BFSSaul Centers, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $747,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $2,16 Mr | $2,13 Mr | $1,99 Mr | $1,83 Mr | $1,75 Mr | $1,65 Mr | $1,62 Mr | $1,53 Mr | $1,42 Mr | $1,34 Mr | $1,30 Mr | $1,27 Mr | $1,20 Mr | $1,21 Mr | $1,19 Mr | $1,01 Mr | $925,57 Mn | $853,87 Mn | $727,44 Mn | $700,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $8,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $1,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $477,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $1,61 Mr | $1,54 Mr | $1,39 Mr | $1,23 Mr | $1,15 Mr | $1,16 Mr | $1,10 Mr | $1,03 Mr | $971,92 Mn | $914,69 Mn | $905,14 Mn | $857,39 Mn | $820,07 Mn | $827,78 Mn | $831,87 Mn | $711,39 Mn | $636,81 Mn | $567,50 Mn | $532,73 Mn | $522,44 Mn |
| Net Borç† | $1,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $291,56 Mn | $269,71 Mn | $257,74 Mn | $245,77 Mn | $238,64 Mn | $230,56 Mn | $233,00 Mn | $228,18 Mn | $227,21 Mn | $217,07 Mn | $210,88 Mn | $205,19 Mn | $196,21 Mn | $190,09 Mn | $174,36 Mn | $163,55 Mn | $161,11 Mn | $160,34 Mn | $150,59 Mn | $137,98 Mn |
| Brüt Kâr | $148,30 Mn | $147,14 Mn | $142,17 Mn | $132,28 Mn | $128,14 Mn | $121,02 Mn | $128,73 Mn | $126,74 Mn | $81,70 Mn | $75,95 Mn | $117,38 Mn | $117,06 Mn | $101,79 Mn | $103,86 Mn | $114,01 Mn | $111,87 Mn | $111,44 Mn | $110,69 Mn | $105,36 Mn | $96,05 Mn |
| FAVÖK | $178,43 Mn | $171,72 Mn | $166,61 Mn | $158,95 Mn | $155,94 Mn | $147,82 Mn | $152,61 Mn | $153,45 Mn | $108,46 Mn | $101,31 Mn | $143,29 Mn | $137,94 Mn | $130,26 Mn | $128,68 Mn | $116,67 Mn | $108,69 Mn | $108,98 Mn | $111,54 Mn | $106,08 Mn | $100,14 Mn |
| Net Kâr | $37,51 Mn | $50,65 Mn | $52,69 Mn | $50,19 Mn | $48,39 Mn | $40,38 Mn | $51,72 Mn | $50,55 Mn | $50,35 Mn | $46,46 Mn | $44,40 Mn | $45,46 Mn | $25,64 Mn | $28,86 Mn | $26,73 Mn | $33,17 Mn | $36,71 Mn | $39,69 Mn | $36,70 Mn | $32,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,09 | 1,63 | 1,73 | 1,63 | 1,57 | 1,25 | 1,57 | 1,60 | 1,63 | 1,52 | 1,42 | 1,54 | 0,57 | 0,70 | 0,61 | 0,98 | 1,20 | 1,46 | 1,62 | 1,43 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | $99,80 Mn | $121,22 Mn | $117,73 Mn | $121,15 Mn | $118,38 Mn | $78,38 Mn | $115,38 Mn | $110,34 Mn | $103,45 Mn | $89,09 Mn | $88,90 Mn | $86,57 Mn | $73,53 Mn | $78,42 Mn | -$146,84 Mn | -$45,30 Mn | -$11,70 Mn | $73,10 Mn | $71,20 Mn | $62,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | $0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 74,3% | 72,3% | 69,9% | 67,2% | 65,9% | 70,5% | 68,2% | 67,7% | 68,3% | 68,1% | 69,4% | 67,7% | 68,4% | 68,6% | 69,8% | 70,2% | 68,8% | 66,5% | 73,2% | 74,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,13 | 0,13 | 0,13 | 0,14 | 0,14 | 0,14 | 0,15 | 0,16 | 0,16 | 0,16 | 0,16 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,16 | 0,17 | 0,19 | 0,21 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,61 | 0,57 | 0,54 | 0,51 | 0,50 | 0,48 | 0,49 | 0,48 | 0,48 | 0,45 | 0,44 | 0,43 | 0,41 | 0,40 | 0,37 | 0,34 | 0,34 | 0,34 | 0,32 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 50,9% | 54,6% | 55,2% | 53,8% | 53,7% | 52,5% | 55,3% | 55,5% | 36,0% | 35,0% | 55,7% | 57,0% | 51,9% | 54,6% | 65,4% | 68,4% | 69,2% | 69,0% | 70,0% | 69,6% |
| FAVÖK Marjı | 61,2% | 63,7% | 64,6% | 64,7% | 65,3% | 64,1% | 65,5% | 67,3% | 47,7% | 46,7% | 67,9% | 67,2% | 66,4% | 67,7% | 66,9% | 66,5% | 67,6% | 69,6% | 70,4% | 72,6% |
| Net Kâr Marjı | 12,9% | 18,8% | 20,4% | 20,4% | 20,3% | 17,5% | 22,2% | 22,2% | 22,2% | 21,4% | 21,1% | 22,2% | 13,1% | 15,2% | 15,3% | 20,3% | 22,8% | 24,8% | 24,4% | 23,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 34,2% | 44,9% | 45,7% | 49,3% | 49,6% | 34,0% | 49,5% | 48,4% | 45,5% | 41,0% | 42,2% | 42,2% | 37,5% | 41,3% | -84,2% | -27,7% | -7,3% | 45,6% | 47,3% | 45,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.