SHIPSeanergy Maritime Holdings Corp.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $402,81 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $606,58 Mn | $545,85 Mn | $477,88 Mn | $513,60 Mn | $487,21 Mn | $295,25 Mn | $282,55 Mn | $267,56 Mn | $275,70 Mn | $257,53 Mn | $209,35 Mn | $3,27 Mn | $66,35 Mn | $120,96 Mn | $436,48 Mn | $696,40 Mn | $538,45 Mn | $378,20 Mn | $235,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $56,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $325,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $281,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $290,37 Mn | $257,87 Mn | $232,97 Mn | $256,20 Mn | $223,40 Mn | $185,12 Mn | $198,10 Mn | $226,31 Mn | $219,15 Mn | $210,09 Mn | $177,64 Mn | $0,00 | $134,91 Mn | $208,65 Mn | $346,40 Mn | $399,55 Mn | $300,57 Mn | $241,39 Mn | $0,00 |
| Net Borç† | $234,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | $158,10 Mn | $167,46 Mn | $110,23 Mn | $125,02 Mn | $153,11 Mn | $63,35 Mn | $86,50 Mn | $91,52 Mn | $74,83 Mn | $34,66 Mn | $11,22 Mn | $2,01 Mn | $23,08 Mn | $55,62 Mn | $104,06 Mn | $95,86 Mn | $87,90 Mn | $34,45 Mn | $0,00 |
| Brüt Kâr | $62,63 Mn | $87,48 Mn | $36,29 Mn | $48,88 Mn | $80,36 Mn | $6,34 Mn | $18,03 Mn | $18,04 Mn | $7,88 Mn | -$10,58 Mn | -$3,81 Mn | -$297.000 | $2,43 Mn | -$4,74 Mn | $29,96 Mn | $26,21 Mn | $39,86 Mn | $20,75 Mn | $0,00 |
| FAVÖK | $77,25 Mn | $92,45 Mn | $42,27 Mn | $58,40 Mn | $85,13 Mn | $14,77 Mn | $23,90 Mn | $23,05 Mn | $14,19 Mn | -$5,63 Mn | -$5,15 Mn | -$3,75 Mn | -$1,67 Mn | $5,24 Mn | $54,47 Mn | $51,41 Mn | $61,42 Mn | $28,02 Mn | -$445.040 |
| Net Kâr | $20,96 Mn | $42,49 Mn | $2,27 Mn | $17,24 Mn | $41,35 Mn | -$18,36 Mn | -$11,70 Mn | -$21,06 Mn | -$3,23 Mn | -$24,62 Mn | -$8,96 Mn | $80,35 Mn | $10,91 Mn | -$193,77 Mn | -$197,76 Mn | $132.000 | $30,05 Mn | -$31,98 Mn | $1,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,01 | 2,11 | 0,12 | 0,96 | 2,50 | -5,49 | -122,07 | -1.343,90 | -216,00 | -2.880,00 | -2.040,00 | 72.120,00 | 10.920,00 | -200.879,99 | -324.479,98 | 269,99 | 179.990,99 | -217.789,10 | 17.999,10 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | $17,02 Mn | $927.000 | $30,83 Mn | -$33,16 Mn | -$116,56 Mn | -$33,64 Mn | $61.000 | -$26,91 Mn | -$30,77 Mn | -$56,12 Mn | -$206,42 Mn | -$14,92 Mn | $1,03 Mn | $2,42 Mn | $26,44 Mn | $31,51 Mn | $43,19 Mn | $25,69 Mn | $1,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$35,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 47,9% | 47,2% | 48,8% | 49,9% | 45,9% | 62,7% | 70,1% | 84,6% | 79,5% | 81,6% | 84,9% | 0,0% | 203,3% | 172,5% | 79,4% | 57,4% | 55,8% | 63,8% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,31 | 0,23 | 0,24 | 0,31 | 0,21 | 0,31 | 0,34 | 0,27 | 0,13 | 0,05 | 0,62 | 0,35 | 0,46 | 0,24 | 0,14 | 0,16 | 0,09 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,60 | 0,39 | 0,44 | 0,54 | 0,23 | 0,31 | 0,33 | 0,27 | 0,12 | 0,04 | 0,01 | 0,08 | 0,20 | 0,37 | 0,34 | 0,31 | 0,12 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,6% | 52,2% | 32,9% | 39,1% | 52,5% | 10,0% | 20,8% | 19,7% | 10,5% | -30,5% | -34,0% | -14,8% | 10,5% | -8,5% | 28,8% | 27,3% | 45,3% | 60,2% | — |
| FAVÖK Marjı | 48,9% | 55,2% | 38,3% | 46,7% | 55,6% | 23,3% | 27,6% | 25,2% | 19,0% | -16,2% | -45,9% | -186,6% | -7,2% | 9,4% | 52,3% | 53,6% | 69,9% | 81,3% | — |
| Net Kâr Marjı | 13,3% | 25,4% | 2,1% | 13,8% | 27,0% | -29,0% | -13,5% | -23,0% | -4,3% | -71,0% | -79,8% | 3.997,4% | 47,3% | -348,4% | -190,0% | 0,1% | 34,2% | -92,8% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,8% | 0,6% | 28,0% | -26,5% | -76,1% | -53,1% | 0,1% | -29,4% | -41,1% | -161,9% | -1.839,3% | -742,4% | 4,5% | 4,3% | 25,4% | 32,9% | 49,1% | 74,6% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.