CAPMANCapMan Oyj Class B
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $360,90 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €337,65 Mn | €343,32 Mn | €241,55 Mn | €270,51 Mn | €240,26 Mn | €218,77 Mn | €216,53 Mn | €206,00 Mn | €211,26 Mn | €252,69 Mn | €149,64 Mn | €113,91 Mn | €110,44 Mn | €132,48 Mn | €142,49 Mn | €155,81 Mn | €142,03 Mn | €138,00 Mn | €117,35 Mn | €79,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €60,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €143,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €194,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €106,14 Mn | €102,53 Mn | €93,86 Mn | €92,97 Mn | €83,01 Mn | €83,52 Mn | €60,05 Mn | €59,69 Mn | €48,22 Mn | €66,06 Mn | €69,39 Mn | €32,25 Mn | €31,85 Mn | €32,46 Mn | €34,38 Mn | €40,63 Mn | €46,88 Mn | €46,00 Mn | €16,00 Mn | €11,94 Mn |
| Net Borç† | €41,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €63,06 Mn | €57,63 Mn | €49,38 Mn | €67,53 Mn | €52,81 Mn | €43,09 Mn | €48,98 Mn | €33,49 Mn | €52,66 Mn | €50,05 Mn | €37,34 Mn | €43,27 Mn | €33,78 Mn | €30,63 Mn | €34,61 Mn | €41,14 Mn | €37,46 Mn | €39,50 Mn | €53,64 Mn | €38,83 Mn |
| Brüt Kâr | €53,42 Mn | €48,40 Mn | €42,09 Mn | €59,42 Mn | €45,59 Mn | €35,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | €11,46 Mn | €11,45 Mn | €15,01 Mn | €18,04 Mn | €20,27 Mn | €36,44 Mn | €24,15 Mn |
| FAVÖK | €26,21 Mn | €19,10 Mn | €3,25 Mn | €57,29 Mn | €46,12 Mn | €14,18 Mn | €22,88 Mn | €9,34 Mn | €24,22 Mn | €18,34 Mn | €6,79 Mn | €5,37 Mn | €3,80 Mn | €3,81 Mn | €11,90 Mn | €5,08 Mn | €3,59 Mn | -€3,39 Mn | €26,48 Mn | €12,92 Mn |
| Net Kâr | €13,18 Mn | €8,55 Mn | €1,34 Mn | €39,62 Mn | €34,32 Mn | €5,14 Mn | €13,96 Mn | €8,06 Mn | €15,04 Mn | €14,33 Mn | €5,09 Mn | €2,96 Mn | -€977.000 | €2,71 Mn | €8,48 Mn | €17,33 Mn | -€210.000 | -€8,21 Mn | €18,62 Mn | €11,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,05 | 0,01 | 0,25 | 0,21 | 0,03 | 0,09 | 0,05 | 0,10 | 0,16 | 0,06 | 0,03 | -0,01 | 0,03 | 0,10 | 0,21 | -0,00 | -0,10 | 0,24 | 0,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€7,24 Mn | €4,56 Mn | €12,84 Mn | €5,96 Mn | €11,11 Mn | -€12,13 Mn | -€766.000 | -€4,70 Mn | -€3,39 Mn | €16,35 Mn | €815.000 | €11,83 Mn | -€2,48 Mn | -€7,74 Mn | -€7,61 Mn | €6,82 Mn | -€1,09 Mn | -€7,75 Mn | €28,01 Mn | €10,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€9.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,4% | 29,9% | 38,9% | 34,4% | 34,5% | 38,2% | 27,7% | 29,0% | 22,8% | 26,1% | 46,4% | 28,3% | 28,8% | 24,5% | 24,1% | 26,1% | 33,0% | 33,3% | 13,6% | 15,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,17 | 0,20 | 0,25 | 0,22 | 0,20 | 0,23 | 0,16 | 0,25 | 0,20 | 0,25 | 0,38 | 0,31 | 0,23 | 0,24 | 0,26 | 0,26 | 0,29 | 0,46 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,32 | 0,30 | 0,25 | 0,35 | 0,27 | 0,22 | 0,25 | 0,17 | 0,27 | 0,26 | 0,19 | 0,22 | 0,17 | 0,16 | 0,18 | 0,21 | 0,19 | 0,20 | 0,28 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 84,7% | 84,0% | 85,2% | 88,0% | 86,3% | 83,0% | — | — | — | — | — | — | — | 37,4% | 33,1% | 36,5% | 48,2% | 51,3% | 67,9% | 62,2% |
| FAVÖK Marjı | 41,6% | 33,1% | 6,6% | 84,8% | 87,3% | 32,9% | 46,7% | 27,9% | 46,0% | 36,6% | 18,2% | 12,4% | 11,2% | 12,4% | 34,4% | 12,4% | 9,6% | -8,6% | 49,4% | 33,3% |
| Net Kâr Marjı | 20,9% | 14,8% | 2,7% | 58,7% | 65,0% | 11,9% | 28,5% | 24,1% | 28,6% | 28,6% | 13,6% | 6,8% | -2,9% | 8,8% | 24,5% | 42,1% | -0,6% | -20,8% | 34,7% | 29,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,5% | 7,9% | 26,0% | 8,8% | 21,0% | -28,2% | -1,6% | -14,0% | -6,4% | 32,7% | 2,2% | 27,3% | -7,4% | -25,3% | -22,0% | 16,6% | -2,9% | -19,6% | 52,2% | 27,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.