TLFTandy Leather Factory, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $21,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $86,63 Mn | $74,92 Mn | $72,14 Mn | $68,58 Mn | $73,79 Mn | $76,38 Mn | $80,94 Mn | $77,84 Mn | $74,91 Mn | $70,65 Mn | $64,61 Mn | $62,87 Mn | $56,40 Mn | $49,09 Mn | $45,50 Mn | $40,60 Mn | $43,33 Mn | $40,98 Mn | $37,65 Mn | $31,92 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $16,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $34,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $52,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $27,38 Mn | $10,77 Mn | $9,43 Mn | $10,37 Mn | $11,66 Mn | $13,26 Mn | $14,48 Mn | $8,97 Mn | $7,37 Mn | $7,44 Mn | $3,86 Mn | $5,64 Mn | $2,60 Mn | $3,10 Mn | $3,31 Mn | $3,51 Mn | $3,71 Mn | $4,51 Mn | $4,05 Mn | $111.723 |
| Net Borç† | $11,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $76,32 Mn | $74,39 Mn | $76,23 Mn | $80,33 Mn | $82,66 Mn | $64,08 Mn | $74,92 Mn | $83,20 Mn | $82,32 Mn | $82,92 Mn | $84,16 Mn | $83,43 Mn | $78,28 Mn | $72,72 Mn | $66,10 Mn | $59,89 Mn | $54,48 Mn | $53,24 Mn | $55,32 Mn | $55,20 Mn |
| Brüt Kâr | $37,38 Mn | $37,07 Mn | $40,54 Mn | $42,07 Mn | $42,69 Mn | $31,84 Mn | $36,82 Mn | $49,14 Mn | $50,24 Mn | $49,99 Mn | $50,50 Mn | $52,08 Mn | $49,29 Mn | $45,86 Mn | $40,29 Mn | $36,25 Mn | $32,61 Mn | $31,38 Mn | $31,67 Mn | $31,63 Mn |
| FAVÖK | $5,20 Mn | $5,36 Mn | $9,04 Mn | $5,82 Mn | $6,61 Mn | -$1,06 Mn | $3,55 Mn | $8,05 Mn | $9,12 Mn | $12,04 Mn | $12,07 Mn | $13,41 Mn | $12,57 Mn | $10,23 Mn | $8,81 Mn | $7,66 Mn | $6,22 Mn | $5,16 Mn | $5,15 Mn | $7,46 Mn |
| Net Kâr | $9,10 Mn | $827.000 | $3,77 Mn | $1,23 Mn | $1,35 Mn | -$4,90 Mn | -$1,90 Mn | $4,40 Mn | $4,45 Mn | $6,40 Mn | $6,40 Mn | $7,71 Mn | $7,27 Mn | $5,60 Mn | $4,75 Mn | $4,16 Mn | $3,32 Mn | $2,60 Mn | $3,09 Mn | $4,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,10 | 0,09 | 0,45 | 0,15 | 0,16 | -0,54 | -0,21 | 0,48 | 0,48 | 0,69 | 0,63 | 0,75 | 0,71 | 0,55 | 0,47 | 0,41 | 0,31 | 0,24 | 0,28 | 0,43 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -$8,09 Mn | $1,56 Mn | $3,96 Mn | $519.000 | $2,71 Mn | -$13,84 Mn | $10,20 Mn | $6,68 Mn | $1,33 Mn | $5,84 Mn | $6,03 Mn | -$1,03 Mn | $3,77 Mn | -$772.430 | $5,47 Mn | $1,17 Mn | $4,48 Mn | $5,00 Mn | $839.860 | $3,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$7,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,6% | 14,4% | 13,1% | 15,1% | 15,8% | 17,4% | 17,9% | 11,5% | 9,8% | 10,5% | 6,0% | 9,0% | 4,6% | 6,3% | 7,3% | 8,6% | 8,6% | 11,0% | 10,8% | 0,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 0,99 | 1,06 | 1,17 | 1,12 | 0,84 | 0,93 | 1,07 | 1,10 | 1,17 | 1,30 | 1,33 | 1,39 | 1,48 | 1,45 | 1,48 | 1,26 | 1,30 | 1,47 | 1,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,45 | 1,41 | 1,45 | 1,53 | 1,57 | 1,22 | 1,42 | 1,58 | 1,57 | 1,58 | 1,60 | 1,59 | 1,49 | 1,38 | 1,26 | 1,14 | 1,04 | 1,01 | 1,05 | 1,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 49,0% | 49,8% | 53,2% | 52,4% | 51,6% | 49,7% | 49,2% | 59,1% | 61,0% | 60,3% | 60,0% | 62,4% | 63,0% | 63,1% | 61,0% | 60,5% | 59,9% | 58,9% | 57,3% | 57,3% |
| FAVÖK Marjı | 6,8% | 7,2% | 11,9% | 7,2% | 8,0% | -1,6% | 4,7% | 9,7% | 11,1% | 14,5% | 14,3% | 16,1% | 16,1% | 14,1% | 13,3% | 12,8% | 11,4% | 9,7% | 9,3% | 13,5% |
| Net Kâr Marjı | 11,9% | 1,1% | 4,9% | 1,5% | 1,6% | -7,6% | -2,5% | 5,3% | 5,4% | 7,7% | 7,6% | 9,2% | 9,3% | 7,7% | 7,2% | 6,9% | 6,1% | 4,9% | 5,6% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,6% | 2,1% | 5,2% | 0,6% | 3,3% | -21,6% | 13,6% | 8,0% | 1,6% | 7,0% | 7,2% | -1,2% | 4,8% | -1,1% | 8,3% | 1,9% | 8,2% | 9,4% | 1,5% | 6,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.