CCCCooks Coffee Company Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar NZD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar NZD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | NZD 34,94 Mn | NZD 36,41 Mn | NZD 29,93 Mn | NZD 34,61 Mn | NZD 36,77 Mn | NZD 44,96 Mn | NZD 26,08 Mn | NZD 8,06 Mn | NZD 10,65 Mn | NZD 13,31 Mn | NZD 20,98 Mn | NZD 20,57 Mn | NZD 8,91 Mn | NZD 1,83 Mn | NZD 123.000 | NZD 25.000 | NZD 110.000 | NZD 4,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | NZD 1,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | NZD 36,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -NZD 1,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | NZD 30,55 Mn | NZD 32,64 Mn | NZD 26,14 Mn | NZD 25,36 Mn | NZD 26,12 Mn | NZD 26,59 Mn | NZD 26,39 Mn | NZD 5,88 Mn | NZD 4,26 Mn | NZD 6,16 Mn | NZD 3,73 Mn | NZD 8,69 Mn | NZD 5,85 Mn | NZD 5,20 Mn | NZD 5,26 Mn | NZD 3,89 Mn | NZD 2,98 Mn | NZD 4,37 Mn |
| Net Borç† | NZD 29,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar NZD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | NZD 12,79 Mn | NZD 6,73 Mn | NZD 4,70 Mn | NZD 3,92 Mn | NZD 7,37 Mn | NZD 1,71 Mn | NZD 4,19 Mn | NZD 4,02 Mn | NZD 6,73 Mn | NZD 5,34 Mn | NZD 6,15 Mn | NZD 8,93 Mn | NZD 4,44 Mn | NZD 0,00 | NZD 0,00 | NZD 0,00 | NZD 0,00 | NZD 2,39 Mn |
| Brüt Kâr | NZD 5,73 Mn | NZD 3,73 Mn | NZD 2,58 Mn | NZD 2,21 Mn | NZD 2,66 Mn | -NZD 1,50 Mn | NZD 2,06 Mn | NZD 1,42 Mn | NZD 2,40 Mn | NZD 775.000 | NZD 1,12 Mn | NZD 2,55 Mn | NZD 528.000 | NZD 0,00 | NZD 0,00 | — | -NZD 181.000 | -NZD 302.000 |
| FAVÖK | NZD 1,08 Mn | NZD 981.000 | NZD 2.000 | -NZD 105.000 | NZD 596.000 | -NZD 2,29 Mn | NZD 22.000 | -NZD 2,27 Mn | -NZD 1,34 Mn | -NZD 2,35 Mn | -NZD 3,48 Mn | -NZD 3,62 Mn | -NZD 3,17 Mn | -NZD 261.000 | -NZD 39.000 | -NZD 144.000 | -NZD 181.000 | -NZD 1,07 Mn |
| Net Kâr | NZD 407.000 | NZD 813.000 | -NZD 6,36 Mn | -NZD 3,46 Mn | -NZD 438.000 | -NZD 2,55 Mn | -NZD 5,21 Mn | -NZD 4,80 Mn | -NZD 3,80 Mn | -NZD 11,78 Mn | -NZD 7,88 Mn | -NZD 4,42 Mn | -NZD 5,08 Mn | NZD 1,16 Mn | -NZD 592.000 | -NZD 493.000 | -NZD 630.000 | -NZD 7,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,01 | -0,11 | -0,06 | -0,01 | -0,06 | -0,15 | -0,14 | -0,12 | -0,41 | -0,32 | -0,22 | -0,30 | 0,04 | -0,03 | -0,02 | -0,03 | -0,35 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar NZD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | NZD 4,38 Mn | -NZD 76.000 | NZD 1,07 Mn | -NZD 537.000 | -NZD 758.000 | -NZD 67.000 | NZD 113.000 | -NZD 2,60 Mn | -NZD 1,56 Mn | -NZD 5,64 Mn | -NZD 6,42 Mn | -NZD 2,26 Mn | -NZD 1,37 Mn | -NZD 241.000 | -NZD 118.000 | -NZD 719.000 | -NZD 1,76 Mn | -NZD 1,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -NZD 743.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar NZD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar NZD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 87,4% | 89,7% | 87,3% | 73,3% | 71,0% | 59,1% | 101,2% | 73,0% | 40,0% | 46,3% | 17,8% | 42,3% | 65,7% | 284,6% | 4.274,0% | 15.556,0% | 2.708,2% | 100,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar NZD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,18 | 0,16 | 0,11 | 0,20 | 0,04 | 0,16 | 0,50 | 0,63 | 0,40 | 0,29 | 0,43 | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -6,74 | -3,55 | -2,48 | -2,07 | -3,89 | -0,90 | -2,21 | -2,12 | -3,55 | -2,81 | -3,24 | -4,71 | -2,34 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -1,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar NZD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,8% | 55,4% | 54,8% | 56,5% | 36,1% | -87,7% | 49,3% | 35,3% | 35,6% | 14,5% | 18,2% | 28,5% | 11,9% | — | — | — | — | -12,7% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 14,6% | 0,0% | -2,7% | 8,1% | -133,8% | 0,5% | -56,6% | -19,9% | -44,1% | -56,6% | -40,5% | -71,4% | — | — | — | — | -44,7% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 12,1% | -135,2% | -88,3% | -5,9% | -148,5% | -124,3% | -119,5% | -56,5% | -220,5% | -128,0% | -49,5% | -114,6% | — | — | — | — | -334,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 34,3% | -1,1% | 22,7% | -13,7% | -10,3% | -3,9% | 2,7% | -64,6% | -23,2% | -105,6% | -104,4% | -25,3% | -30,8% | — | — | — | — | -47,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Fisher & Paykel Healthcare Corporation Limited | 48,84 | +%8,53 | |
| Meridian Energy Limited | 5,46 | %0,00 | |
| Auckland International Airport Limited | 8,25 | -%3,51 | |
| Infratil Limited | 13,42 | -%6,15 | |
MC MCY | Mercury NZ Ltd. | 6,78 | -%1,09 |
CE CEN | Contact Energy Limited | 8,42 | -%2,66 |
| Fonterra Co-operative Group Limited | 5,15 | +%3,41 |