LETLetus Capital S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar PLN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | zł 2,95 Mn | zł 3,38 Mn | zł 6,06 Mn | zł 6,06 Mn | zł 14,73 Mn | zł 27,54 Mn | zł 24,54 Mn | zł 25,38 Mn | zł 13,90 Mn | zł 4,44 Mn | zł 5,87 Mn | zł 5,07 Mn | zł 5,41 Mn | zł 5,58 Mn | zł 7,34 Mn | zł 11,23 Mn | zł 6,22 Mn | zł 11,07 Mn |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | -zł 4,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | zł 7,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | zł 339.655 | zł 359.608 | zł 912.549 | zł 980.575 | zł 794.215 | zł 1,57 Mn | zł 494.663 | zł 137.781 | zł 187.753 | zł 34.967 | zł 111.962 | zł 136.616 | zł 200.473 | zł 396.405 | zł 244.512 | zł 125.000 | zł 419.088 | zł 2,01 Mn |
| Net Borç† | zł 328.572 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | zł 291.139 | zł 305.494 | zł 565.078 | zł 4,27 Mn | zł 2,94 Mn | zł 2,96 Mn | zł 5,54 Mn | zł 6,03 Mn | zł 135.683 | zł 2,56 Mn | zł 614.091 | -zł 43.679 | -zł 818.572 | -zł 146.050 | zł 3,83 Mn | zł 4,11 Mn | zł 1,08 Mn | zł 394.198 |
| Brüt Kâr | zł 13.906 | zł 49.032 | zł 130.570 | zł 2,70 Mn | zł 1,39 Mn | zł 1,46 Mn | zł 3,13 Mn | zł 2,87 Mn | — | — | — | — | — | — | zł 1,88 Mn | zł 3,11 Mn | zł 475.462 | -zł 36.129 |
| FAVÖK | zł 140.000 | zł 35.560 | zł 167.300 | -zł 5,99 Mn | -zł 1,02 Mn | zł 414.380 | zł 1,03 Mn | -zł 669.730 | — | -zł 1,20 Mn | zł 65.960 | -zł 659.910 | -zł 522.700 | -zł 1,81 Mn | -zł 1,69 Mn | zł 2,70 Mn | zł 1,99 Mn | -zł 35.480 |
| Net Kâr | -zł 406.407 | -zł 3,41 Mn | -zł 226 | -zł 3,70 Mn | -zł 1,28 Mn | zł 1,21 Mn | zł 1,48 Mn | zł 620.660 | -zł 60.941 | -zł 1,20 Mn | zł 15.158 | -zł 463.251 | -zł 458.681 | -zł 1,95 Mn | -zł 2,12 Mn | zł 2,42 Mn | zł 1,53 Mn | zł 389.819 |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,05 | 0,00 | -0,06 | -0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | -0,01 | -0,25 | 0,01 | -0,18 | -0,17 | -0,75 | -0,82 | 0,98 | 0,87 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | -zł 572.700 | -zł 233.000 | zł 159.010 | — | zł 6,63 Mn | -zł 3,65 Mn | -zł 1,15 Mn | -zł 1,01 Mn | -zł 345.450 | zł 99.200 | -zł 455.670 | -zł 365.370 | -zł 786.210 | -zł 1,57 Mn | -zł 468.000 | -zł 270.060 | -zł 107.050 |
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,5% | 10,6% | 15,1% | 16,2% | 5,4% | 5,7% | 2,0% | 0,5% | 1,4% | 0,8% | 1,9% | 2,7% | 3,7% | 7,1% | 3,3% | 1,1% | 6,7% | 18,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,71 | 0,20 | 0,11 | 0,23 | 0,24 | 0,01 | 0,58 | 0,10 | -0,01 | -0,15 | -0,03 | 0,52 | 0,37 | 0,17 | 0,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,04 | 0,04 | 0,08 | 0,61 | 0,42 | 0,42 | 0,79 | 0,86 | 0,02 | 0,36 | 0,09 | -0,01 | -0,12 | -0,02 | 0,54 | 0,58 | 0,15 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,8% | 16,0% | 23,1% | 63,1% | 47,5% | 49,2% | 56,5% | 47,5% | — | — | — | — | — | — | 49,1% | 75,5% | 44,1% | -9,2% |
| FAVÖK Marjı | 48,1% | 11,6% | 29,6% | -140,3% | -34,6% | 14,0% | 18,6% | -11,1% | — | -46,7% | 10,7% | 1.510,8% | 63,9% | 1.241,6% | -44,1% | 65,6% | 184,6% | -9,0% |
| Net Kâr Marjı | -139,6% | -1.115,5% | -0,0% | -86,6% | -43,7% | 40,9% | 26,7% | 10,3% | -44,9% | -46,8% | 2,5% | 1.060,6% | 56,0% | 1.336,2% | -55,3% | 58,9% | 142,1% | 98,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -187,5% | -41,2% | 3,7% | — | 223,8% | -65,9% | -19,1% | -742,1% | -13,5% | 16,2% | 1.043,2% | 44,6% | 538,3% | -40,9% | -11,4% | -25,0% | -27,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.