IVTInvenTrust Properties Corp.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,40 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $2,79 Mr | $2,64 Mr | $2,49 Mr | $2,47 Mr | $2,21 Mr | $2,41 Mr | $2,51 Mr | $2,54 Mr | $2,70 Mr | $2,79 Mr | $4,20 Mr | $7,50 Mr | $9,66 Mr | $10,76 Mr | $10,92 Mr | $11,39 Mr | $11,33 Mr | $11,14 Mr | $8,21 Mr | $3,04 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $40,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $994,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $1,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $896,49 Mn | $785,84 Mn | $847,93 Mn | $787,47 Mn | $565,55 Mn | $592,63 Mn | $618,71 Mn | $610,56 Mn | $721,39 Mn | $714,60 Mn | $1,13 Mr | $2,03 Mr | $4,15 Mr | $6,01 Mr | $5,90 Mr | $5,53 Mr | $5,09 Mr | $4,44 Mr | $3,03 Mr | $1,11 Mr |
| Net Borç† | $855,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $300,21 Mn | $274,40 Mn | $259,82 Mn | $235,27 Mn | $209,71 Mn | $208,95 Mn | $224,51 Mn | $240,95 Mn | $161,49 Mn | $177,16 Mn | $267,51 Mn | $452,47 Mn | $1,36 Mr | $1,44 Mr | $1,33 Mr | $1,21 Mr | $1,13 Mr | $1,04 Mr | $497,86 Mn | $126,89 Mn |
| Brüt Kâr | $87,37 Mn | $80,60 Mn | $68,75 Mn | $67,15 Mn | $58,47 Mn | $62,44 Mn | $60,90 Mn | $70,33 Mn | -$1,37 Mn | $27,29 Mn | $104,71 Mn | $162,02 Mn | $260,97 Mn | $293,19 Mn | $260,82 Mn | $234,33 Mn | $215,46 Mn | $225,68 Mn | $140,10 Mn | $42,43 Mn |
| FAVÖK | $179,90 Mn | $160,95 Mn | $149,24 Mn | $130,20 Mn | $109,69 Mn | $105,94 Mn | $121,56 Mn | $135,66 Mn | $47,61 Mn | $56,99 Mn | $123,70 Mn | $251,43 Mn | $274,76 Mn | $600,99 Mn | $666,51 Mn | $622,30 Mn | $421,30 Mn | $536,86 Mn | $294,64 Mn | $84,09 Mn |
| Net Kâr | $111,42 Mn | $13,66 Mn | $5,27 Mn | $52,23 Mn | -$5,36 Mn | -$10,17 Mn | $12,87 Mn | $83,75 Mn | $61,78 Mn | $252,71 Mn | $3,46 Mn | $486,64 Mn | -$198,53 Mn | -$107,85 Mn | -$316,25 Mn | -$176,43 Mn | -$397,96 Mn | -$365,18 Mn | $55,92 Mn | $1,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,42 | 0,19 | 0,08 | 0,77 | -0,08 | -0,14 | 0,88 | 1,10 | 0,67 | 0,18 | 0,04 | 2,27 | -2,21 | -1,23 | -3,70 | -2,10 | -4,90 | -5,40 | 1,40 | 0,20 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | $110,89 Mn | $100,76 Mn | $192,83 Mn | $144,27 Mn | $69,13 Mn | $79,05 Mn | $88,25 Mn | $97,42 Mn | $103,83 Mn | $118,74 Mn | $165,83 Mn | $612,33 Mn | $376,29 Mn | $398,35 Mn | $360,75 Mn | $278,57 Mn | $329,04 Mn | $341,97 Mn | — | $65,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$44,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,1% | 29,8% | 34,1% | 31,8% | 25,6% | 24,6% | 24,7% | 24,1% | 26,7% | 25,6% | 26,9% | 27,1% | 43,0% | 55,8% | 54,1% | 48,6% | 44,9% | 39,8% | 36,9% | 36,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,10 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,06 | 0,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,17 | 0,15 | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,12 | 0,13 | 0,13 | 0,09 | 0,10 | 0,15 | 0,25 | 0,76 | 0,80 | 0,74 | 0,68 | 0,63 | 0,58 | 0,28 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,1% | 29,4% | 26,5% | 28,5% | 27,9% | 29,9% | 27,1% | 29,2% | -0,8% | 15,4% | 39,1% | 35,8% | 19,3% | 20,4% | 19,6% | 19,3% | 19,1% | 21,8% | 28,1% | 33,4% |
| FAVÖK Marjı | 59,9% | 58,7% | 57,4% | 55,3% | 52,3% | 50,7% | 54,1% | 56,3% | 29,5% | 32,2% | 46,2% | 55,6% | 20,3% | 41,9% | 50,0% | 51,4% | 37,3% | 51,7% | 59,2% | 66,3% |
| Net Kâr Marjı | 37,1% | 5,0% | 2,0% | 22,2% | -2,6% | -4,9% | 5,7% | 34,8% | 38,3% | 142,6% | 1,3% | 107,6% | -14,7% | -7,5% | -23,7% | -14,6% | -35,2% | -35,2% | 11,2% | 0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 36,9% | 36,7% | 74,2% | 61,3% | 33,0% | 37,8% | 39,3% | 40,4% | 64,3% | 67,0% | 62,0% | 135,3% | 27,8% | 27,7% | 27,1% | 23,0% | 29,1% | 33,0% | — | 51,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.