LINDEXLindex Group plc Class B
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $433,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,36 Mr | €1,32 Mr | €1,31 Mr | €1,28 Mr | €1,42 Mr | €1,43 Mr | €1,69 Mr | €1,83 Mr | €2,06 Mr | €2,24 Mr | €2,27 Mr | €1,94 Mr | €2,04 Mr | €2,09 Mr | €2,06 Mr | €2,05 Mr | €1,92 Mr | €1,76 Mr | €1,82 Mr | €767,60 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €134,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €906,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €449,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €677,70 Mn | €686,10 Mn | €659,10 Mn | €622,30 Mn | €784,60 Mn | €965,20 Mn | €1,05 Mr | €672,10 Mn | €847,80 Mn | €846,10 Mn | €867,70 Mn | €833,90 Mn | €814,80 Mn | €848,50 Mn | €862,50 Mn | €813,26 Mn | €789,21 Mn | €775,70 Mn | €905,50 Mn | €23,40 Mn |
| Net Borç† | €542,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €952,30 Mn | €940,10 Mn | €951,70 Mn | €981,70 Mn | €899,00 Mn | €790,70 Mn | €960,40 Mn | €1,02 Mr | €1,06 Mr | €1,18 Mr | €1,43 Mr | €1,84 Mr | €2,04 Mr | €2,12 Mr | €2,01 Mr | €1,82 Mr | €1,70 Mr | €1,88 Mr | €1,40 Mr | €1,24 Mr |
| Brüt Kâr | €234,90 Mn | €240,40 Mn | €241,50 Mn | €253,00 Mn | €229,50 Mn | €132,60 Mn | €201,00 Mn | €299,30 Mn | €291,70 Mn | €327,60 Mn | €332,10 Mn | €405,50 Mn | €518,00 Mn | €567,60 Mn | €509,20 Mn | €485,18 Mn | €431,64 Mn | €495,10 Mn | €346,10 Mn | €287,40 Mn |
| FAVÖK | €180,80 Mn | €179,00 Mn | €179,40 Mn | €192,70 Mn | €169,40 Mn | €111,70 Mn | €222,20 Mn | €144,20 Mn | €125,20 Mn | €120,40 Mn | €43,20 Mn | €13,20 Mn | €128,40 Mn | €161,20 Mn | €147,60 Mn | €150,53 Mn | €143,21 Mn | €179,10 Mn | €152,40 Mn | €118,00 Mn |
| Net Kâr | €26,20 Mn | €13,20 Mn | €51,70 Mn | €101,60 Mn | €47,90 Mn | -€291,80 Mn | -€52,10 Mn | -€50,47 Mn | -€214,20 Mn | -€23,10 Mn | -€98,00 Mn | -€99,80 Mn | €48,40 Mn | €53,60 Mn | €30,80 Mn | €78,33 Mn | €53,76 Mn | €39,10 Mn | €88,40 Mn | €75,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,16 | 0,08 | 0,33 | 0,65 | 0,42 | -3,89 | -0,72 | -0,70 | -2,97 | -0,32 | -1,36 | -1,39 | 0,67 | 0,74 | 0,43 | 1,09 | 0,81 | 0,64 | 1,52 | 1,32 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €92,70 Mn | €51,60 Mn | €36,80 Mn | -€7,60 Mn | €133,40 Mn | €122,20 Mn | €61,70 Mn | €48,20 Mn | -€25,60 Mn | €1,40 Mn | -€36,50 Mn | -€25,40 Mn | €64,50 Mn | €69,80 Mn | €2,40 Mn | -€74,67 Mn | -€6,01 Mn | -€10,80 Mn | €6,80 Mn | €4,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€30,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 50,0% | 52,1% | 50,3% | 48,5% | 55,4% | 67,7% | 62,0% | 36,8% | 41,1% | 37,8% | 38,2% | 43,1% | 39,9% | 40,7% | 41,8% | 39,6% | 41,1% | 44,1% | 49,8% | 3,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,71 | 0,73 | 0,77 | 0,63 | 0,55 | 0,57 | 0,56 | 0,51 | 0,52 | 0,63 | 0,95 | 1,00 | 1,01 | 0,97 | 0,89 | 0,88 | 1,07 | 0,77 | 1,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,12 | 2,09 | 2,12 | 2,18 | 2,00 | 1,76 | 2,14 | 2,27 | 2,35 | 2,61 | 3,19 | 4,10 | 4,53 | 4,71 | 4,46 | 4,05 | 3,78 | 4,18 | 3,11 | 2,76 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,7% | 25,6% | 25,4% | 25,8% | 25,5% | 16,8% | 20,9% | 29,4% | 27,6% | 27,9% | 23,1% | 22,0% | 25,4% | 26,8% | 25,4% | 26,6% | 25,4% | 26,4% | 24,8% | 23,2% |
| FAVÖK Marjı | 19,0% | 19,0% | 18,9% | 19,6% | 18,8% | 14,1% | 23,1% | 14,2% | 11,9% | 10,2% | 3,0% | 0,7% | 6,3% | 7,6% | 7,4% | 8,3% | 8,4% | 9,5% | 10,9% | 9,5% |
| Net Kâr Marjı | 2,8% | 1,4% | 5,4% | 10,3% | 5,3% | -36,9% | -5,4% | -5,0% | -20,3% | -2,0% | -6,8% | -5,4% | 2,4% | 2,5% | 1,5% | 4,3% | 3,2% | 2,1% | 6,3% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,7% | 5,5% | 3,9% | -0,8% | 14,8% | 15,5% | 6,4% | 4,7% | -2,4% | 0,1% | -2,5% | -1,4% | 3,2% | 3,3% | 0,1% | -4,1% | -0,4% | -0,6% | 0,5% | 0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.