WVVIWillamette Valley Vineyards, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,66 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $107,74 Mn | $109,02 Mn | $105,71 Mn | $98,68 Mn | $91,38 Mn | $79,49 Mn | $67,92 Mn | $61,48 Mn | $59,70 Mn | $44,87 Mn | $38,63 Mn | $30,98 Mn | $29,00 Mn | $25,41 Mn | $24,29 Mn | $21,77 Mn | $22,31 Mn | $20,34 Mn | $17,18 Mn | $15,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $410.886 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $41,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $66,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $30,42 Mn | $29,58 Mn | $23,52 Mn | $17,59 Mn | $13,10 Mn | $12,23 Mn | $12,65 Mn | $8,35 Mn | $8,95 Mn | $5,07 Mn | $5,61 Mn | $5,50 Mn | $5,82 Mn | $4,03 Mn | $4,21 Mn | $3,28 Mn | $4,13 Mn | $2,53 Mn | $1,23 Mn | $1,49 Mn |
| Net Borç† | $30,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $37,20 Mn | $39,78 Mn | $39,14 Mn | $33,93 Mn | $31,79 Mn | $27,31 Mn | $24,75 Mn | $23,08 Mn | $20,85 Mn | $19,43 Mn | $17,94 Mn | $15,16 Mn | $13,27 Mn | $12,53 Mn | $15,66 Mn | $17,37 Mn | $16,56 Mn | $16,05 Mn | $16,71 Mn | $14,92 Mn |
| Brüt Kâr | $22,49 Mn | $24,20 Mn | $22,56 Mn | $18,81 Mn | $18,67 Mn | $16,73 Mn | $15,29 Mn | $14,78 Mn | $12,88 Mn | $12,22 Mn | $10,85 Mn | $9,02 Mn | $7,68 Mn | $7,27 Mn | $7,72 Mn | $7,69 Mn | $7,71 Mn | $7,82 Mn | $8,28 Mn | $6,95 Mn |
| FAVÖK | $1,81 Mn | $3,90 Mn | $2,22 Mn | $2,39 Mn | $6,00 Mn | $6,86 Mn | $5,52 Mn | $5,88 Mn | $5,18 Mn | $5,50 Mn | $4,55 Mn | $3,88 Mn | $3,12 Mn | $2,92 Mn | $2,25 Mn | $1,57 Mn | $1,79 Mn | $1,98 Mn | $3,30 Mn | $2,82 Mn |
| Net Kâr | -$917.685 | -$117.894 | -$1,20 Mn | -$646.492 | $2,45 Mn | $3,39 Mn | $2,51 Mn | $2,86 Mn | $2,99 Mn | $2,63 Mn | $1,90 Mn | $2,16 Mn | $1,42 Mn | $1,20 Mn | $857.755 | $411.808 | $731.470 | $708.594 | $1,69 Mn | $1,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,64 | -0,48 | -0,65 | -0,51 | 0,20 | 0,46 | 0,30 | 0,37 | 0,46 | 0,43 | 0,37 | 0,44 | 0,29 | 0,25 | 0,18 | 0,08 | 0,15 | 0,14 | 0,34 | 0,26 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -$2,23 Mn | -$5,09 Mn | -$6,30 Mn | -$17,48 Mn | -$7,51 Mn | $1,24 Mn | -$243.550 | -$1,74 Mn | -$272.470 | -$1,24 Mn | $245.270 | $477.040 | -$4,28 Mn | $767.240 | $981.100 | $2,32 Mn | -$1,67 Mn | -$2,07 Mn | -$393.400 | $1,79 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$502.887 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,2% | 27,1% | 22,2% | 17,8% | 14,3% | 15,4% | 18,6% | 13,6% | 15,0% | 11,3% | 14,5% | 17,8% | 20,1% | 15,8% | 17,3% | 15,1% | 18,5% | 12,5% | 7,2% | 9,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,36 | 0,37 | 0,34 | 0,35 | 0,34 | 0,36 | 0,38 | 0,35 | 0,43 | 0,46 | 0,49 | 0,46 | 0,49 | 0,64 | 0,80 | 0,74 | 0,79 | 0,97 | 0,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,60 | 0,59 | 0,51 | 0,48 | 0,41 | 0,37 | 0,35 | 0,32 | 0,29 | 0,27 | 0,23 | 0,20 | 0,19 | 0,24 | 0,26 | 0,25 | 0,24 | 0,25 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 60,5% | 60,8% | 57,6% | 55,4% | 58,7% | 61,2% | 61,8% | 64,0% | 61,8% | 62,9% | 60,5% | 59,5% | 57,9% | 58,1% | 49,3% | 44,3% | 46,6% | 48,7% | 49,5% | 46,6% |
| FAVÖK Marjı | 4,9% | 9,8% | 5,7% | 7,0% | 18,9% | 25,1% | 22,3% | 25,5% | 24,8% | 28,3% | 25,3% | 25,6% | 23,5% | 23,3% | 14,4% | 9,0% | 10,8% | 12,4% | 19,8% | 18,9% |
| Net Kâr Marjı | -2,5% | -0,3% | -3,1% | -1,9% | 7,7% | 12,4% | 10,1% | 12,4% | 14,4% | 13,5% | 10,6% | 14,3% | 10,7% | 9,6% | 5,5% | 2,4% | 4,4% | 4,4% | 10,1% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,0% | -12,8% | -16,1% | -51,5% | -23,6% | 4,5% | -1,0% | -7,6% | -1,3% | -6,4% | 1,4% | 3,1% | -32,2% | 6,1% | 6,3% | 13,4% | -10,1% | -12,9% | -2,4% | 12,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.