4,4% | 11,6% | 11,0% | 9,8% | 3,3% | 4,1% | 5,4% | 7,5% | -0,4% | 3,7% | -2,0% | 5,0% | 3,6% | 9,0% | 7,5% | 5,3% | 6,1% | 7,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,9% | 1,6% | 4,7% | 14,3% | 17,1% | 12,0% | 10,7% | 7,9% | 6,0% | 7,0% | 8,1% | 4,0% | 0,6% | -1,2% | 8,4% | 9,3% | 17,3% | 9,0% | 4,4% | 14,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.