PULMPulmatrix, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,26 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $4,14 Mn | $9,94 Mn | $33,96 Mn | $40,95 Mn | $58,82 Mn | $38,09 Mn | $36,10 Mn | $14,72 Mn | $15,98 Mn | $16,66 Mn | $44,87 Mn | $15,58 Mn | $148.000 | $0,00 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $4,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $329.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $3,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $0,00 | $0,00 | $8,76 Mn | $857.000 | $2,29 Mn | $1,74 Mn | $675.000 | $0,00 | $3,22 Mn | $5,80 Mn | $6,72 Mn | $0,00 | $0,00 | $0,00 |
| Net Borç† | -$4,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | $0,00 | $7,81 Mn | $7,30 Mn | $6,07 Mn | $5,17 Mn | $12,63 Mn | $7,91 Mn | $153.000 | $335.000 | $835.000 | $1,20 Mn | $0,00 | $0,00 | $0,00 |
| Brüt Kâr | $0,00 | $7,37 Mn | $5,82 Mn | $4,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | -$2.000 | $0,00 | $0,00 |
| FAVÖK | -$5,17 Mn | -$6,71 Mn | -$13,27 Mn | -$17,40 Mn | -$15,35 Mn | -$8,82 Mn | -$12,66 Mn | -$20,10 Mn | -$17,23 Mn | -$17,08 Mn | -$22,79 Mn | -$3,12 Mn | -$523.000 | -$28.000 |
| Net Kâr | -$5,16 Mn | -$9,56 Mn | -$14,12 Mn | -$18,84 Mn | -$20,17 Mn | -$19,31 Mn | -$20,60 Mn | -$20,56 Mn | -$18,06 Mn | -$27,84 Mn | -$26,17 Mn | -$3,12 Mn | -$523.000 | -$28.000 |
| Hisse Başı Kâr | -1,41 | -2,62 | -3,87 | -5,46 | -8,63 | -13,43 | -24,62 | -99,67 | -186,00 | -376,00 | -646,00 | -765,00 | -56,24 | -5,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -$38.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -$5,43 Mn | -$11,11 Mn | -$16,66 Mn | -$19,44 Mn | -$19,87 Mn | -$12,76 Mn | $3,17 Mn | -$16,78 Mn | -$14,55 Mn | -$13,70 Mn | -$12,74 Mn | -$2,97 Mn | -$430.000 | -$28.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | $0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 25,8% | 2,1% | 3,9% | 4,6% | 1,9% | 0,0% | 20,2% | 34,8% | 15,0% | 0,0% | 0,0% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,79 | 0,21 | 0,15 | 0,09 | 0,33 | 0,22 | 0,01 | 0,02 | 0,05 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 2,05 | 1,92 | 1,59 | 1,36 | 3,32 | 2,08 | 0,04 | 0,09 | 0,22 | 0,32 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | 94,4% | 79,8% | 74,6% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | — | -86,0% | -181,8% | -286,6% | -297,0% | -69,8% | -160,0% | -13.137,3% | -5.143,0% | -2.045,7% | -1.897,3% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | — | -122,5% | -193,5% | -310,3% | -390,2% | -152,8% | -260,4% | -13.439,9% | -5.389,9% | -3.334,5% | -2.178,8% | — | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -142,4% | -228,3% | -320,2% | -384,4% | -101,0% | 40,1% | -10.967,3% | -4.343,6% | -1.640,5% | -1.060,6% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.