MLBMakoLab S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar PLN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | zł 48,00 Mn | zł 42,57 Mn | zł 37,45 Mn | zł 38,19 Mn | zł 32,14 Mn | zł 32,13 Mn | zł 26,09 Mn | zł 20,63 Mn | zł 14,65 Mn | zł 11,01 Mn | zł 10,97 Mn | zł 8,92 Mn | zł 7,35 Mn | zł 6,97 Mn | zł 5,90 Mn | zł 5,24 Mn | zł 4,27 Mn | zł 4,08 Mn | zł 3,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | zł 25,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | zł 14,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | zł 33,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 0,00 | zł 785.522 | zł 3,38 Mn | zł 1,93 Mn | zł 676.696 | zł 823.162 | zł 199.002 | zł 1,02 Mn | zł 1,06 Mn | zł 756.898 | zł 283.970 | zł 250.068 | zł 97.129 | zł 70.247 |
| Net Borç† | -zł 25,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | zł 77,94 Mn | zł 75,14 Mn | zł 72,97 Mn | zł 69,14 Mn | zł 54,49 Mn | zł 48,58 Mn | zł 43,43 Mn | zł 31,85 Mn | zł 26,36 Mn | zł 20,35 Mn | zł 21,82 Mn | zł 17,20 Mn | zł 13,51 Mn | zł 11,92 Mn | zł 9,57 Mn | zł 7,80 Mn | zł 7,02 Mn | zł 7,55 Mn | zł 1,57 Mn |
| Brüt Kâr | zł 7,54 Mn | zł 13,88 Mn | zł 11,06 Mn | zł 8,70 Mn | zł 5,60 Mn | zł 5,94 Mn | zł 7,42 Mn | zł 3,27 Mn | zł 2,65 Mn | zł 2,04 Mn | zł 4,73 Mn | zł 2,77 Mn | zł 1,79 Mn | zł 1,99 Mn | zł 476.892 | zł 309.117 | zł 643.740 | zł 807.840 | zł 355.538 |
| FAVÖK | zł 6,78 Mn | zł 7,24 Mn | zł 5,42 Mn | zł 4,88 Mn | zł 2,86 Mn | zł 6,64 Mn | zł 7,16 Mn | zł 3,46 Mn | zł 2,34 Mn | zł 1,80 Mn | zł 4,13 Mn | zł 2,33 Mn | zł 1,08 Mn | zł 1,66 Mn | zł 399.810 | zł 316.750 | zł 284.670 | zł 597.630 | zł 319.830 |
| Net Kâr | zł 3,93 Mn | zł 4,75 Mn | zł 2,31 Mn | zł 3,66 Mn | zł 1,74 Mn | zł 4,77 Mn | zł 4,76 Mn | zł 2,46 Mn | zł 1,13 Mn | zł 1,19 Mn | zł 3,07 Mn | zł 2,25 Mn | zł 486.557 | zł 948.588 | zł 688.520 | zł 586.569 | zł 162.280 | zł 544.668 | zł 215.782 |
| Hisse Başı Kâr | 0,56 | 0,68 | 0,33 | 0,52 | 0,25 | 0,68 | 0,68 | 0,35 | 0,16 | 0,17 | 0,43 | 0,32 | 0,07 | 0,13 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | zł 7,09 Mn | zł 4,53 Mn | zł 4,07 Mn | zł 1,46 Mn | -zł 485.240 | zł 8,87 Mn | zł 5,19 Mn | zł 1,87 Mn | zł 1,38 Mn | zł 39.410 | zł 4,37 Mn | zł 1,04 Mn | zł 600.650 | zł 1,85 Mn | -zł 584.680 | zł 102.460 | -zł 416.720 | -zł 157.740 | zł 7.790 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -zł 373.154 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,0% | 16,4% | 13,1% | 6,1% | 7,5% | 2,2% | 13,8% | 15,2% | 12,8% | 5,4% | 5,9% | 2,4% | 2,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,62 | 1,77 | 1,95 | 1,81 | 1,70 | 1,51 | 1,66 | 1,54 | 1,80 | 1,85 | 1,99 | 1,93 | 1,84 | 1,71 | 1,62 | 1,49 | 1,64 | 1,85 | 0,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,31 | 2,23 | 2,16 | 2,05 | 1,61 | 1,44 | 1,29 | 0,94 | 0,78 | 0,60 | 0,65 | 0,51 | 0,40 | 0,35 | 0,28 | 0,23 | 0,21 | 0,22 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar PLN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,7% | 18,5% | 15,2% | 12,6% | 10,3% | 12,2% | 17,1% | 10,3% | 10,1% | 10,0% | 21,7% | 16,1% | 13,2% | 16,7% | 5,0% | 4,0% | 9,2% | 10,7% | 22,6% |
| FAVÖK Marjı | 8,7% | 9,6% | 7,4% | 7,1% | 5,2% | 13,7% | 16,5% | 10,9% | 8,9% | 8,9% | 18,9% | 13,5% | 8,0% | 13,9% | 4,2% | 4,1% | 4,1% | 7,9% | 20,4% |
| Net Kâr Marjı | 5,0% | 6,3% | 3,2% | 5,3% | 3,2% | 9,8% | 11,0% | 7,7% | 4,3% | 5,9% | 14,1% | 13,1% | 3,6% | 8,0% | 7,2% | 7,5% | 2,3% | 7,2% | 13,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,1% | 6,0% | 5,6% | 2,1% | -0,9% | 18,3% | 11,9% | 5,9% | 5,2% | 0,2% | 20,0% | 6,0% | 4,4% | 15,5% | -6,1% | 1,3% | -5,9% | -2,1% | 0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.