RMCFRocky Mountain Chocolate Factory, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $20,21 Mn | $23,30 Mn | $20,58 Mn | $22,84 Mn | $27,82 Mn | $25,65 Mn | $28,70 Mn | $26,98 Mn | $30,08 Mn | $31,19 Mn | $31,96 Mn | $34,14 Mn | $37,47 Mn | $23,83 Mn | $24,16 Mn | $21,44 Mn | $18,92 Mn | $16,84 Mn | $16,15 Mn | $18,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $1,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $14,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $5,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $7,90 Mn | $7,21 Mn | $2,94 Mn | $2,39 Mn | $1,81 Mn | $1,96 Mn | $2,70 Mn | $1,18 Mn | $2,53 Mn | $3,83 Mn | $5,09 Mn | $6,29 Mn | $6,40 Mn | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $300.000 | $0,00 |
| Net Borç† | $6,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $27,50 Mn | $29,58 Mn | $27,95 Mn | $30,43 Mn | $29,49 Mn | $23,48 Mn | $31,85 Mn | $34,55 Mn | $38,07 Mn | $38,30 Mn | $40,46 Mn | $41,51 Mn | $39,18 Mn | $36,32 Mn | $34,63 Mn | $31,13 Mn | $28,44 Mn | $28,54 Mn | $31,88 Mn | $31,57 Mn |
| Brüt Kâr | $2,80 Mn | $2,36 Mn | $3,90 Mn | $7,49 Mn | $8,24 Mn | $3,55 Mn | $9,07 Mn | $8,88 Mn | $11,61 Mn | $12,25 Mn | $13,17 Mn | $14,08 Mn | $13,18 Mn | $10,97 Mn | $13,77 Mn | $12,65 Mn | $11,33 Mn | $10,98 Mn | $12,92 Mn | $13,14 Mn |
| FAVÖK | -$2,18 Mn | -$4,99 Mn | -$4,01 Mn | -$4,13 Mn | $45.660 | -$1,60 Mn | $5,17 Mn | $4,94 Mn | $6,54 Mn | $6,87 Mn | $7,46 Mn | $8,21 Mn | $7,05 Mn | $6,12 Mn | $6,60 Mn | $6,62 Mn | $6,34 Mn | $6,58 Mn | $8,70 Mn | $8,44 Mn |
| Net Kâr | -$4,56 Mn | -$6,12 Mn | -$4,81 Mn | -$5,68 Mn | -$341.697 | -$899.777 | $1,03 Mn | $2,24 Mn | $2,96 Mn | $3,45 Mn | $4,43 Mn | $3,94 Mn | $4,39 Mn | $1,48 Mn | $3,88 Mn | $3,91 Mn | $3,58 Mn | $3,72 Mn | $4,96 Mn | $4,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,56 | -0,86 | -0,76 | -0,91 | -0,06 | -0,15 | 0,17 | 0,37 | 0,50 | 0,58 | 0,73 | 0,61 | 0,68 | 0,24 | 0,62 | 0,62 | 0,58 | 0,60 | 0,76 | 0,71 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -$2,54 Mn | -$10,36 Mn | -$5,45 Mn | -$3,10 Mn | $1,92 Mn | -$186.190 | $3,41 Mn | $3,40 Mn | $4,20 Mn | $4,08 Mn | $6,04 Mn | $5,24 Mn | $4,35 Mn | $5,63 Mn | $2,89 Mn | $2,50 Mn | $5,04 Mn | $3,23 Mn | $5,06 Mn | $4,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$861.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,1% | 31,0% | 14,3% | 10,4% | 6,5% | 7,6% | 9,4% | 4,4% | 8,4% | 12,3% | 15,9% | 18,4% | 17,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,9% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,36 | 1,27 | 1,36 | 1,33 | 1,06 | 0,92 | 1,11 | 1,28 | 1,27 | 1,23 | 1,27 | 1,22 | 1,05 | 1,52 | 1,43 | 1,45 | 1,50 | 1,69 | 1,97 | 1,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,26 | 5,66 | 5,35 | 5,82 | 5,64 | 4,49 | 6,09 | 6,61 | 7,28 | 7,32 | 7,74 | 7,94 | 7,49 | 6,94 | 6,62 | 5,95 | 5,44 | 5,46 | 6,10 | 6,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,2% | 8,0% | 14,0% | 24,6% | 27,9% | 15,1% | 28,5% | 25,7% | 30,5% | 32,0% | 32,6% | 33,9% | 33,6% | 30,2% | 39,8% | 40,7% | 39,8% | 38,5% | 40,5% | 41,6% |
| FAVÖK Marjı | -7,9% | -16,9% | -14,4% | -13,6% | 0,2% | -6,8% | 16,2% | 14,3% | 17,2% | 17,9% | 18,4% | 19,8% | 18,0% | 16,9% | 19,1% | 21,3% | 22,3% | 23,0% | 27,3% | 26,7% |
| Net Kâr Marjı | -16,6% | -20,7% | -17,2% | -18,7% | -1,2% | -3,8% | 3,2% | 6,5% | 7,8% | 9,0% | 10,9% | 9,5% | 11,2% | 4,1% | 11,2% | 12,6% | 12,6% | 13,0% | 15,6% | 15,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,3% | -35,0% | -19,5% | -10,2% | 6,5% | -0,8% | 10,7% | 9,8% | 11,0% | 10,7% | 14,9% | 12,6% | 11,1% | 15,5% | 8,3% | 8,0% | 17,7% | 11,3% | 15,9% | 14,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.