VTSIVirTra, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $66,25 Mn | $65,93 Mn | $71,20 Mn | $53,81 Mn | $49,58 Mn | $22,75 Mn | $17,46 Mn | $15,22 Mn | $14,85 Mn | $9,91 Mn | $7,27 Mn | $4,65 Mn | $4,06 Mn | $1,88 Mn | $2,27 Mn | $9,29 Mn | $8,94 Mn | $7,50 Mn | $624.439 | $727.465 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $18,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $20,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $45,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $7,83 Mn | $8,26 Mn | $8,79 Mn | $9,56 Mn | $9,37 Mn | $2,50 Mn | $1,47 Mn | $11.250 | $22.500 | $33.750 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $224.135 | $0,00 | $0,00 | $535.000 | $12.650 | $590.922 | $935.854 |
| Net Borç† | -$10,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $22,40 Mn | $26,35 Mn | $38,79 Mn | $28,30 Mn | $24,43 Mn | $19,09 Mn | $18,71 Mn | $18,08 Mn | $16,52 Mn | $15,65 Mn | $13,34 Mn | $9,86 Mn | $9,82 Mn | $8,83 Mn | $7,86 Mn | $6,59 Mn | $4,61 Mn | $2,91 Mn | $2,25 Mn | $1,89 Mn |
| Brüt Kâr | $15,20 Mn | $19,41 Mn | $27,41 Mn | $16,25 Mn | $11,41 Mn | $11,90 Mn | $9,71 Mn | $11,05 Mn | $10,23 Mn | $9,68 Mn | $7,69 Mn | $5,51 Mn | $6,46 Mn | $5,55 Mn | $4,06 Mn | $4,15 Mn | $3,05 Mn | $1,29 Mn | $1,49 Mn | $1,16 Mn |
| FAVÖK | $2,37 Mn | $3,41 Mn | $11,81 Mn | $3,89 Mn | $2,37 Mn | $2,74 Mn | $1,13 Mn | $1,29 Mn | $1,58 Mn | $2,32 Mn | $1,68 Mn | $1,46 Mn | $1,81 Mn | $365.500 | -$487.500 | $2,17 Mn | $2,01 Mn | $553.890 | -$549.440 | -$1,57 Mn |
| Net Kâr | $258.446 | $1,36 Mn | $9,15 Mn | $1,96 Mn | $2,54 Mn | $1,48 Mn | -$75.277 | $818.092 | $3,26 Mn | $2,05 Mn | $1,54 Mn | $1,26 Mn | $1,58 Mn | $113.396 | -$692.761 | $1,02 Mn | $1,42 Mn | $9,25 Mn | -$1,12 Mn | -$1,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,12 | 0,83 | 0,18 | 0,25 | 0,19 | -0,01 | 0,10 | 0,78 | 0,24 | 0,20 | 0,20 | 0,20 | 0,01 | -0,08 | 0,13 | 0,20 | 1,42 | -0,20 | -0,40 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -$2,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | $3,07 Mn | -$588.310 | $5,55 Mn | -$5,91 Mn | -$3,57 Mn | $2,25 Mn | -$2,09 Mn | $1,54 Mn | $2,52 Mn | $1,26 Mn | $1,41 Mn | -$446.230 | $2,21 Mn | $3.930 | -$393.880 | $646.690 | $93.500 | $107.810 | -$104.840 | -$672.910 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$3,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,8% | 12,5% | 12,3% | 17,8% | 18,9% | 11,0% | 8,4% | 0,1% | 0,2% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 11,9% | 0,0% | 0,0% | 6,0% | 0,2% | 94,6% | 128,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,40 | 0,54 | 0,53 | 0,49 | 0,84 | 1,07 | 1,19 | 1,11 | 1,58 | 1,84 | 2,12 | 2,42 | 4,69 | 3,46 | 0,71 | 0,52 | 0,39 | 3,60 | 2,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,49 | 0,58 | 0,85 | 0,62 | 0,54 | 0,42 | 0,41 | 0,40 | 0,36 | 0,34 | 0,29 | 0,22 | 0,22 | 0,19 | 0,17 | 0,14 | 0,10 | 0,06 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 67,9% | 73,7% | 70,7% | 57,4% | 46,7% | 62,3% | 51,9% | 61,1% | 61,9% | 61,9% | 57,6% | 55,9% | 65,8% | 62,8% | 51,7% | 62,9% | 66,2% | 44,3% | 66,3% | 61,4% |
| FAVÖK Marjı | 10,6% | 13,0% | 30,4% | 13,8% | 9,7% | 14,4% | 6,1% | 7,1% | 9,5% | 14,8% | 12,6% | 14,8% | 18,5% | 4,1% | -6,2% | 32,9% | 43,5% | 19,1% | -24,5% | -83,0% |
| Net Kâr Marjı | 1,2% | 5,2% | 23,6% | 6,9% | 10,4% | 7,7% | -0,4% | 4,5% | 19,7% | 13,1% | 11,5% | 12,8% | 16,1% | 1,3% | -8,8% | 15,5% | 30,7% | 318,2% | -50,1% | -78,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,7% | -2,2% | 14,3% | -20,9% | -14,6% | 11,8% | -11,1% | 8,5% | 15,2% | 8,0% | 10,6% | -4,5% | 22,5% | 0,0% | -5,0% | 9,8% | 2,0% | 3,7% | -4,7% | -35,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.