ICP1VIncap Oyj
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $276,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €208,05 Mn | €215,53 Mn | €182,38 Mn | €168,36 Mn | €129,51 Mn | €76,36 Mn | €36,48 Mn | €32,08 Mn | €24,78 Mn | €21,07 Mn | €18,12 Mn | €14,39 Mn | €15,93 Mn | €29,28 Mn | €39,27 Mn | €42,59 Mn | €39,71 Mn | €48,93 Mn | €54,22 Mn | €41,20 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €80,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €72,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €135,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €27,45 Mn | €30,95 Mn | €34,07 Mn | €21,16 Mn | €11,26 Mn | €9,79 Mn | €5,57 Mn | €5,50 Mn | €7,23 Mn | €7,97 Mn | €7,62 Mn | €9,35 Mn | €9,85 Mn | €20,45 Mn | €24,85 Mn | €22,01 Mn | €21,27 Mn | €19,91 Mn | €20,68 Mn | €9,42 Mn |
| Net Borç† | -€53,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €214,59 Mn | €230,06 Mn | €221,59 Mn | €263,76 Mn | €169,79 Mn | €106,49 Mn | €71,02 Mn | €58,96 Mn | €48,54 Mn | €38,63 Mn | €30,57 Mn | €18,50 Mn | €36,76 Mn | €64,14 Mn | €68,89 Mn | €59,16 Mn | €69,77 Mn | €93,92 Mn | €83,01 Mn | €89,35 Mn |
| Brüt Kâr | €31,79 Mn | €36,05 Mn | €35,09 Mn | €54,12 Mn | €32,30 Mn | €15,99 Mn | €13,06 Mn | €11,04 Mn | €7,61 Mn | €6,25 Mn | €6,09 Mn | €2,52 Mn | €2,01 Mn | €6,64 Mn | €4,02 Mn | €1,51 Mn | €1,60 Mn | €7,00 Mn | €5,78 Mn | €11,09 Mn |
| FAVÖK | €29,49 Mn | €37,72 Mn | €36,37 Mn | €42,67 Mn | €29,39 Mn | €16,93 Mn | €10,96 Mn | €8,08 Mn | €4,72 Mn | €5,92 Mn | €3,99 Mn | €1,09 Mn | -€4,86 Mn | €375.000 | €283.000 | -€764.000 | -€2,44 Mn | -€842.000 | -€109.000 | €3,33 Mn |
| Net Kâr | €13,97 Mn | €22,73 Mn | €19,82 Mn | €27,59 Mn | €21,06 Mn | €9,22 Mn | €6,27 Mn | €5,85 Mn | €3,13 Mn | €2,12 Mn | €2,01 Mn | €548.000 | -€8,53 Mn | -€4,93 Mn | -€4,00 Mn | -€4,88 Mn | -€6,72 Mn | -€5,40 Mn | -€1,10 Mn | €3,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,47 | 0,77 | 0,67 | 0,94 | 0,72 | 0,40 | 0,25 | 0,23 | 0,12 | 0,08 | 0,09 | 0,05 | -0,71 | -1,27 | -1,07 | -1,68 | -2,80 | -2,24 | -0,46 | 1,33 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €18,26 Mn | €33,05 Mn | €37,77 Mn | -€6,27 Mn | €5,15 Mn | €1,92 Mn | €6,19 Mn | €1,94 Mn | €1,25 Mn | €145.000 | €52.000 | -€942.000 | -€581.000 | €2,32 Mn | -€3,42 Mn | -€4,86 Mn | -€535.000 | -€345.000 | -€5,95 Mn | €1,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€8,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,2% | 14,4% | 18,7% | 12,6% | 8,7% | 12,8% | 15,3% | 17,2% | 29,2% | 37,9% | 42,0% | 65,0% | 61,8% | 69,8% | 63,3% | 51,7% | 53,6% | 40,7% | 38,1% | 22,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,03 | 1,07 | 1,21 | 1,57 | 1,31 | 1,39 | 1,95 | 1,84 | 1,96 | 1,83 | 1,69 | 1,29 | 2,31 | 2,19 | 1,75 | 1,39 | 1,76 | 1,92 | 1,53 | 2,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,59 | 1,70 | 1,64 | 1,95 | 1,26 | 0,79 | 0,53 | 0,44 | 0,36 | 0,29 | 0,23 | 0,14 | 0,27 | 0,47 | 0,51 | 0,44 | 0,52 | 0,69 | 0,61 | 0,66 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,8% | 15,7% | 15,8% | 20,5% | 19,0% | 15,0% | 18,4% | 18,7% | 15,7% | 16,2% | 19,9% | 13,6% | 5,5% | 10,3% | 5,8% | 2,5% | 2,3% | 7,5% | 7,0% | 12,4% |
| FAVÖK Marjı | 13,7% | 16,4% | 16,4% | 16,2% | 17,3% | 15,9% | 15,4% | 13,7% | 9,7% | 15,3% | 13,1% | 5,9% | -13,2% | 0,6% | 0,4% | -1,3% | -3,5% | -0,9% | -0,1% | 3,7% |
| Net Kâr Marjı | 6,5% | 9,9% | 8,9% | 10,5% | 12,4% | 8,7% | 8,8% | 9,9% | 6,5% | 5,5% | 6,6% | 3,0% | -23,2% | -7,7% | -5,8% | -8,3% | -9,6% | -5,8% | -1,3% | 3,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,5% | 14,4% | 17,0% | -2,4% | 3,0% | 1,8% | 8,7% | 3,3% | 2,6% | 0,4% | 0,2% | -5,1% | -1,6% | 3,6% | -5,0% | -8,2% | -0,8% | -0,4% | -7,2% | 1,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.