AFAGRAfarak Group SE Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $76,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €148,10 Mn | €161,60 Mn | €162,34 Mn | €159,76 Mn | €146,35 Mn | €142,59 Mn | €223,60 Mn | €258,61 Mn | €259,94 Mn | €260,24 Mn | €266,99 Mn | €290,29 Mn | €277,92 Mn | €304,24 Mn | €421,81 Mn | €557,03 Mn | €560,93 Mn | €563,27 Mn | €499,99 Mn | €116,09 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €7,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €52,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €95,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €3,40 Mn | €2,60 Mn | €3,09 Mn | €2,19 Mn | €38,51 Mn | €49,31 Mn | €60,51 Mn | €24,43 Mn | €11,94 Mn | €3,79 Mn | €15,11 Mn | €12,13 Mn | €1,51 Mn | €2,78 Mn | €85,44 Mn | €106,82 Mn | €114,51 Mn | €55,06 Mn | €39,95 Mn | €13,72 Mn |
| Net Borç† | -€3,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €141,28 Mn | €128,64 Mn | €153,66 Mn | €198,69 Mn | €80,26 Mn | €59,80 Mn | €97,89 Mn | €194,01 Mn | €198,81 Mn | €153,57 Mn | €187,71 Mn | €172,67 Mn | €135,51 Mn | €128,58 Mn | €159,09 Mn | €248,45 Mn | €193,36 Mn | €247,36 Mn | €213,91 Mn | €125,46 Mn |
| Brüt Kâr | -€4,24 Mn | -€3,50 Mn | €18,58 Mn | €53,89 Mn | €3,73 Mn | -€5,66 Mn | -€3,60 Mn | -€5,79 Mn | €12,06 Mn | €6,93 Mn | €16,46 Mn | €3,44 Mn | -€9,99 Mn | -€14,63 Mn | -€18,69 Mn | -€2,86 Mn | €3,63 Mn | €11,40 Mn | €30,56 Mn | €22,59 Mn |
| FAVÖK | -€8,36 Mn | -€2,79 Mn | €10,90 Mn | €51,07 Mn | €3,09 Mn | -€5,38 Mn | -€4,33 Mn | -€121.000 | €17,40 Mn | €7,94 Mn | €17,69 Mn | €10,71 Mn | €3,45 Mn | €964.000 | €110.000 | €8,39 Mn | €11,77 Mn | €1,86 Mn | €18,48 Mn | €13,64 Mn |
| Net Kâr | -€8,93 Mn | -€7,57 Mn | €9,45 Mn | €47,72 Mn | €9,16 Mn | -€17,67 Mn | -€57,58 Mn | -€18,06 Mn | €5,36 Mn | -€1,70 Mn | €8,29 Mn | €1,66 Mn | -€4,25 Mn | -€15,49 Mn | -€19,87 Mn | -€52,61 Mn | -€19,74 Mn | -€43,42 Mn | €12,65 Mn | €8,44 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | -0,03 | 0,04 | 0,19 | 0,04 | -0,07 | -0,23 | -0,07 | 0,02 | -0,01 | 0,03 | 0,01 | -0,02 | -0,06 | -0,08 | -0,22 | -0,08 | -0,15 | 0,06 | 0,06 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €2,72 Mn | -€11,98 Mn | €6,36 Mn | €29,53 Mn | €12,29 Mn | -€5,37 Mn | -€4,00 Mn | -€4,43 Mn | -€6,05 Mn | €6,41 Mn | €5,22 Mn | -€9,22 Mn | €2,85 Mn | €1,58 Mn | -€6,54 Mn | -€4,64 Mn | -€9,35 Mn | -€24,91 Mn | €3,39 Mn | €3,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€5,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,3% | 1,6% | 1,9% | 1,4% | 26,3% | 34,6% | 27,1% | 9,4% | 4,6% | 1,5% | 5,7% | 4,2% | 0,5% | 0,9% | 20,3% | 19,2% | 20,4% | 9,8% | 8,0% | 11,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,95 | 0,80 | 0,95 | 1,24 | 0,55 | 0,42 | 0,44 | 0,75 | 0,76 | 0,59 | 0,70 | 0,59 | 0,49 | 0,42 | 0,38 | 0,45 | 0,34 | 0,44 | 0,43 | 1,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,47 | 1,34 | 1,60 | 2,07 | 0,84 | 0,62 | 1,02 | 2,02 | 2,07 | 1,60 | 1,96 | 1,80 | 1,41 | 1,34 | 1,66 | 2,59 | 2,02 | 2,58 | 2,23 | 1,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -3,0% | -2,7% | 12,1% | 27,1% | 4,7% | -9,5% | -3,7% | -3,0% | 6,1% | 4,5% | 8,8% | 2,0% | -7,4% | -11,4% | -11,7% | -1,2% | 1,9% | 4,6% | 14,3% | 18,0% |
| FAVÖK Marjı | -5,9% | -2,2% | 7,1% | 25,7% | 3,9% | -9,0% | -4,4% | -0,1% | 8,7% | 5,2% | 9,4% | 6,2% | 2,5% | 0,7% | 0,1% | 3,4% | 6,1% | 0,8% | 8,6% | 10,9% |
| Net Kâr Marjı | -6,3% | -5,9% | 6,2% | 24,0% | 11,4% | -29,5% | -58,8% | -9,3% | 2,7% | -1,1% | 4,4% | 1,0% | -3,1% | -12,0% | -12,5% | -21,2% | -10,2% | -17,6% | 5,9% | 6,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,9% | -9,3% | 4,1% | 14,9% | 15,3% | -9,0% | -4,1% | -2,3% | -3,0% | 4,2% | 2,8% | -5,3% | 2,1% | 1,2% | -4,1% | -1,9% | -4,8% | -10,1% | 1,6% | 3,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.