EQV1VeQ Oyj
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $415,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €88,19 Mn | €95,07 Mn | €100,27 Mn | €110,86 Mn | €110,84 Mn | €91,48 Mn | €85,42 Mn | €78,21 Mn | €76,81 Mn | €76,18 Mn | €80,90 Mn | €86,65 Mn | €77,65 Mn | €84,32 Mn | €74,02 Mn | €51,49 Mn | €43,43 Mn | €45,60 Mn | €66,99 Mn | €59,04 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €10,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €19,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €69,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €2,86 Mn | €3,96 Mn | €4,98 Mn | €5,62 Mn | €1,19 Mn | €2,04 Mn | €2,60 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €4,00 Mn | €0,00 | €5,80 Mn | €3,00 Mn | €3,50 Mn | €0,00 | €0,00 |
| Net Borç† | -€8,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €60,68 Mn | €66,18 Mn | €72,60 Mn | €79,70 Mn | €75,40 Mn | €57,44 Mn | €51,70 Mn | €45,81 Mn | €41,13 Mn | €35,94 Mn | €31,20 Mn | €25,90 Mn | €20,15 Mn | €17,33 Mn | €16,16 Mn | €5,88 Mn | €4,82 Mn | €8,93 Mn | €16,79 Mn | €9,43 Mn |
| Brüt Kâr | €58,81 Mn | €64,18 Mn | €70,60 Mn | €77,92 Mn | €73,75 Mn | €55,89 Mn | €50,30 Mn | €45,19 Mn | €40,44 Mn | €35,08 Mn | €17,46 Mn | €14,11 Mn | €10,24 Mn | €9,91 Mn | €10,69 Mn | — | €767.000 | €6,31 Mn | €14,23 Mn | €8,22 Mn |
| FAVÖK | €28,51 Mn | €35,69 Mn | €41,02 Mn | €46,91 Mn | €48,71 Mn | €31,86 Mn | €27,29 Mn | €22,66 Mn | €20,51 Mn | €17,23 Mn | €14,41 Mn | €11,05 Mn | €7,43 Mn | €8,05 Mn | €8,75 Mn | €2,93 Mn | €2,07 Mn | €2,94 Mn | €13,58 Mn | €7,86 Mn |
| Net Kâr | €21,59 Mn | €27,41 Mn | €31,52 Mn | €36,32 Mn | €38,08 Mn | €24,61 Mn | €21,04 Mn | €17,80 Mn | €15,92 Mn | €12,83 Mn | €10,47 Mn | €7,10 Mn | €3,49 Mn | €3,36 Mn | €4,94 Mn | €834.000 | -€2,56 Mn | -€1,32 Mn | €9,69 Mn | €6,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,52 | 0,65 | 0,75 | 0,87 | 0,93 | 0,60 | 0,51 | 0,45 | 0,40 | 0,33 | 0,28 | 0,19 | 0,09 | 0,10 | 0,16 | — | -0,12 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €26,73 Mn | €14,69 Mn | €29,18 Mn | €24,19 Mn | €46,39 Mn | €26,92 Mn | €25,59 Mn | €20,06 Mn | €26,37 Mn | €13,11 Mn | €17,84 Mn | €12,18 Mn | €11,03 Mn | €4,65 Mn | €10,92 Mn | -€498.000 | €154.000 | -€7,41 Mn | €12,35 Mn | €3,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€202.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,2% | 4,2% | 5,0% | 5,1% | 1,1% | 2,2% | 3,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,7% | 0,0% | 11,3% | 6,9% | 7,7% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,70 | 0,72 | 0,72 | 0,68 | 0,63 | 0,61 | 0,59 | 0,54 | 0,47 | 0,39 | 0,30 | 0,26 | 0,21 | 0,22 | 0,11 | 0,11 | 0,20 | 0,25 | 0,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 0,96 | 1,05 | 1,15 | 1,09 | 0,83 | 0,75 | 0,66 | 0,60 | 0,52 | 0,45 | 0,37 | 0,29 | 0,25 | 0,23 | 0,09 | 0,07 | 0,13 | 0,24 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 96,9% | 97,0% | 97,2% | 97,8% | 97,8% | 97,3% | 97,3% | 98,7% | 98,3% | 97,6% | 56,0% | 54,5% | 50,8% | 57,2% | 66,2% | — | 15,9% | 70,7% | 84,7% | 87,2% |
| FAVÖK Marjı | 47,0% | 53,9% | 56,5% | 58,9% | 64,6% | 55,5% | 52,8% | 49,5% | 49,9% | 47,9% | 46,2% | 42,7% | 36,9% | 46,4% | 54,2% | 49,8% | 42,8% | 33,0% | 80,9% | 83,3% |
| Net Kâr Marjı | 35,6% | 41,4% | 43,4% | 45,6% | 50,5% | 42,8% | 40,7% | 38,9% | 38,7% | 35,7% | 33,6% | 27,4% | 17,3% | 19,4% | 30,6% | 14,2% | -53,0% | -14,8% | 57,7% | 63,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 44,1% | 22,2% | 40,2% | 30,4% | 61,5% | 46,9% | 49,5% | 43,8% | 64,1% | 36,5% | 57,2% | 47,0% | 54,7% | 26,8% | 67,6% | -8,5% | 3,2% | -83,0% | 73,6% | 37,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.