PRSUPursuit Attractions and Hospitality, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,33 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $965,42 Mn | $845,01 Mn | $1,14 Mr | $1,09 Mr | $1,04 Mr | $853,22 Mn | $1,32 Mr | $922,54 Mn | $919,90 Mn | $869,82 Mn | $690,72 Mn | $714,94 Mn | $561,93 Mn | $650,58 Mn | $617,83 Mn | $580,63 Mn | $573,24 Mn | $729,40 Mn | $781,36 Mn | $672,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $31,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $305,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $660,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $195,22 Mn | $112,73 Mn | $622,65 Mn | $717,29 Mn | $697,83 Mn | $508,31 Mn | $445,52 Mn | $230,12 Mn | $209,19 Mn | $249,21 Mn | $127,40 Mn | $141,02 Mn | $11,67 Mn | $2,23 Mn | $3,24 Mn | $9,08 Mn | $12,79 Mn | $12,64 Mn | $14,18 Mn | $15,04 Mn |
| Net Borç† | $163,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $452,42 Mn | $366,49 Mn | $350,29 Mn | $1,13 Mr | $507,34 Mn | $415,44 Mn | $1,30 Mr | $1,30 Mr | $1,31 Mr | $1,20 Mr | $1,09 Mr | $1,06 Mr | $972,79 Mn | $1,03 Mr | $942,36 Mn | $844,76 Mn | $805,80 Mn | $1,12 Mr | $1,00 Mr | $856,03 Mn |
| Brüt Kâr | $145,60 Mn | $40,56 Mn | $53,44 Mn | $69,21 Mn | -$46,53 Mn | -$116,17 Mn | $90,47 Mn | $88,01 Mn | $96,27 Mn | $85,78 Mn | $54,58 Mn | $59,87 Mn | $41,12 Mn | $41,86 Mn | $25,38 Mn | $14,76 Mn | $4,19 Mn | $82,00 Mn | $68,56 Mn | $65,57 Mn |
| FAVÖK | $112,67 Mn | $63,35 Mn | $72,71 Mn | $108,28 Mn | -$4,47 Mn | -$68,30 Mn | $139,47 Mn | $133,96 Mn | $139,09 Mn | $119,21 Mn | $80,96 Mn | $83,21 Mn | $62,98 Mn | $63,19 Mn | $46,82 Mn | $36,59 Mn | $26,85 Mn | $102,52 Mn | $82,22 Mn | $73,02 Mn |
| Net Kâr | $22,67 Mn | $282,84 Mn | $14,02 Mn | $18,86 Mn | -$94,45 Mn | -$375,02 Mn | $20,57 Mn | $48,46 Mn | $57,01 Mn | $41,70 Mn | $26,22 Mn | $38,04 Mn | $21,07 Mn | $5,74 Mn | $8,96 Mn | $443.000 | -$104,71 Mn | $43,37 Mn | $44,60 Mn | $51,33 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,80 | 12,84 | 0,30 | 0,53 | -5,01 | -18,64 | 1,01 | 2,40 | 2,83 | 2,09 | 1,32 | 1,94 | 1,06 | 0,29 | 0,45 | 0,02 | -5,25 | 2,12 | 2,14 | 2,35 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -$750.000 | -$6,56 Mn | $42,23 Mn | $6,26 Mn | -$95,79 Mn | -$133,81 Mn | $31,99 Mn | $7,25 Mn | $55,60 Mn | $50,50 Mn | $30,44 Mn | $28,70 Mn | -$30,06 Mn | $41,51 Mn | $13,20 Mn | $26,24 Mn | -$27,56 Mn | $26,56 Mn | $48,96 Mn | $56,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$75,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,2% | 13,3% | 54,7% | 65,8% | 67,3% | 59,6% | 33,8% | 24,9% | 22,7% | 28,7% | 18,4% | 19,7% | 2,1% | 0,3% | 0,5% | 1,6% | 2,2% | 1,7% | 1,8% | 2,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,43 | 0,31 | 1,03 | 0,49 | 0,49 | 0,99 | 1,41 | 1,42 | 1,39 | 1,58 | 1,49 | 1,73 | 1,58 | 1,53 | 1,45 | 1,41 | 1,54 | 1,28 | 1,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,69 | 0,55 | 0,53 | 1,71 | 0,77 | 0,63 | 1,97 | 1,96 | 1,98 | 1,82 | 1,65 | 1,61 | 1,47 | 1,55 | 1,43 | 1,28 | 1,22 | 1,70 | 1,52 | 1,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,2% | 11,1% | 15,3% | 6,1% | -9,2% | -28,0% | 6,9% | 6,8% | 7,4% | 7,1% | 5,0% | 5,6% | 4,2% | 4,1% | 2,7% | 1,7% | 0,5% | 7,3% | 6,8% | 7,7% |
| FAVÖK Marjı | 24,9% | 17,3% | 20,8% | 9,6% | -0,9% | -16,4% | 10,7% | 10,3% | 10,6% | 9,9% | 7,4% | 7,8% | 6,5% | 6,2% | 5,0% | 4,3% | 3,3% | 9,1% | 8,2% | 8,5% |
| Net Kâr Marjı | 5,0% | 77,2% | 4,0% | 1,7% | -18,6% | -90,3% | 1,6% | 3,7% | 4,4% | 3,5% | 2,4% | 3,6% | 2,2% | 0,6% | 1,0% | 0,1% | -13,0% | 3,9% | 4,4% | 6,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,2% | -1,8% | 12,1% | 0,6% | -18,9% | -32,2% | 2,5% | 0,6% | 4,3% | 4,2% | 2,8% | 2,7% | -3,1% | 4,0% | 1,4% | 3,1% | -3,4% | 2,4% | 4,9% | 6,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.