RCONRecon Technology, Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $73,35 Mn | $76,02 Mn | $73,21 Mn | $73,23 Mn | $87,68 Mn | $27,48 Mn | $22,86 Mn | $18,39 Mn | $10,50 Mn | $11,96 Mn | $21,67 Mn | $24,90 Mn | $22,07 Mn | $23,95 Mn | $17,77 Mn | $26,05 Mn | $11,22 Mn | $8,93 Mn | $6,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $13,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $10,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $63,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $4,81 Mn | $5,52 Mn | $4,90 Mn | $4,66 Mn | $6,53 Mn | $4,34 Mn | $3,14 Mn | $2,82 Mn | $1,54 Mn | $2,03 Mn | $2,91 Mn | $2,42 Mn | $2,62 Mn | $4,70 Mn | $1,17 Mn | $1,82 Mn | $949.854 | $514.339 | $1,45 Mn |
| Net Borç† | -$9,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | $9,19 Mn | $9,53 Mn | $9,65 Mn | $12,98 Mn | $7,24 Mn | $9,35 Mn | $15,01 Mn | $13,02 Mn | $8,82 Mn | $6,63 Mn | $8,32 Mn | $15,23 Mn | $12,26 Mn | $11,89 Mn | $9,61 Mn | $17,14 Mn | $11,06 Mn | $9,03 Mn | $7,40 Mn |
| Brüt Kâr | $2,11 Mn | $2,89 Mn | $2,71 Mn | $3,01 Mn | $1,09 Mn | $2,79 Mn | $4,38 Mn | $637.669 | $2,34 Mn | $976.875 | $1,55 Mn | $5,18 Mn | $4,01 Mn | $3,82 Mn | $3,05 Mn | $7,24 Mn | $4,37 Mn | $3,57 Mn | $2,61 Mn |
| FAVÖK | -$6,87 Mn | -$9,29 Mn | -$8,93 Mn | -$11,86 Mn | -$8,48 Mn | -$2,44 Mn | -$3,39 Mn | -$6,12 Mn | -$4,37 Mn | -$6,05 Mn | -$5,65 Mn | $558.200 | $8.610 | -$525.460 | -$2,90 Mn | $4,15 Mn | $2,77 Mn | $2,32 Mn | $1,37 Mn |
| Net Kâr | -$5,90 Mn | -$6,90 Mn | -$8,51 Mn | $14,81 Mn | -$3,45 Mn | -$2,74 Mn | -$3,72 Mn | -$6,77 Mn | -$4,62 Mn | -$6,35 Mn | -$5,08 Mn | $131.521 | $6.357 | -$601.028 | -$4,38 Mn | $2,94 Mn | $2,23 Mn | $1,59 Mn | $763.542 |
| Hisse Başı Kâr | -129,79 | -273,35 | -902,66 | 1.776,67 | -977,15 | -2.130,59 | -3.422,98 | -10.620,17 | -12.951,77 | -20.205,75 | -18.762,45 | 527,92 | 28,82 | -2.747,01 | -19.958,76 | 13.788,38 | 17.770,05 | 12.957,77 | 3.477,85 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -$2,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -$4,82 Mn | -$8,17 Mn | -$7,57 Mn | -$4,17 Mn | -$5,22 Mn | -$1,29 Mn | -$5,65 Mn | -$4,88 Mn | $739.070 | -$72.470 | -$2,78 Mn | -$1,37 Mn | $3,84 Mn | -$3,57 Mn | -$981.300 | -$7,93 Mn | -$1,02 Mn | $807.910 | -$391.560 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$140.080 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,6% | 7,3% | 6,7% | 6,4% | 7,4% | 15,8% | 13,7% | 15,3% | 14,7% | 17,0% | 13,4% | 9,7% | 11,9% | 19,6% | 6,6% | 7,0% | 8,5% | 5,8% | 22,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,13 | 0,13 | 0,18 | 0,08 | 0,34 | 0,66 | 0,71 | 0,84 | 0,55 | 0,38 | 0,61 | 0,56 | 0,50 | 0,54 | 0,66 | 0,99 | 1,01 | 1,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,14 | 0,15 | 0,15 | 0,20 | 0,11 | 0,15 | 0,24 | 0,21 | 0,14 | 0,10 | 0,13 | 0,24 | 0,19 | 0,19 | 0,15 | 0,27 | 0,17 | 0,14 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,0% | 30,3% | 28,1% | 23,2% | 15,1% | 29,8% | 29,2% | 4,9% | 26,6% | 14,7% | 18,6% | 34,1% | 32,7% | 32,1% | 31,7% | 42,2% | 39,5% | 39,5% | 35,3% |
| FAVÖK Marjı | -74,8% | -97,5% | -92,5% | -91,4% | -117,2% | -26,1% | -22,6% | -47,0% | -49,5% | -91,2% | -67,9% | 3,7% | 0,1% | -4,4% | -30,2% | 24,2% | 25,1% | 25,7% | 18,5% |
| Net Kâr Marjı | -64,3% | -72,4% | -88,2% | 114,1% | -47,6% | -29,3% | -24,8% | -52,0% | -52,4% | -95,7% | -61,1% | 0,9% | 0,1% | -5,1% | -45,6% | 17,1% | 20,2% | 17,6% | 10,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -52,5% | -85,7% | -78,4% | -32,2% | -72,1% | -13,8% | -37,7% | -37,5% | 8,4% | -1,1% | -33,4% | -9,0% | 31,3% | -30,1% | -10,2% | -46,3% | -9,2% | 8,9% | -5,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.